Osiągnięcia - Socjalne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 52: | Linia 52: | ||
| | | | ||
|60 | |60 | ||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |||
|Bóg rozbudowy | |||
|Wnieś 1000000 rozbudowy miasta | |||
|Przyznany tytuł: Bóg budowniczych | |||
|250 | |||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] | |[[Plik:Ramka-zielona-W.png]] |
Wersja z 08:00, 23 mar 2014
Informacja |
---|
W celu uzyskania informacji o tych osiągnięciach, przeczytaj artykuł o systemie zaproszeń. |
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
Plik:.png | Jeden produkt dziennie | Dostarcz 7 produktów | 1 OUP | 25 |
Plik:.png | Jeden produkt tygodniowo | Dostarcz 77 produktów | 5 OUP | 50 |
Plik:.png | Jeden produkt miesięcznie | Dostarcz 777 produktów | 10 OUP | 100 |
Plik:.png | Jeden produkt rocznie | Dostarcz 7777 produktów | 50 OUP | 250 |
Plik:.png | Pierwszy kamień | Rozbuduj wędrowny cyrk za 20 punktów. | 1 OUP | 25 |
Plik:.png | Drugi kamień | Rozbuduj wędrowny cyrk za 2020 punkty. | 5 OUP | 50 |
Plik:.png | Trzeci kamień | Rozbuduj wędrowny cyrk za 20202 punkty. | 10 OUP | 100 |
Plik:.png | Czwarty kamień | Rozbuduj wędrowny cyrk za 202020 punkty. | 50 OUP | 250 |
Plik:.png | Ktoś nie ma jeszcze dość? | Weź udział w budowie cyrku we wszystkich hrabstwach. | 250 OUP | 250 |