Aktualizacje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 48 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{TytulFull |T='''''Aktualizacje'''''}} | {{TytulFull |T='''''Aktualizacje'''''}} | ||
{| border="2" class="wikitable" style="background:transparent;text-align:center" | {| border="2" class="wikitable" style="background:transparent;text-align:center" | ||
|- | |- | ||
Linia 17: | Linia 16: | ||
| [[Aktualizacja 1.30|1.30]] | | [[Aktualizacja 1.30|1.30]] | ||
| [[Aktualizacja 1.31|1.31]] | | [[Aktualizacja 1.31|1.31]] | ||
|- | |||
| [[Aktualizacja 1.32|1.32]] | | [[Aktualizacja 1.32|1.32]] | ||
| [[Aktualizacja 1.33|1.33]] | | [[Aktualizacja 1.33|1.33]] | ||
Linia 23: | Linia 23: | ||
| [[Aktualizacja 1.35.1|1.35.1]] | | [[Aktualizacja 1.35.1|1.35.1]] | ||
| [[Aktualizacja 1.36|1.36]] | | [[Aktualizacja 1.36|1.36]] | ||
| [[Aktualizacja 2.00|2.00]] | | [[Aktualizacja 2.00|2.00]] | ||
| [[Aktualizacja 2.02|2.02]] | | [[Aktualizacja 2.02|2.02]] | ||
Linia 32: | Linia 31: | ||
| [[Aktualizacja 2.06.3|2.06.3]] | | [[Aktualizacja 2.06.3|2.06.3]] | ||
| [[Aktualizacja 2.07|2.07]] | | [[Aktualizacja 2.07|2.07]] | ||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.07.7|2.07.7]] | | [[Aktualizacja 2.07.7|2.07.7]] | ||
| [[Aktualizacja 2.08|2.08]] | | [[Aktualizacja 2.08|2.08]] | ||
Linia 44: | Linia 45: | ||
| [[Aktualizacja 2.23|2.23]] | | [[Aktualizacja 2.23|2.23]] | ||
| [[Aktualizacja 2.24|2.24]] | | [[Aktualizacja 2.24|2.24]] | ||
| [[Aktualizacja 2.25|2.25]] | | [[Aktualizacja 2.25|2.25]] | ||
| [[Aktualizacja 2.26|2.26]] | | [[Aktualizacja 2.26|2.26]] | ||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.27|2.27]] | | [[Aktualizacja 2.27|2.27]] | ||
| [[Aktualizacja 2.28|2.28]] | | [[Aktualizacja 2.28|2.28]] | ||
Linia 61: | Linia 63: | ||
| [[Aktualizacja 2.36|2.36]] | | [[Aktualizacja 2.36|2.36]] | ||
| [[Aktualizacja 2.37|2.37]] | | [[Aktualizacja 2.37|2.37]] | ||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.38|2.38]] | | [[Aktualizacja 2.38|2.38]] | ||
| [[Aktualizacja 2.39|2.39]] | | [[Aktualizacja 2.39|2.39]] | ||
| [[Aktualizacja 2.40|2.40]] | | [[Aktualizacja 2.40|2.40]] | ||
| [[Aktualizacja 2.41|2.41]] | | [[Aktualizacja 2.41|2.41]] | ||
| [[Aktualizacja 2.42|2.42]] | | [[Aktualizacja 2.42|2.42]] | ||
| [[Aktualizacja 2.43|2.43]] | | [[Aktualizacja 2.43|2.43]] | ||
Linia 76: | Linia 78: | ||
| [[Aktualizacja 2.50|2.50]] | | [[Aktualizacja 2.50|2.50]] | ||
| [[Aktualizacja 2.51|2.51]] | | [[Aktualizacja 2.51|2.51]] | ||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.52|2.52]] | | [[Aktualizacja 2.52|2.52]] | ||
| [[Aktualizacja 2.53|2.53]] | | [[Aktualizacja 2.53|2.53]] | ||
Linia 86: | Linia 89: | ||
| [[Aktualizacja 2.60|2.60]] | | [[Aktualizacja 2.60|2.60]] | ||
| [[Aktualizacja 2.61|2.61]] | | [[Aktualizacja 2.61|2.61]] | ||
| [[Aktualizacja 2.62|2.62]] | | [[Aktualizacja 2.62|2.62]] | ||
| [[Aktualizacja 2.63|2.63]] | | [[Aktualizacja 2.63|2.63]] | ||
| [[Aktualizacja 2.64|2.64]] | | [[Aktualizacja 2.64|2.64]] | ||
| [[Aktualizacja 2.65|2.65]] | | [[Aktualizacja 2.65|2.65]] | ||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.66|2.66]] | | [[Aktualizacja 2.66|2.66]] | ||
| [[Aktualizacja 2.67|2.67]] | |||
| [[Aktualizacja 2.68|2.68]] | |||
| [[Aktualizacja 2.69|2.69]] | |||
| [[Aktualizacja 2.70|2.70]] | |||
| [[Aktualizacja 2.71|2.71]] | |||
| [[Aktualizacja 2.72|2.72]] | |||
| [[Aktualizacja 2.73|2.73]] | |||
| [[Aktualizacja 2.74|2.74]] | |||
| [[Aktualizacja 2.75|2.75]] | |||
| [[Aktualizacja 2.76|2.76]] | |||
| [[Aktualizacja 2.77|2.77]] | |||
| [[Aktualizacja 2.78|2.78]] | |||
| [[Aktualizacja 2.79|2.79]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.80|2.80]] | |||
| [[Aktualizacja 2.81|2.81]] | |||
| [[Aktualizacja 2.82|2.82]] | |||
| [[Aktualizacja 2.83|2.83]] | |||
| [[Aktualizacja 2.84|2.84]] | |||
| [[Aktualizacja 2.85|2.85]] | |||
| [[Aktualizacja 2.86|2.86]] | |||
| [[Aktualizacja 2.87|2.87]] | |||
| [[Aktualizacja 2.88|2.88]] | |||
| [[Aktualizacja 2.89|2.89]] | |||
| [[Aktualizacja 2.90|2.90]] | |||
| [[Aktualizacja 2.91|2.91]] | |||
| [[Aktualizacja 2.92|2.92]] | |||
| [[Aktualizacja 2.93|2.93]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.94|2.94]] | |||
| [[Aktualizacja 2.95|2.95]] | |||
| [[Aktualizacja 2.96|2.96]] | |||
| [[Aktualizacja 2.97|2.97]] | |||
| [[Aktualizacja 2.98|2.98]] | |||
| [[Aktualizacja 2.99|2.99]] | |||
| [[Aktualizacja 2.100|2.100]] | |||
| [[Aktualizacja 2.101|2.101]] | |||
| [[Aktualizacja 2.102|2.102]] | |||
| [[Aktualizacja 2.103|2.103]] | |||
| [[Aktualizacja 2.104|2.104]] | |||
| [[Aktualizacja 2.105|2.105]] | |||
| [[Aktualizacja 2.106|2.106]] | |||
| [[Aktualizacja 2.107|2.107]] | |||
|- | |||
| [[Aktualizacja 2.108|2.108]] | |||
| [[Aktualizacja 2.109|2.109]] | |||
| [[Aktualizacja 2.110|2.110]] | |||
| [[Aktualizacja 2.111|2.111]] | |||
| [[Aktualizacja 2.112|2.112]] | |||
| [[Aktualizacja 2.113|2.113]] | |||
|} | |} |
Wersja z 23:22, 22 lis 2019
Aktualizacje