Z Wiki The-West PL
Wersja z dnia 19:00, 18 wrz 2019 autorstwa Pretorianin (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "<center>{{Oktoberfest-nawigacja}}</center> == Oktoberfest 2019 == <center> {| border="0" width="98%" class="tblBg" align="center" |<div style="text-align: left;">...")
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj


Oktoberfest 2019

Oktoberfest2015.png


Witajcie Drogie Kowbojki i Drodzy Kowboje!
Z okazji dożynek piwnych Oktoberfest, zbliża się coroczny event z tym związany. W tym roku wydarzenie to również będzie kilka dni dłuższe. Rozpocznie się 18 września o godzinie 10:00, a zakończy 14 października o 23:59. Pojawią się nowe zestawy, a w tym zestaw główny, który będzie można zdobyć w dwóch wersjach: męskiej Dworski zestaw i żeńskiej Zestaw dworki. Oprócz tego będzie również możliwość zgarnięcia setów z poprzednich festynów. Nagrodą za wygranie tegorocznej imprezy będzie Królewski zestaw broni. Podczas eventu będzie można zjeść jedną z czterech potraw - pierwszą darmową i pozostałe płatne odpowiednio 25, 150 i 800 bryłek lub precli (odpowiednio 1500, 9000, 48000 precli). Każdą potrawę można zjeść co jakiś czas, początkowo przerwa trwa 4 godziny, a czas ten będzie się odpowiednio zwiększał. Pojawi się też możliwość skrócenia czasu oczekiwania na posiłek o dwie godziny za bryłki lub precle. Nie zapomnijcie również o zadbaniu o swoich znajomych, którym możecie podarować precle raz na 23 godziny. Może i oni Wam je podarują! Podczas tegorocznego festynu pojawi się również nowa linia zadań "Ocal Oktoberfest", która składa się z 10 zadań dostępnych dla każdego, kto ukończył "Ocal Saloon część 2" i ma minimum 69 poziom. Po zakończeniu serii otrzymacie osiągnięcie "Oktoberfestowy superbohater". Zapraszamy!

Zdobywanie precli

Prace Zdobądź precle podczas wykonywania prac.
Pojedynki Zdobądź precle podczas pojedynków.
Bitwa o fort Zdobądź precle podczas bitwy o fort.
Przygody Zdobądź precle podczas przygody.
Rozbudowa miasta Zdobądź precle podczas rozbudowy budynków w mieście.
Znajomi Precle możemy zdobywać, jak inne waluty eventowe, otrzymując je od znajomych.

Co 23 godziny możemy wysłać do każdego znajomego 20 Precle.png i również możemy je otrzymać od naszych znajomych.
+ za każde wysłane 20 Precle.pngotrzymasz 5 Precle.pngdla siebie!

Gra eventowa

Oktoberfest2018.png

Po otworzeniu okna eventu, gracze mogą przystąpić do jedzenia czterech różnych dań. Każda potrawa różni się kosztem jedzenia oraz pulą nagród, które można otrzymać za sprawne wyczyszczenie talerza. Pule te, tak samo jak potrawy, są cztery: bardzo powszechna, powszechna, rzadka i bardzo rzadka. Pierwsza potrawa jest darmowa i gwarantuje otrzymanie nagrody z puli nagród bardzo powszechnych z jedynie bardzo małym prawdopodobieństwem wylosowania czegoś z pozostałych pul. Zjedzenie drugiego dania kosztuje 25 bryłek lub 1500 precli i wynagradza przedmiotem z puli nagród powszechnych, z małym prawdopodobieństwem wylosowania czegoś z puli rzadkiej i bardzo rzadkiej. Podobnie zamówienie trzeciego dania wiąże się z poniesieniem kosztu 150 bryłek lub 9000 precli, ale w przypadku wygranej otrzymamy przedmiot z puli nagród rzadkich (znowu z małym prawdopodobieństwem wylosowania bardzo rzadkiej nagrody). Ostatnia czwarta potrawa kosztuje aż 800 bryłek lub 48000 precli, ale gwarantuje otrzymanie nagrody tylko z puli bardzo rzadkiej.

Czas oczekiwania na kolejny posiłek początkowo wszędzie trwa 4 godziny. Im więcej gracz będzie jadł, tym czas ten będzie się odpowiednio wydłużał. Można go skrócić używając 8 bryłek lub 480 precli.

Jedzenie potrafi być męczące, dlatego aby podołać zadaniu potrzebne są odpowiednie umiejętności. Wybierając którekolwiek z dań, przed zjedzeniem, zostanie wylosowana jedna z cech. Jeżeli nasza postać ma więcej punktów cechy niż wylosowana liczba, to będzie w stanie zjeść zamówioną potrawę. Niestety, w przypadku gdy punktów tych będzie mniej, to kelnerka zabierze nam danie sprzed nosa. Nie należy się jednak martwić, kelnerkę można przekupić oferując jej odpowiednią ilość bryłek lub precli.

Każde zjedzone danie, nalicza na konto gracza specjalne punkty. Im lepsze posiłki zamawiamy, tym punktów otrzymujemy więcej. Zebranie odpowiedniej ilości punktów pozwala otrzymać dodatkowe nagrody osobiste w postaci zestawu pasterza dla postaci męskich lub zestawu pastereczki dla postaci żeńskich. Gracz, który na koniec eventu uzbiera na swoim koncie największą liczbę punktów, otrzyma nagrodę specjalną, jaką jest stary niemiecki zestaw broni (przyznawany jest jeden zestaw na każdy świat gry).

Koszt jedzenia

Koszt Ilość punktów
Potawa 1.png Darmowe 1 Punkty oktoberfest.png
Potrawa 2.png 25 Bryłki.png lub 1500 Precle.png 2 Punkty oktoberfest.png
Potrawa 3.png 150 Bryłki.png lub 9000 Precle.png 3 Punkty oktoberfest.png
Potrawa 4.png 800 Bryłki.png lub 48000 Precle.png 4 Punkty oktoberfest.png
Czas oczekiwania możemy skrócić o 2 godziny za 8Bryłki.png lub 480Precle.png .

Nagrody

Nagrody
Bardzo powszechny
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Powszechny
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rzadki
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bardzo rzadki
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nagroda za poziom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 Punkty oktoberfest.png
5 Punkty oktoberfest.png
10 Punkty oktoberfest.png
20 Punkty oktoberfest.png
30 Punkty oktoberfest.png
40 Punkty oktoberfest.png
50 Punkty oktoberfest.png
65 Punkty oktoberfest.png
80 Punkty oktoberfest.png
100 Punkty oktoberfest.png
120 Punkty oktoberfest.png
Nagroda dla zwycięzcy
 
 
 

Zestawy

Monachijski zestaw paradny

BgTop rozcestnik.png

Monachijski zestaw paradny
to zestaw przedmiotów wprowadzony do gry podczas eventu Oktoberfest 2019.

Monachijski zestaw broni paradnej

BgTop rozcestnik.png

Monachijski zestaw broni paradnej
to zestaw broni wprowadzony do gry podczas eventu Oktoberfest 2019.

Zestaw górala

BgTop rozcestnik.png

Zestaw górala
to zestaw przedmiotów wprowadzony do gry podczas eventu Oktoberfest 2019.

Zestaw broni górala

BgTop rozcestnik.png

Zestaw broni górala
to zestaw broni wprowadzony do gry podczas eventu Oktoberfest 2019.

Zestaw piekarza

BgTop rozcestnik.png

Zestaw piekarza
to zestaw przedmiotów wprowadzony do gry podczas eventu Oktoberfest 2019.

Zestaw broni piekarza

BgTop rozcestnik.png

Zestaw broni piekarza
to zestaw broni wprowadzony do gry podczas eventu Oktoberfest 2019.

Dworski zestaw

BgTop rozcestnik.png

Dworski zestaw
Gender m.png to zestaw przedmiotów wprowadzony do gry podczas eventu Oktoberfest 2019 jako nagrody osobiste za postępy w loterii. Zestaw wyłącznie dla postaci męskich (analogicznie do zestawu dworki dostępnego tylko dla kobiet).

Zestaw dworki

BgTop rozcestnik.png

Zestaw dworki
Gender f.png to zestaw przedmiotów wprowadzony do gry podczas eventu Oktoberfest 2019 jako nagrody osobiste za postępy w loterii. Zestaw wyłącznie dla postaci kobiecych (analogicznie do dworskiego zestawu dostępnego tylko dla mężczyzn).

Królewski zestaw broni

BgTop rozcestnik.png

Królewski zestaw broni
to zestaw broni, który jest nagrodą dla zwycięzcy eventu Oktoberfest 2019.