Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

BgTop rozcestnik.png

Bank
Bank.png
Możesz przechowywać swoje pieniądze w banku. Pieniądze te są zabezpieczone przed utratą podczas pojedynku oraz omdlenia. Pieniądze, które znajdują się w banku mogą być bezpośrednio używane podczas dokonywania transakcji. Nie musisz ich wybierać, jeżeli chcesz nimi operować, podczas transakcji są automatycznie pobierane z konta. Aby zdeponować pieniądze, odwiedź bank w dowolnym mieście.

Każdy kolejny poziom budynku, umożliwia deponowanie pieniędzy w Banku za mniejszą opłatą. Maksymalny poziom rozbudowy to 10.

W swoim Banku możesz przekazać pieniądze do kasy miejskiej.

Banksrodek.png


BgTop rozcestnik.png

Prowizja
W banku można deponować dowolną ilość pieniędzy, podczas wpłacania musimy zapłacić prowizję zależną od poziomu rozbudowania naszego banku. Połowa wysokości prowizji idzie do kasy miejskiej.

Poziom Prowizja Poziom Prowizja
1 13% 6 8%
2 12% 7 7%
3 11% 8 6%
4 10% 9 5%
5 9% 10 4%
Również w obcym mieście możesz zasilić swoje konto z tym że opłata wynosi zawsze 20%, niezależnie od poziomu banku. Atrybutem klasy postaci Robotnik jest prowizja zmniejszona o 2% przy każdym poziomie banku (premium postaci zmniejsza prowizję o 4%).


BgTop rozcestnik.png

Przekaz pieniędzy
W banku każdy ma możliwość przekazania pieniędzy do innego gracza. Aby to zrobić należy pójść do miasta, wejść do banku i kliknąć na zakładkę Przekaz. Pojawia się formularz do wprowadzenia danych przekazu (nazwa gracza, kwota, tytuł przekazu). Po wypełnieniu należy zaznaczyć opcję Zapoznałem się z regulaminem gry i zobowiązuję się go przestrzegać i kliknąć na przycisk Przekaż. Prowizja za przekaz w wysokości 5% zostanie odjęta od podanej kwoty. Do przekazu najpierw zostaną pobrane pieniądze z banku, a dopiero potem gotówka.
Bankprzekaz.png