Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Aktualizacja do wersji 2.32TytulFull.png
NOWOŚCI I ULEPSZENIA
  • Zakup wielu przedmiotów na targu! Lubicie kupować? A może szukacie dobrych okazji? Do tej pory system przewidywał małe zakupy (zakup a następnie odbiór przedmiotu). Postanowiliśmy ulepszyć system zakupów, dzięki czemu możecie już kupować hurtowe ilości, bez zawieszania funkcji "targu" w danym mieście. W tym miejscu, dziękujemy naszemu graczowi, który cierpliwie czekał na tą zmianę.
  • Zmiana formuły pojedynków! Nowa formuła testowana była na serwerach beta. Już od poniedziałku pojawi się i u nas. Zmiany opisane zostały w dev-blogu, a tłumaczenie artykułu znajdziecie tutaj. Oprócz wspomnianych w artykule zmian (np. taktyki) zostaje wprowadzona jeszcze jedna. Premia żołnierza spadnie z 50 do 25%


TytulFull.png
NAPRAWIONE BŁĘDY
  • Wyłącznie funkcji automatycznego przedłużania premium. W pewnych okolicznościach, automatycznie przedłużanie funkcji premium włączało się bez wiedzy użytkownika. Błąd został naprawiony.
  • Zadania w języku niemieckim. We wszystkich wersjach językowych pojawiły się zadania, które posiadały częściowy opis w języku niemiecku. Od aktualizacji nie będzie już tego problemu.
  • Bonus doświadczenia dla Robotnika. Bonusy klasowe pojawiały się często z błędami. Przestarzałe informacje zostały skorygowane, dzięki czemu teraz raporty będą prawidłowe.
  • Błąd w kalendarzu adwentowym! Kalendarz adwentowy, który można otrzymać od Marii, nie działał poprawnie. Był to problem związane z tegoroczną zmianą id przedmiotów. Naprawiliśmy ten drobny błąd, byście mogli codziennie cieszyć się przedmiotem znalezionym w kalendarzu. Zapraszamy po prezenty! I pamiętajcie, by nie otwierać go zbyt wcześnie
Kalendarzadwentowy.jpg