Osiągnięcia - Gracz przeciwko graczowi: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 7: | Linia 7: | ||
!scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | !scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Lokaj | |||
|Zdobądź jedną nagrodę z listu gończego | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Legionista | |||
|Zdobądź 10 nagród z listów gończych | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Najemnik | |||
|Zdobądź 25 nagród z listów gończych | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Podejrzane pieniądze | |||
|Zdobądź 25 nagród z listów gończych | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Lepkie pieniądze | |||
|Zbierz 5000$ z nagród za listy gończe | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Brudne pieniądze | |||
|Zbierz 25000$ z nagród za listy gończe | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Plugawe pieniądze | |||
|Zbierz 75000$ z nagród za listy gończe | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Krwawe pieniądze | |||
|Zbierz 250000$ z nagród za listy gończe | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Wykańczanie konkurencji | |||
|Wystaw jeden list gończy | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Zbyt dużo fałszywych przyjaciół | |||
|Wystaw 10 listów gończych | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Wszędzie wrogowie | |||
|Wystaw 25 listów gończych | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Do zobaczenia w zaświatach | |||
|Wystaw list gończy, poszukiwany martwy | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Trzymaj przyjaciół blisko ale wrogów jeszcze bliżej | |||
|Wystaw 5 listów gończych, poszukiwany martwy | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Handlarz śmiercią | |||
|Wystaw 10 listów gończych, poszukiwany martwy | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Legendarny rewolwerowiec | |||
|Zdobądź wszystkie osiągnięcia związane z pojedynkami. | |||
|Tytuł: Legendarny rewolwerowiec | |||
| | | | ||
|} | |} |
Wersja z 11:01, 8 mar 2013
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|