Gonzales: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 6 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Kategoria:Światy]] | [[Kategoria:Światy]] | ||
'''Gonzales''' jest pierwszym specjalnym przyśpieszonym światem gry w polskiej wersji The West. Data startu 21 sierpnia o godzinie 14:00. | '''Gonzales''' jest dwudziestym polskim światem i jednocześnie pierwszym specjalnym przyśpieszonym światem gry w polskiej wersji The West. Data startu 21 sierpnia o godzinie 14:00. | ||
==Informacje== | ==Informacje== | ||
Linia 37: | Linia 37: | ||
===Tydzień 1 (21.08.2014 - 28.08.2014)=== | ===Tydzień 1 (21.08.2014 - 28.08.2014)=== | ||
{|class="wikitable" style="text-align:center; float: right;" | {|class="wikitable" style="text-align:center; float: right;" | ||
|- | |- | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
Linia 93: | Linia 92: | ||
|126 | |126 | ||
|2.223.242 | |2.223.242 | ||
|- | |||
|} | |||
===Tydzień 2 (29.08.2014 - 05.09.2014)=== | |||
{|class="wikitable" style="text-align:center; float: right;" | |||
|- | |||
!Miejsce | |||
!Nick | |||
!Poziom | |||
!Ilość punktów doświadczenia | |||
|- | |||
|1 | |||
|mayd3r | |||
|146 | |||
|17.269.343 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Podbipięta | |||
|141 | |||
|10.410.889 | |||
|- | |||
|3 | |||
|kowewa | |||
|139 | |||
|8.621.406 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Dominiki2194 | |||
|139 | |||
|8.185.436 | |||
|- | |||
|5 | |||
|robertqq | |||
|138 | |||
|7.666.366 | |||
|- | |||
|6 | |||
|mgiełka35 | |||
|138 | |||
|7.584.039 | |||
|- | |||
|7 | |||
|Selux | |||
|138 | |||
|7.483.606 | |||
|- | |||
|8 | |||
|Nożowink321 | |||
|136 | |||
|6.299.193 | |||
|- | |||
|9 | |||
|baca1515 | |||
|136 | |||
|6.225.183 | |||
|- | |||
|10 | |||
|Melov | |||
|136 | |||
|6.114.753 | |||
|- | |||
|} | |||
===Tydzień 3 (06.09.2014 - 11.09.2014)=== | |||
{|class="wikitable" style="text-align:center; float: right;" | |||
|- | |||
!Miejsce | |||
!Nick | |||
!Poziom | |||
!Ilość punktów doświadczenia | |||
|- | |||
|1 | |||
|mayd3r | |||
|150 | |||
|26.382.783 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Podbipięta | |||
|147 | |||
|18.480.413 | |||
|- | |||
|3 | |||
|mgiełka | |||
|146 | |||
|16.224.347 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Selux | |||
|146 | |||
|16.024.820 | |||
|- | |||
|5 | |||
|kowewa | |||
|145 | |||
|14.560.874 | |||
|- | |||
|6 | |||
|robertqq | |||
|142 | |||
|11.674.437 | |||
|- | |||
|7 | |||
|Melov | |||
|141 | |||
|10.609.170 | |||
|- | |||
|8 | |||
|Nożowink321 | |||
|141 | |||
|10.181.940 | |||
|- | |||
|9 | |||
|Dominik2194 | |||
|141 | |||
|10.141.031 | |||
|- | |||
|10 | |||
|baca1515 | |||
|140 | |||
|9.198.882 | |||
|- | |||
|} | |||
===Tydzień 4 (12.09.2014 - 18.09.2014)=== | |||
{|class="wikitable" style="text-align:center; float: right;" | |||
|- | |||
!Miejsce | |||
!Nick | |||
!Poziom | |||
!Ilość punktów doświadczenia | |||
|- | |||
|1 | |||
|mayd3r | |||
|150 | |||
|36.145.638 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Podbipięta | |||
|150 | |||
|27.503.216 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Selux | |||
|150 | |||
|26.178.660 | |||
|- | |||
|4 | |||
|mgiełka35 | |||
|150 | |||
|25.139.566 | |||
|- | |||
|5 | |||
|kowewa | |||
|148 | |||
|20.636.874 | |||
|- | |||
|6 | |||
|robertqq | |||
|146 | |||
|17.178.299 | |||
|- | |||
|7 | |||
|Nożowink321 | |||
|144 | |||
|13.784.158 | |||
|- | |||
|8 | |||
|Dominik2194 | |||
|143 | |||
|12.478.948 | |||
|- | |||
|9 | |||
|baca1515 | |||
|142 | |||
|11.196.302 | |||
|- | |||
|10 | |||
|Melov | |||
|142 | |||
|10.857.718 | |||
|- | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 13:16, 30 maj 2017
Gonzales jest dwudziestym polskim światem i jednocześnie pierwszym specjalnym przyśpieszonym światem gry w polskiej wersji The West. Data startu 21 sierpnia o godzinie 14:00.
Informacje
Gonzales jest specjalnym światem, na którym czas płynie 10 razy szybciej oraz posiada specjalne ustawienia:
- +400% pieniędzy z prac
- +900% szczęścia przy pracach
- +900% szansy znalezienia
- +900% prędkość
- +900% regeneracji energii
- +900% regeneracji punktów życia
- +50% motywacji do prac
- +50% motywacji do pojedynków
- +400% doświadczenia z prac - dotyczy poziomu od 1 do 120.
- +1150% doświadczenia z prac - dotyczy poziomu od 121 do 150
Na świecie został ustawiony limit 5000 graczy. Czas trwania zabawy na tym świecie to 28 dni, a zwycięzcą świata zostanie osoba, która osiągnie największą liczbę punktów doświadczenia.
Oczywiście na świece zabronione jest posiadanie multikont oraz łamanie wszelkich innych zasad obowiązujących na innych światach.
Na świecie specjalnym, nie ma możliwości zakupu bryłek złota poprzez SMS i telefon.
Nagrody
- 1 miejsce: Tytuł "Speedy Gonzales", jeden element z zestawu "Szybki świat", 1500 bryłek
- 2 miejsce: Tytuł "Speedy Gonzales", jeden element z zestawu "Szybki świat", 800 bryłek
- 3 miejsce: Tytuł "Speedy Gonzales", jeden element z zestawu "Szybki świat", 500 bryłek
- 4 miejsce: Bożonarodzeniowa Torba
- 5 miejsce: Unikatowa wartościowa skrzynia
- Nagroda dodatkowa dla gracza, który nie wyda ani jednej bryłki: Tytuł "Speedy Gonzales", jeden element z zestawu "Szybki świat"
Ranking
Tydzień 1 (21.08.2014 - 28.08.2014)
Miejsce | Nick | Poziom | Ilość punktów doświadczenia |
---|---|---|---|
1 | mayd3r | 138 | 7.348.795 |
2 | Dominiki2195 | 136 | 5.844.846 |
3 | Natsu554 | 133 | 4.248.256 |
4 | olusia0220 | 132 | 3.758.985 |
5 | maciek3390 | 131 | 3.541.703 |
6 | Snaxxx | 128 | 2.577.300 |
7 | kowewa | 127 | 2.457.700 |
8 | Lucky Flower | 126 | 2.307.700 |
9 | robertqq | 126 | 2.263.877 |
10 | Marcin 44 | 126 | 2.223.242 |
Tydzień 2 (29.08.2014 - 05.09.2014)
Miejsce | Nick | Poziom | Ilość punktów doświadczenia |
---|---|---|---|
1 | mayd3r | 146 | 17.269.343 |
2 | Podbipięta | 141 | 10.410.889 |
3 | kowewa | 139 | 8.621.406 |
4 | Dominiki2194 | 139 | 8.185.436 |
5 | robertqq | 138 | 7.666.366 |
6 | mgiełka35 | 138 | 7.584.039 |
7 | Selux | 138 | 7.483.606 |
8 | Nożowink321 | 136 | 6.299.193 |
9 | baca1515 | 136 | 6.225.183 |
10 | Melov | 136 | 6.114.753 |
Tydzień 3 (06.09.2014 - 11.09.2014)
Miejsce | Nick | Poziom | Ilość punktów doświadczenia |
---|---|---|---|
1 | mayd3r | 150 | 26.382.783 |
2 | Podbipięta | 147 | 18.480.413 |
3 | mgiełka | 146 | 16.224.347 |
4 | Selux | 146 | 16.024.820 |
5 | kowewa | 145 | 14.560.874 |
6 | robertqq | 142 | 11.674.437 |
7 | Melov | 141 | 10.609.170 |
8 | Nożowink321 | 141 | 10.181.940 |
9 | Dominik2194 | 141 | 10.141.031 |
10 | baca1515 | 140 | 9.198.882 |
Tydzień 4 (12.09.2014 - 18.09.2014)
Miejsce | Nick | Poziom | Ilość punktów doświadczenia |
---|---|---|---|
1 | mayd3r | 150 | 36.145.638 |
2 | Podbipięta | 150 | 27.503.216 |
3 | Selux | 150 | 26.178.660 |
4 | mgiełka35 | 150 | 25.139.566 |
5 | kowewa | 148 | 20.636.874 |
6 | robertqq | 146 | 17.178.299 |
7 | Nożowink321 | 144 | 13.784.158 |
8 | Dominik2194 | 143 | 12.478.948 |
9 | baca1515 | 142 | 11.196.302 |
10 | Melov | 142 | 10.857.718 |