Aktualizacje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 17: | Linia 17: | ||
| [[Aktualizacja 1.30|1.30]] | | [[Aktualizacja 1.30|1.30]] | ||
| [[Aktualizacja 1.31|1.31]] | | [[Aktualizacja 1.31|1.31]] | ||
|- | |||
| [[Aktualizacja 1.32|1.32]] | | [[Aktualizacja 1.32|1.32]] | ||
| [[Aktualizacja 1.33|1.33]] | | [[Aktualizacja 1.33|1.33]] | ||
Linia 23: | Linia 24: | ||
| [[Aktualizacja 1.35.1|1.35.1]] | | [[Aktualizacja 1.35.1|1.35.1]] | ||
| [[Aktualizacja 1.36|1.36]] | | [[Aktualizacja 1.36|1.36]] | ||
| [[Aktualizacja 2.00|2.00]] | | [[Aktualizacja 2.00|2.00]] | ||
| [[Aktualizacja 2.02|2.02]] | | [[Aktualizacja 2.02|2.02]] | ||
Linia 32: | Linia 32: | ||
| [[Aktualizacja 2.06.3|2.06.3]] | | [[Aktualizacja 2.06.3|2.06.3]] | ||
| [[Aktualizacja 2.07|2.07]] | | [[Aktualizacja 2.07|2.07]] | ||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.07.7|2.07.7]] | | [[Aktualizacja 2.07.7|2.07.7]] | ||
| [[Aktualizacja 2.08|2.08]] | | [[Aktualizacja 2.08|2.08]] | ||
Linia 44: | Linia 46: | ||
| [[Aktualizacja 2.23|2.23]] | | [[Aktualizacja 2.23|2.23]] | ||
| [[Aktualizacja 2.24|2.24]] | | [[Aktualizacja 2.24|2.24]] | ||
| [[Aktualizacja 2.25|2.25]] | | [[Aktualizacja 2.25|2.25]] | ||
| [[Aktualizacja 2.26|2.26]] | | [[Aktualizacja 2.26|2.26]] | ||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.27|2.27]] | | [[Aktualizacja 2.27|2.27]] | ||
| [[Aktualizacja 2.28|2.28]] | | [[Aktualizacja 2.28|2.28]] | ||
Linia 61: | Linia 64: | ||
| [[Aktualizacja 2.36|2.36]] | | [[Aktualizacja 2.36|2.36]] | ||
| [[Aktualizacja 2.37|2.37]] | | [[Aktualizacja 2.37|2.37]] | ||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.38|2.38]] | | [[Aktualizacja 2.38|2.38]] | ||
| [[Aktualizacja 2.39|2.39]] | | [[Aktualizacja 2.39|2.39]] | ||
| [[Aktualizacja 2.40|2.40]] | | [[Aktualizacja 2.40|2.40]] | ||
| [[Aktualizacja 2.41|2.41]] | | [[Aktualizacja 2.41|2.41]] | ||
| [[Aktualizacja 2.42|2.42]] | | [[Aktualizacja 2.42|2.42]] | ||
| [[Aktualizacja 2.43|2.43]] | | [[Aktualizacja 2.43|2.43]] | ||
Linia 76: | Linia 79: | ||
| [[Aktualizacja 2.50|2.50]] | | [[Aktualizacja 2.50|2.50]] | ||
| [[Aktualizacja 2.51|2.51]] | | [[Aktualizacja 2.51|2.51]] | ||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.52|2.52]] | | [[Aktualizacja 2.52|2.52]] | ||
| [[Aktualizacja 2.53|2.53]] | | [[Aktualizacja 2.53|2.53]] | ||
Linia 86: | Linia 90: | ||
| [[Aktualizacja 2.60|2.60]] | | [[Aktualizacja 2.60|2.60]] | ||
| [[Aktualizacja 2.61|2.61]] | | [[Aktualizacja 2.61|2.61]] | ||
| [[Aktualizacja 2.62|2.62]] | | [[Aktualizacja 2.62|2.62]] | ||
| [[Aktualizacja 2.63|2.63]] | | [[Aktualizacja 2.63|2.63]] | ||
| [[Aktualizacja 2.64|2.64]] | | [[Aktualizacja 2.64|2.64]] | ||
| [[Aktualizacja 2.65|2.65]] | | [[Aktualizacja 2.65|2.65]] | ||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.66|2.66]] | | [[Aktualizacja 2.66|2.66]] | ||
| [[Aktualizacja 2.67|2.67]] | | [[Aktualizacja 2.67|2.67]] | ||
|} | |} |
Wersja z 12:44, 22 lis 2017
Aktualizacje