Szablon:Dzień Niepodległości Zestawy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 67: | Linia 67: | ||
| Nazwa = Koń i siodło Budowniczego | | Nazwa = Koń i siodło Budowniczego | ||
| Obrazek lewy = KlaczBudowniczego | | Obrazek lewy = KlaczBudowniczego | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = Nic | ||
| Kolor = #602320 | | Kolor = #602320 | ||
|}} | |}} | ||
Linia 77: | Linia 77: | ||
|}} | |}} | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = ZestawKowala | |||
| Obrazek lewy = ZakurzonyKapeluszKowala | |||
| Obrazek prawy = ZakurzonaKoszulaKowala | |||
| Kolor = #602320 | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = ZestawChinskiegoZaopatrzeniowca | |||
| Obrazek lewy = SłomianyKapeluszZaopatrzeniowca | |||
| Obrazek prawy = ChińskaBluzaZaopatrzeniowca | |||
| Kolor = #0057e7 | |||
|}} | |||
|- | |||
|Zestaw Budowniczego | |||
|Koń i siodło Budowniczego | |||
|Kolekcja Dzikiego Billa | |||
|Zestaw Kowala | |||
|Zestaw Chinskiego Zaopatrzeniowca | |||
|- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
|- | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = | |||
| Obrazek lewy = | |||
| Obrazek prawy = | |||
| Kolor = | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = | | Nazwa = | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = | ||
Linia 89: | Linia 125: | ||
|}} | |}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
---- | ---- | ||
Linia 107: | Linia 137: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
|} |