Osiągnięcia - Prace: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 298: | Linia 298: | ||
|} | |} | ||
<div class="usermessage mw-customtoggle-myTable2"> | |||
<div class="usermessage mw-customtoggle- | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" | {| class="wikitable" style="text-align:center;" | ||
!scope="col"|Ulepszenia | !scope="col"|Ulepszenia | ||
|}</div> | |}</div> | ||
{| | {| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-myTable2" style="text-align:center;" | ||
!scope="col"|Grafika|| Nazwa ||Wymagania||Nagroda||Punkty | |||
|- | |- | ||
| | |[[Plik:osiag_ziel.png]] | ||
|5 ulepszeń | |||
[[Plik: | |Ulepsz pięć przedmiotów. | ||
| | |||
|25 | |||
|- | |- | ||
| | |[[Plik:osiag_zolt.png]] | ||
|10 ulepszeń | |||
[[Plik: | |Ulepsz dziesięć przedmiotów. | ||
| | |||
|50 | |||
|- | |- | ||
| | |[[Plik:osiag_nieb.png]] | ||
|25 ulepszeń | |||
[[Plik: | |Ulepsz dwadzieścia pięć przedmiotów. | ||
| | |||
|100 | |||
|- | |- | ||
| | |[[Plik:osiag_czer.png]] | ||
|100 ulepszeń | |||
[[Plik: | |Ulepsz sto przedmiotów. | ||
| | |||
|150 | |||
|- | |- | ||
| | |||
|Mistrz ulepszeń | |||
|Ulepsz tysiąc przedmiotów. | |||
| | |||
|200 | |||
|- | |||
|[[Plik:osiag_zolt.png]] | |||
|Zbędny grosz | |||
|Wydaj 1000 dolarów na ulepszanie przedmiotów. | |||
| | |||
|50 | |||
|- | |||
|[[Plik:osiag_czer.png]] | |||
|Rozrzutnik | |||
|Wydaj 10 000 dolarów na ulepszanie przedmiotów. | |||
| | |||
|150 | |||
|- | |||
|[[Plik:osiag_fiol.png]] | |||
|Bo mogę | |||
|Wydaj 1 000 000 dolarów na ulepszanie przedmiotów. | |||
| | |||
|250 | |||
|- | |||
|[[Plik:osiag_ziel.png]] | |||
|Trafiona inwestycja | |||
|Sprzedaj ulepszony przedmiot. | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
| | |||
|Ryzykowna inwestycja | |||
|Sprzedaj piętnaście ulepszonych przedmiotów. | |||
| | |||
|50 | |||
|- | |||
| | |||
|Bierz moje pieniądze! | |||
|Sprzedaj trzydzieści ulepszonych przedmiotów. | |||
| | |||
|100 | |||
|- | |||
|[[Plik:osiag_ziel.png]] | |||
|Mniej do noszenia | |||
|Użyj dwudziestu przedmiotów do ulepszania. | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:osiag_zolt.png]] | |||
|Z drugiej ręki | |||
|Użyj osiemdziesięciu przedmiotów do ulepszenia. | |||
| | |||
|50 | |||
|- | |||
| | |||
|Antykwariusz | |||
|Użyj dwustu przedmiotów do ulepszania | |||
| | |||
|100 | |||
|- | |||
|[[Plik:osiag_ziel.png]] | |||
|Marnowanie przestrzeni | |||
|Posiadaj dwadzieścia ulepszonych przedmiotów w ekwipunku. | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:osiag_zolt.png]] | |||
|Cenna sterta | |||
|Posiadaj dwadzieścia przedmiotów na przynajmniej 3 poziomie w swoim ekwipunku. | |||
| | |||
|50 | |||
|- | |||
| | |||
|Podejrzana sterta | |||
|Posiadaj 1337 przedmiotów na poziomie 3 w swoim ekwipunku. | |||
| | |||
|150 | |||
|- | |||
|[[Plik:osiag_osiol.png]] | |||
|Ulepszony osioł | |||
|Ulepsz osła. | |||
| | |||
|5 | |||
|- | |||
| | |||
|Potęga osła | |||
|Ulepsz osła do poziomu 2. | |||
| | |||
|10 | |||
|- | |||
| | |||
|Król osłów | |||
|Ulepsz osła do poziomu 3. | |||
| | |||
|15 | |||
|- | |||
| | |||
|Opór jest daremny | |||
|Posiadaj dziesięć osłów na poziomie 3 w swoim ekwipunku bez popadania w samozachwyt. | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
| | |||
|e-Osioł 2000 | |||
|Wydaj 2000 dolarów na ulepszanie osłów. | |||
| | |||
|20 | |||
|- | |||
| | |||
|Tak wiele osłów | |||
|Ulepsz 150 osłów. | |||
| | |||
|50 | |||
|- | |||
| | |||
|Demilitaryzacja | |||
|Sprzedaj pięć osłów w stopniu kaprala(poziom 3 lub wyżej). | |||
| | |||
|100 | |||
|- | |||
|[[Plik:osiag_ziel.png]] | |||
|Pierwsze ulepszenie | |||
|Ulepsz przedmiot do poziomu 1. | |||
| | |||
|25 | |||
|- | |||
|[[Plik:osiag_ziel.png]] | |||
|Poziom 2 przedmiotu | |||
|Ulepsz przedmiot do poziomu 2. | |||
| | |||
|25 | |||
|} | |} |