Osiągnięcia - Przedmioty: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Za zebranie wszystkich wariantów każdego z przedmiotów (np. łuków, wełnianych czapek lub koszul w kratę) jest osobne osiągnięcie o wartości 10 punktów.
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 6: | Linia 6: | ||
!scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | !scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | ||
|- | |- | ||
| | |[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | ||
|Poświęcony dla większego dobra | |Poświęcony dla większego dobra | ||
|Zużyj 5 przedmiotów w zadaniach | |Zużyj 5 przedmiotów w zadaniach | ||
Linia 12: | Linia 12: | ||
|10 | |10 | ||
|- | |- | ||
| | |[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | ||
|Na co im te wszystkie rzeczy? | |Na co im te wszystkie rzeczy? | ||
|Zużyj 25 przedmiotów w zadaniach | |Zużyj 25 przedmiotów w zadaniach | ||
Linia 18: | Linia 18: | ||
|25 | |25 | ||
|- | |- | ||
| | |[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | ||
|Widziałeś tę stertę gratów za saloonem? | |Widziałeś tę stertę gratów za saloonem? | ||
|Zużyj 100 przedmiotów w zadaniach | |Zużyj 100 przedmiotów w zadaniach | ||
Linia 24: | Linia 24: | ||
|50 | |50 | ||
|- | |- | ||
| | |[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | ||
|Przybyłem, zobaczyłem, zabrałem | |Przybyłem, zobaczyłem, zabrałem | ||
|Zdobądź poniższe osiągnięcia. | |Zdobądź poniższe osiągnięcia. | ||
Linia 41: | Linia 41: | ||
|200 | |200 | ||
|- | |- | ||
| | |[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | ||
|Władca nakryć głowy | |Władca nakryć głowy | ||
|Zdobądź | |Zdobądź wszystkie nakrycia głowy. | ||
- | |Przedmiot: Kapelusz kolekcjonera | ||
|500 | |||
- | |- | ||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
- | |Władca naszyjników | ||
|Zdobądź wszystkie naszyjniki. | |||
- | |Przedmiot: Naszyjnik kolekcjonera | ||
|500 | |||
- | |- | ||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
- | |Władca lewej ręki | ||
|Zdobądź wszystkie bronie fortowe. | |||
- | |Przedmiot: Strzelba kolekcjonera | ||
|500 | |||
- | |- | ||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
- | |Mistrz strzelania | ||
| | |Zdobądź wszystkie bronie strzeleckie. | ||
|Przedmiot: Rewolwer kolekcjonera | |||
|500 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Mistrz walki wręcz | |||
|Zdobądź wszystkie bronie białe. | |||
|Przedmiot: Szabla kolekcjonera | |||
|500 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Władca ciała | |||
|Zdobądź wszystkie płaszcze. | |||
|Przedmiot: Kurtka kolekcjonera | |||
|500 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Władca butów | |||
|Zdobądź wszystkie buty. | |||
|Przedmiot: Buty kolekcjonera | |||
|500 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Władca pasków | |||
|Zdobądź wszystkie paski. | |||
|Przedmiot: Pasek kolekcjonera | |||
|500 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Władca spodni | |||
|Zdobądź wszystkie spodnie. | |||
|Przedmiot: Spodnie kolekcjonera | |||
|500 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Władca zwierząt | |||
|Zdobądź wszystkie zwierzęta. | |||
|Przedmiot: Wielbłąd | |||
|500 | |500 | ||
|} | |} | ||
Linia 73: | Linia 110: | ||
!scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | !scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | ||
|- | |- | ||
Za zebranie wszystkich wariantów każdego z przedmiotów (np. łuków, wełnianych czapek lub koszul w kratę) jest osobne osiągnięcie o wartości 10 punktów. | |||
|} | |} | ||
Wersja z 13:40, 3 mar 2013
Przedmioty |
---|
Przedmioty - Kolekcje |
---|
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|
Przedmioty - Kolekcjoner kart |
---|
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
Przedmioty - Efekty |
---|
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
Przedmioty - Znaleziska |
---|
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|