Osiągnięcia - Gracz kontra środowisko: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
(Utworzył nową stronę „{{Osiągnięcia nawigacja}}”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Osiągnięcia nawigacja}} | {{Osiągnięcia nawigacja}} | ||
<div class="usermessage mw-customtoggle-myTable1"> | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" | |||
!scope="col"|Gracz kontra środowisko | |||
|}</div> | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-myTable1" style="text-align:center;" | |||
!scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Rzeźnik NPC | |||
|Zdobądź wszystkie osiągnięcia związane z pojedynkami z NPC | |||
|Tytuł: Rzeźnik NPC | |||
|200 | |||
|} | |||
<div class="usermessage mw-customtoggle-myTable2"> | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" | |||
!scope="col"|Pojedynki przeciwko NPC | |||
|}</div> | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-myTable2" style="text-align:center;" | |||
!scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Zdobywca | |||
|Wygraj 10 pojedynków z NPC | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Triumfator | |||
|Wygraj 50 pojedynków z NPC | |||
| | |||
|75 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Mistrz wszystkich klas | |||
|Wygraj 100 pojedynków z NPC | |||
|1000$ | |||
|150 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Zdobywca nagród | |||
|Zdobądź 50$ z pojedynków z NPC | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Zawodowy zawadiaka | |||
|Zdobądź 500$ z pojedynków z NPC | |||
| | |||
|50 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Bogaty i sławny | |||
|Zdobądź 2000$ z pojedynków z NPC | |||
| | |||
|100 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Lewa ręka diabła | |||
|Wygraj jeden pojedynek z NPC przez omdlenie | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Prawa ręka diabła | |||
|Wygraj 10 pojedynków z NPC przez omdlenie | |||
| | |||
|30 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Szpony diabła | |||
|Wygraj 20 pojedynków z NPC przez omdlenie | |||
| | |||
|60 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Dyplomowany zawadiaka | |||
|Zdobądź 150 punktów doświadczenia w pojedynkach z NPC | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Uczysz się całe życie | |||
|Zdobądź 1500 punktów doświadczenia w pojedynkach z NPC | |||
| | |||
|30 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Doktor | |||
|Zdobądź 15000 punktów doświadczenia w pojedynkach z NPC | |||
| | |||
|60 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Zawodnik | |||
|Osiągnij 2 stopień trudności w pojedynkach z NPC | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Gladiator | |||
|Osiągnij 5 stopień trudności w pojedynkach z NPC | |||
| | |||
|30 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Czempion | |||
|Osiągnij 20 stopień trudności w pojedynkach z NPC | |||
| | |||
|60 | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 13:29, 2 sie 2013
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
Rzeźnik NPC | Zdobądź wszystkie osiągnięcia związane z pojedynkami z NPC | Tytuł: Rzeźnik NPC | 200 |