Szablon:Dzień Niepodległości Zestawy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 99: | Linia 99: | ||
| | | | ||
---- | ---- | ||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
|- | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = | |||
| Obrazek lewy = | |||
| Obrazek prawy = | |||
| Kolor = | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = | |||
| Obrazek lewy = | |||
| Obrazek prawy = | |||
| Kolor = | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = | |||
| Obrazek lewy = | |||
| Obrazek prawy = | |||
| Kolor = | |||
|}} | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
---- | ---- |