Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj
Zgdonez.png
Strona zgodna z wersją 2.34

Energia

Ee.jpg

Punkty energii ukazują stan fizyczny twojej postaci. Nie możesz pracować cały dzień i całą noc, Twoja postać musi odnawiać energię, najczęściej w czasie snu w hotelu. Im więcej pracujesz tym więcej potrzebujesz wypoczynku. Stan energii jest symbolizowany przez niebieski pasek, znajdujący się w górnej części okna gry. Maksymalnie można mieć 100 pkt. energii, jednakże Konto Premium "Szybsza regeneracja sił" zwiększa tę ilość do 150 pkt. (a także zmienia kolor paska energii z niebieskiego na zielony).

Twoja postać regeneruje się o 3 punkty energii na godzinę, niezależnie od tego, czy pracuje, czy przemieszcza się. Po aktywowaniu funkcji premium regeneracja wynosi 4,5 punktów energii na godzinę. Nocowanie w hotelu czy koszarach sprawia, że regenerujesz swoje siły szybciej, w zależności od klasy pokoju, który wybierzesz.

Odnawianie energii

Energię można odnowić na 5 sposobów

  • Poprzez awans postaci - w momencie osiągnięcia kolejnego poziomu postaci energia zostaje odnowiona.
  • Poprzez nocleg w hotelu - możemy skorzystać z hotelu w mieście i za odpowiednią opłatą zregenerować siły w jednym z dostępnych pokoi.
  • Poprzez nocleg w forcie - możemy skorzystać z koszar własnego lub sojuszniczego fortu i zregenerować siły w jednej z dostępnych sal.
  • Poprzez zakup energii za bryłki złota (niedostępne na światach 1, 10, Cheyenne, Huron), koszt - 18 bryłek.
  • Poprzez użycie produktu odnawiającego nam energię. Produkty te możemy sami wytworzyć jak i kupić w sklepie Union Pacific.