Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj
 
Linia 3: Linia 3:
  
 
{{TytulFull |T='''''NOWOŚCI I ULEPSZENIA'''''}}
 
{{TytulFull |T='''''NOWOŚCI I ULEPSZENIA'''''}}
* Osiągnięcie "Prawdziwa przyjaźń", które można było otrzymać za bycie postrzelonym przez przyjaciela na przygodach, zostało usunięte. Gracze, którzy zdobyli to osiągnięcie utracą 50 punktów osiągnięć.
+
* '''Osiągnięcie "Prawdziwa przyjaźń",''' które można było otrzymać za bycie postrzelonym przez przyjaciela na przygodach, zostało usunięte. Gracze, którzy zdobyli to osiągnięcie utracą 50 punktów osiągnięć.
  
  
 
{{TytulFull |T='''''NAPRAWIONE BŁĘDY'''''​}}
 
{{TytulFull |T='''''NAPRAWIONE BŁĘDY'''''​}}
* Bonusy fortowe - Część setów wciąż posiadała błąd w naliczaniu bonusów fortowych (np. Braci Wright, czy zestaw Wyjętego spod prawa). Błąd ten został naprawiony.
+
* '''Bonusy fortowe''' - Część setów wciąż posiadała błąd w naliczaniu bonusów fortowych (np. Braci Wright, czy zestaw Wyjętego spod prawa). Błąd ten został naprawiony.
* Linia zadań "West Point" - Nie można było znaleźć listu od Washingtona, który pozwalał za wykonanie jednego z zadań z tej linii. List można już wydropić.
+
* '''Linia zadań "West Point" -''' Nie można było znaleźć listu od Washingtona, który pozwalał za wykonanie jednego z zadań z tej linii. List można już wydropić.
* Flaga Betsy Ross - Młody Marshall nie był dostępny dla graczy, którzy nie ukończyli linii "Koniec Fortu Mencer". Od teraz Młodego Marshalla będzie mógł znaleźć każdy.
+
* '''Flaga Betsy Ross''' - Młody Marshall nie był dostępny dla graczy, którzy nie ukończyli linii "Koniec Fortu Mencer". Od teraz Młodego Marshalla będzie mógł znaleźć każdy.
*Prędkość postaci - Czasami, osiągana przez gracza prędkość była zbyt wysoka, a liczba nie ukazywała się poprawnie w oknie "informacja o postaci".
+
* '''Prędkość postaci''' - Czasami, osiągana przez gracza prędkość była zbyt wysoka, a liczba nie ukazywała się poprawnie w oknie "informacja o postaci".

Aktualna wersja na dzień 16:43, 1 mar 2018

Aktualizacja do wersji 2.58TytulFull.png
NOWOŚCI I ULEPSZENIA
  • Osiągnięcie "Prawdziwa przyjaźń", które można było otrzymać za bycie postrzelonym przez przyjaciela na przygodach, zostało usunięte. Gracze, którzy zdobyli to osiągnięcie utracą 50 punktów osiągnięć.


TytulFull.png
NAPRAWIONE BŁĘDY
  • Bonusy fortowe - Część setów wciąż posiadała błąd w naliczaniu bonusów fortowych (np. Braci Wright, czy zestaw Wyjętego spod prawa). Błąd ten został naprawiony.
  • Linia zadań "West Point" - Nie można było znaleźć listu od Washingtona, który pozwalał za wykonanie jednego z zadań z tej linii. List można już wydropić.
  • Flaga Betsy Ross - Młody Marshall nie był dostępny dla graczy, którzy nie ukończyli linii "Koniec Fortu Mencer". Od teraz Młodego Marshalla będzie mógł znaleźć każdy.
  • Prędkość postaci - Czasami, osiągana przez gracza prędkość była zbyt wysoka, a liczba nie ukazywała się poprawnie w oknie "informacja o postaci".