Osiągnięcia - Bohaterskie czyny: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Osiągnięcia nawigacja}} | {{Osiągnięcia nawigacja}} | ||
<div class="usermessage mw-customtoggle-myTable6"> | |||
{| class="wikitable " style="text-align:center;" | |||
!scope="col"|Zadania - Bohaterskie czyny | |||
|}</div> | |||
< | {| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-myTable6" style="text-align:center;" | ||
!scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSAteista.png}} | |||
|Ateista | |||
|Pomódl się raz w kościele | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSAteista.png}} | |||
|Wierny | |||
|Pomódl się 10 razy w kościele | |||
| | |||
|40 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png]] | |||
|Towar za gotówkę | |||
|Odwiedź handlarza dwukrotnie | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png]] | |||
|Biznesmen | |||
|Odwiedź handlarza 100 razy | |||
| | |||
|30 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png]] | |||
|Kluczowy klient | |||
|Odwiedź handlarza 500 razy | |||
| | |||
|100 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ramka-zielona-P.png}} | |||
|Szczęściarz | |||
|Wygraj pojedynek w jednej rundzie | |||
| | |||
|50 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSLokaj.png}} | |||
|Handlarz śmiercią | |||
|Wystaw list gończy za 500$ | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSLokaj.png}} | |||
|Bezlitosny handlarz śmiercią | |||
|Wystaw list gończy za 10000$ | |||
| | |||
|60 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ramka-klas-zielona.png}} | |||
|Krok za wolno | |||
|Trzymaj flagę przez jedna rundę | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ramka-klas-brazowa.png}} | |||
|Szybszy niż błyskawica | |||
|Trzymaj flagę przez 3 rundy | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-klas-W.png]] | |||
|Camper | |||
|Trzymaj flagę przez 5 rund | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Auć! | |||
|Zrań się na łączna sumę 100 obrażeń podczas prac | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-pom-W.png]] | |||
|Jaki ból! | |||
|Zrań się na łączna sumę 10000 obrażeń podczas prac | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSPraktykantBudowniczy.png}} | |||
|Praktykant budowniczy | |||
|Awansuj o 1 poziom podczas rozbudowy miasta | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ramka-zielona-P.png}} | |||
|Szeregowiec | |||
|Zdobądź kolejny poziom poprzez udział w bitwie o fort | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ramka-brazowa-P.png}} | |||
|Sierżant | |||
|Zdobądź 2 poziomy poprzez udział w bitwach o forty | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ramka-czerwona-P.png}} | |||
|Porucznik | |||
|Zdobądź 5 poziomów poprzez udział w bitwach o forty | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSZnalazlemZloto.png}} | |||
|Wspierający rozwój gry | |||
|Wydaj 50 bryłek złota | |||
|pop up drewniane pudełko | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSZnalazlemZloto.png}} | |||
|Poszukiwacz złota | |||
|Wydaj 200 bryłek złota | |||
|popup skrzynia z żelaznymi okuciami | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSZnalazlemZloto.png}} | |||
|Znalazłem złoto | |||
|Wydaj 1000 bryłek złota | |||
|popup skrzynia ze stalowymi okuciami | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSMiejscowyBohater.png}} | |||
|Miejscowy bohater | |||
|Wesprzyj Szeryfa w serii zadań Podbój kolei | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSZastepcaSzeryfa.png}} | |||
|Zastępca Szeryfa | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie1 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zostań zastępcą szeyfa</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie1">Ukończone zadanie To morderstwo</div> | |||
|[[Plik:Tytul.jpg|Przyznany tytuł]] | |||
Zastępca Szeryfa | |||
|25 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSRozwiazanieZagadki.png}} | |||
|Rozwiązanie zagadki | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie2 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serię zadań z trzema kluczami</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie2">Ukończ zadanie Trzy klucze do twojego skarbu</div> | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSSlodkosci.png}} | |||
|Słodkości dla Henry'ego na Halloween | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie3 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Podaruj Henremu kandyzowane pomarańcze na Halloween</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie3">Ukończ zadanie Słodkości</div> | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=Ramka-klas-brazowa.png}} | |||
|Pierwszy krok... | |||
|Osiągnij kolejny poziom | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSWyciagnijFlage!.png}} | |||
|Wyciągnij flagę! | |||
|Zdobądź flagę Flagę Stanów Północnych | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSPsikus.png}} | |||
|Psikus dla Marii na Halloween | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie4 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Podaruj Mari śmierdzącą rybę na Halloween</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie4">Ukończ zadanie Psikus</div> | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSTrzyRzeki.png}} | |||
|Trzy Rzeki | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie5 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serie zadań "Trzy rzeki"</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie5"> | |||
Ukończone zadanie Sprzedaż<br>lub<br>Ukończone zadanie Handel złotem</div> | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSPierscien.png}} | |||
|Pierścień | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie6 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serie zadań "Pierścień"</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie6"> | |||
Morderstwo<br>Poszukiwania na pustyni</div> | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-mentor.png]] | |||
|Ciężka praca | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie7 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serie zadań "Ciężka praca"</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie7"> | |||
Do dołu | |||
<br>Wykop swój własny grób | |||
<br>A gdybym był młotkowym | |||
<br>Mistrz wędkarstwa | |||
</div> | |||
| | |||
|75 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSSkarb.png}} | |||
|Skarb | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie8 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serie zadań "Skarb"</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie8"> | |||
Trzy klucze do twojego skarbu | |||
</div> | |||
| | |||
|75 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSZlotySkarb.png}} | |||
|Złoty skarb | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie9 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serie zadań "Złoty skarb"</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie9"> | |||
Cierpliwie i z wyczuciem | |||
<br>Zakątek do walenia młotkiem | |||
</div> | |||
| | |||
|75 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSNadziejaUmieraOstatnia.png}} | |||
|Nadzieja umiera ostatnia | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie10 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serie zadań "Nadzieja umiera ostatnia"</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie10"> | |||
Od starego do nowego | |||
<br>Tropienie | |||
<br>Wóz osadników | |||
<br>Negocjacje | |||
<br>Negocjacje | |||
<br>Nagroda | |||
<br>Przygotowanie | |||
<br>Pośród bandytów | |||
<br>Poborca podatkowy | |||
<br>Ważna przesyłka | |||
<br>Wrogowie | |||
<br>Zebranie bandytów | |||
<br>Wykańczanie konkurencji I | |||
<br>Wykańczanie konkurencji II | |||
<br>Wykańczanie konkurencji III | |||
<br>Łowić ryby w mętnej wodzie | |||
<br>Pojedynek życia | |||
</div> | |||
| | |||
|75 | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSWeteranSwiata.png}} | |||
|Weteran świata | |||
|Jesteś weteranem starego swiata | |||
|[[Plik:Tytul.jpg|Przyznany tytuł]] | |||
Weteran świata | |||
| | |||
|- | |||
|{{AIcon | AIcon=OSOok!.png}} | |||
|Ook! | |||
|Zakończ zadanie "Ook!" | |||
| | |||
|0 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-aniols.png]] | |||
|Wyciskacz łez | |||
|<div class=" mw-customtoggle-bohaterskie11 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zakończ serie zadań "Przeminęło z walentynkami"</span></div> | |||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-bohaterskie11"> | |||
Ukończone zadanie Droga wolna dla Scarlett i Ashleya<br>lub<br>Ukończone zadanie Zapomnieć o Ashleyu na korzyść Rheta | |||
</div> | |||
| | |||
|25 | |||
|} |