Osiągnięcia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 161: | Linia 161: | ||
|Prześpij łącznie 100 dni | |Prześpij łącznie 100 dni | ||
|Przyznany tytuł: Śpioch | |Przyznany tytuł: Śpioch | ||
|100 | |||
|- | |||
| | |||
|Przypadkowy klient | |||
|Śpij raz w hotelu | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
| | |||
|Regularny klient | |||
|Śpij w hotelu 75 razy | |||
| | |||
|50 | |||
|- | |||
| | |||
|Stały klient | |||
|Śpij w hotelu 250 razy | |||
| | |||
|100 | |||
|- | |||
| | |||
|Śpioch | |||
|Śpij 2 razy pod rząd w hotelu | |||
| | |||
|30 | |||
|- | |||
| | |||
|Lunatyk | |||
|Śpij 3 razy pod rząd w hotelu | |||
| | |||
|60 | |||
|- | |||
| | |||
|Turysta | |||
|Prześpij 3 pełne dni w obcym hotelu | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
| | |||
|Tramper | |||
|Prześpij 15 pełnych dni w obcym hotelu | |||
| | |||
|30 | |||
|- | |||
| | |||
|Obieżyświat | |||
|Prześpij 30 pełnych dni w obcym hotelu | |||
| | |||
|60 | |||
|- | |||
| | |||
|Pst, zerknij no tu... | |||
|Sprzedaj u handlarza 2 razy przedmioty | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
| | |||
|To samo wypadło z dyliżansu | |||
|Sprzedaj u handlarza 75 razy przedmiot | |||
| | |||
|50 | |||
|- | |||
| | |||
|Król przemytników | |||
|Sprzedaj u handlarza 250 razy przedmiot | |||
| | |||
|100 | |||
|- | |||
| | |||
|Klient okazjonalny | |||
|Kup przedmiot u handlarza | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
| | |||
|Łowca okazji | |||
|Kup 10 przedmiotów u handlarza | |||
| | |||
|50 | |||
|- | |||
| | |||
|Masowy nabywca | |||
|Kup 50 przedmiotów u handlarza | |||
| | |||
|100 | |100 | ||
[[Kategoria:Pomoc]] | [[Kategoria:Pomoc]] |
Wersja z 19:39, 30 wrz 2012
Strona w budowie Ta strona jest aktualnie w czasie budowy lub modernizacji, prace zostaną ukończone w jak najszybszym czasie. Dziękujemy za zrozumienie. |
Osiągnięcia zastąpiły w grze medale, które dotąd można było zdobywać po wykonaniu określonych wymagań. Osiągnięcia zostały wprowadzone w aktualizacji 1.32. Za każde osiągniecie przyznawana jest pewna ilość punktów (zależna od stopnia trudności), których zsumowaną liczbę można zobaczyć w profilu każdego gracza.
Niektóre osiągnięcia dają doświadczenie, pieniądze, specjalne przedmioty oraz tytuły.
Osiągnięcia podzielone są na następujące kategorie:
- Ogólne
- Podróż - Pieniądze - Union Pacific
- Zadania
- Serie Zadań - Święta - Zadania Klasowe - Powtarzalne zadania
- Przedmioty
- Kolekcje - Efekty - Znaleziska - Kolekcje kart
- Prace
- Rzemiosło
- Gracz przeciw graczowi
- Pojedynki - Bitwy o fort
- Gracz kontra środowisko
- Pojedynki z NPC
- Socjalne
- Rozbudowa - Znajomi - Targ
- Bohaterskie czyny
Ogólne |
---|