Osiągnięcia - Socjalne: Różnice pomiędzy wersjami
m (cyrk - grafika) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 8: | Linia 8: | ||
!scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | !scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Ramka-fioletowe-W.png]] | ||
|Mistrz budownictwa | |Mistrz budownictwa | ||
|Zdobądź | |<div class=" mw-customtoggle-socjalne1 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zdobądź poniższe osiągnięcia.</span></div> | ||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-socjalne1"> | |||
Konstruktor | |||
<br>Uff, ostatni gwóźdź | |||
</div> | |||
|Tytuł: Mistrz budownictwa | |Tytuł: Mistrz budownictwa | ||
|200 | |200 | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Ramka-fioletowa-dolar.png]] | ||
|Walczyłem z kryzysem ekonomicznym i wygrałem | |Walczyłem z kryzysem ekonomicznym i wygrałem | ||
|Zdobądź | |<div class=" mw-customtoggle-socjalne2 setyRozLista" ><span style="color:#66023C">Zdobądź poniższe osiągnięcia.</span></div> | ||
<div class="mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-socjalne2"> | |||
Aukcjoner | |||
<br> Wzbogace sie na tym | |||
<br> Imperium handlowe | |||
<br> Sojuszniczy kwatermistrz | |||
<br> Lokalny bohater | |||
<br> Cud ekonomii światowej | |||
<br> Gracz globalny | |||
<br> Najlepszy klient sojuszu | |||
<br> Znany na całym świecie główny klient | |||
<br> Ekspert ekonomista | |||
</div> | |||
|Tytuł: Ekspert ekonomista | |Tytuł: Ekspert ekonomista | ||
|200 | |200 | ||
Linia 22: | Linia 38: | ||
|[[Plik:Dq.png]] | |[[Plik:Dq.png]] | ||
|Gwiazda opery mydlanej! | |Gwiazda opery mydlanej! | ||
|Zakończ serię zadań " | |Zakończ serię zadań "Dramatyczne historie". | ||
| | | | ||
|25 | |25 | ||
Linia 35: | Linia 51: | ||
!scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | !scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|Pracownik budowy | |Pracownik budowy | ||
|Wnieś 200 punktów rozbudowy | |Wnieś 200 punktów rozbudowy miasta | ||
| | | | ||
|10 | |10 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|Architekt | |Architekt | ||
|Wnieś 3000 punktów rozbudowy | |Wnieś 3000 punktów rozbudowy miasta | ||
| | | | ||
|30 | |30 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|Konstruktor | |Konstruktor | ||
|Wnieś 30000 punktów rozbudowy | |Wnieś 30000 punktów rozbudowy miasta | ||
| | | | ||
|60 | |60 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|Bóg rozbudowy | |Bóg rozbudowy | ||
|Wnieś 1000000 rozbudowy miasta | |Wnieś 1000000 punktów rozbudowy miasta | ||
|Przyznany tytuł: Bóg budowniczych | |Przyznany tytuł: Bóg budowniczych | ||
|250 | |250 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|Budowniczy | |Budowniczy | ||
|Ukończ 1 poziom rozbudowy | |Ukończ 1 poziom rozbudowy miasta | ||
| | | | ||
|10 | |10 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|Stolarz | |Stolarz | ||
|Ukończ 5 poziomów rozbudowy | |Ukończ 5 poziomów rozbudowy miasta | ||
| | | | ||
|50 | |50 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|Kierownik budowy | |Kierownik budowy | ||
|Ukończ 10 poziomów rozbudowy | |Ukończ 10 poziomów rozbudowy miasta | ||
| | | | ||
|100 | |100 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|Uff, ostatni gwóźdź | |Uff, ostatni gwóźdź | ||
|Ukończ 25 poziomów rozbudowy | |Ukończ 25 poziomów rozbudowy miasta | ||
| | | | ||
|150 | |150 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|Budowniczy oferma | |Budowniczy oferma | ||
|Doprowadź do | |Doprowadź do nieudanej rozbudowy podczas rozbudowy miasta. | ||
| | | | ||
|10 | |10 | ||
Linia 96: | Linia 112: | ||
|}</div> | |}</div> | ||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-myTable3" style="text-align:center;" | {| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" id="mw-customcollapsible-myTable3" style="text-align:center;" | ||
!scope="col"| | !scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | ||
|- | |||
| | |||
|Nigdy więcej samotny... | |||
|Zbierz 10 punktów przyjaźni | |||
|{{PopupDobrzeUpchanaFajkaPokoju | Position = left | Height = 73| Width = 73 | Style = | Class = }} | |||
|0 | |||
|- | |||
| | |||
|Dwóch przyjaciół jest lepszych niż jeden | |||
|Zbierz 50 punktów przyjaźni | |||
|3000 punktów doświadczenia | |||
|0 | |||
|- | |||
| | |||
|Jestem graczem zespołowym | |||
|Zbierz 100 punktów przyjaźni | |||
|5000$ | |||
|0 | |||
|- | |||
| | |||
|Znam ich wszystkich | |||
|Zbierz 500 punktów przyjaźni | |||
|{{PopupSkrzyniaZeStalowymiOkuciami | Position = left | Height = 73| Width = 73 | Style = | Class = }} | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Moja reputacja mnie wyprzedza | |||
|Zbierz 1000 punktów przyjaźni | |||
|Słoń | |||
|0 | |||
|- | |||
| | |||
|Flash mob | |||
|Zbierz 5000 punktów przyjaźni | |||
|{{PopupNóżSamaHawkena | Position = right | Height = 73| Width = 73 | Style = | Class = }} | |||
|0 | |||
|- | |||
| | |||
|Więcej przyjaciół niż ziaren piasku na plaży | |||
|Zbierz 10000 punktów przyjaźni | |||
|{{PopupSkrzyniaPremium | Position = left | Height = 73| Width = 73 | Style = | Class = }} | |||
|0 | |||
|- | |||
| | |||
|Siła z którą należy sie liczyć | |||
|Zbierz 50000 punktów przyjaźni | |||
|2000 OUP | |||
|0 | |||
|- | |||
| | |||
|Charyzmatyczny Superlider | |||
|Zbierz 100 000 punktów przyjaźni | |||
|Otrzymujesz 10 róznych przedmiotów do wyboru | |||
|0 | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
|Król świata | |||
|Zbierz 500 000 punktów przyjaźni | |||
|Otzymujesz spersonalizowany avatar oraz zestaw | |||
|0 | |||
|} | |} | ||
<center>Więcej informacji uzyskasz w dziale [[System zaproszeń]].</center> | |||
Linia 109: | Linia 185: | ||
!scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | !scope="col"|Grafika!! Nazwa !!Wymagania!!Nagroda!!Punkty | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka-zielona- | |[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png]] | ||
|Pierwsza aukcja | |Pierwsza aukcja | ||
|Sprzedaj jeden przedmiot na targu | |Sprzedaj jeden przedmiot na targu | ||
Linia 115: | Linia 191: | ||
|10 | |10 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-brazowy-dolar.png]] | ||
|Weteran handlu | |Weteran handlu | ||
|Sprzedaj 25 przedmiotów na targu | |Sprzedaj 25 przedmiotów na targu | ||
Linia 121: | Linia 197: | ||
|75 | |75 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-czerwona-dolar.png]] | ||
|Aukcjoner | |Aukcjoner | ||
|Sprzedaj 150 przedmiotów na targu | |Sprzedaj 150 przedmiotów na targu | ||
Linia 127: | Linia 203: | ||
|150 | |150 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka-zielona- | |[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png]] | ||
|Prawie niewarte wysiłku | |Prawie niewarte wysiłku | ||
|Zarób 1000$ na sprzedaży przedmiotów na targu | |Zarób 1000$ na sprzedaży przedmiotów na targu | ||
Linia 133: | Linia 209: | ||
|10 | |10 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-brazowy-dolar.png]] | ||
|Wezmę za to dobre pieniądze | |Wezmę za to dobre pieniądze | ||
|Zarób 25000$ na sprzedaży przedmiotów na targu | |Zarób 25000$ na sprzedaży przedmiotów na targu | ||
Linia 139: | Linia 215: | ||
|75 | |75 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-czerwona-dolar.png]] | ||
|Wzbogacę się na tym | |Wzbogacę się na tym | ||
|Zarób 250000$ na sprzedaży przedmiotów na targu | |Zarób 250000$ na sprzedaży przedmiotów na targu | ||
Linia 145: | Linia 221: | ||
|150 | |150 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka-zielona- | |[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png]] | ||
|Bon Voyage... | |Bon Voyage... | ||
|Sprzedaj przedmiot na światowym targu | |Sprzedaj przedmiot na światowym targu | ||
Linia 151: | Linia 227: | ||
|10 | |10 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-brazowy-dolar.png]] | ||
|Egzotyczne towary | |Egzotyczne towary | ||
|Sprzedaj 20 przedmiotów na światowym targu | |Sprzedaj 20 przedmiotów na światowym targu | ||
Linia 157: | Linia 233: | ||
|30 | |30 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-czerwona-dolar.png]] | ||
|Imperium handlowe | |Imperium handlowe | ||
|Sprzedaj 100 przedmiotów na światowym targu | |Sprzedaj 100 przedmiotów na światowym targu | ||
Linia 163: | Linia 239: | ||
|60 | |60 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka-zielona- | |[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png]] | ||
|Sojuszniczy handlarz | |Sojuszniczy handlarz | ||
|Sprzedaj przedmiot na sojuszniczym targu | |Sprzedaj przedmiot na sojuszniczym targu | ||
Linia 169: | Linia 245: | ||
|10 | |10 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-brazowy-dolar.png]] | ||
|Sojuszniczy dostawca | |Sojuszniczy dostawca | ||
|Sprzedaj 10 przedmiotów na sojuszniczym targu | |Sprzedaj 10 przedmiotów na sojuszniczym targu | ||
Linia 175: | Linia 251: | ||
|30 | |30 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-czerwona-dolar.png]] | ||
|Sojuszniczy kwatermistrz | |Sojuszniczy kwatermistrz | ||
|Sprzedaj 50 przedmiotów na sojuszniczym targu | |Sprzedaj 50 przedmiotów na sojuszniczym targu | ||
Linia 181: | Linia 257: | ||
|60 | |60 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka-zielona- | |[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png]] | ||
|Herold miejski | |Herold miejski | ||
|Sprzedaj przedmiot na miejskim targu | |Sprzedaj przedmiot na miejskim targu | ||
Linia 187: | Linia 263: | ||
|10 | |10 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-brazowy-dolar.png]] | ||
|Przekupień miejski | |Przekupień miejski | ||
|Sprzedaj 10 przedmiotów na miejskim targu | |Sprzedaj 10 przedmiotów na miejskim targu | ||
Linia 193: | Linia 269: | ||
|30 | |30 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-czerwona-dolar.png]] | ||
|Lokalny bohater | |Lokalny bohater | ||
|Sprzedaj 20 przedmiotów na miejskim targu | |Sprzedaj 20 przedmiotów na miejskim targu | ||
Linia 199: | Linia 275: | ||
|60 | |60 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka-zielona- | |[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png]] | ||
|Honorujecie moją kartę? | |Honorujecie moją kartę? | ||
|Wydaj 1000$ na targu | |Wydaj 1000$ na targu | ||
Linia 205: | Linia 281: | ||
|10 | |10 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-brazowy-dolar.png]] | ||
|Przyjmiesz moją złotą kartę? | |Przyjmiesz moją złotą kartę? | ||
|Wydaj 25000$ na targu | |Wydaj 25000$ na targu | ||
Linia 211: | Linia 287: | ||
|30 | |30 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-czerwona-dolar.png]] | ||
|Cud ekonomii światowej | |Cud ekonomii światowej | ||
|Wydaj 250000$ na targu | |Wydaj 250000$ na targu | ||
Linia 217: | Linia 293: | ||
|60 | |60 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka-zielona- | |[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png]] | ||
|Pierwsze kroki na targu światowym | |Pierwsze kroki na targu światowym | ||
|Kup jeden przedmiot na światowym targu | |Kup jeden przedmiot na światowym targu | ||
Linia 223: | Linia 299: | ||
|10 | |10 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-brazowy-dolar.png]] | ||
|Potentat | |Potentat | ||
|Kup 10 przedmiotów na światowym targu | |Kup 10 przedmiotów na światowym targu | ||
Linia 229: | Linia 305: | ||
|30 | |30 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-czerwona-dolar.png]] | ||
|Gracz globalny | |Gracz globalny | ||
|Kup 100 przedmiotów na światowym targu | |Kup 100 przedmiotów na światowym targu | ||
Linia 235: | Linia 311: | ||
|60 | |60 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka-zielona- | |[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png]] | ||
|Wspierający sojusz | |Wspierający sojusz | ||
|Kup jeden przedmiot na sojuszniczym targu | |Kup jeden przedmiot na sojuszniczym targu | ||
Linia 241: | Linia 317: | ||
|10 | |10 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-brazowy-dolar.png]] | ||
|Klient sojuszu | |Klient sojuszu | ||
|Kup 10 przedmiotów na sojuszniczym targu | |Kup 10 przedmiotów na sojuszniczym targu | ||
Linia 247: | Linia 323: | ||
|30 | |30 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-czerwona-dolar.png]] | ||
|Najlepszy klient sojuszu | |Najlepszy klient sojuszu | ||
|Kup 50 przedmiotów na sojuszniczym targu | |Kup 50 przedmiotów na sojuszniczym targu | ||
Linia 253: | Linia 329: | ||
|60 | |60 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka-zielona- | |[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png]] | ||
|Klient lokalny | |Klient lokalny | ||
|Kup jeden przedmiot na miejskim targu | |Kup jeden przedmiot na miejskim targu | ||
Linia 259: | Linia 335: | ||
|10 | |10 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-brazowy-dolar.png]] | ||
|Główny klient lokalny | |Główny klient lokalny | ||
|Kup 10 przedmiotów na miejskim targu | |Kup 10 przedmiotów na miejskim targu | ||
Linia 265: | Linia 341: | ||
|30 | |30 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-czerwona-dolar.png]] | ||
|Znany na całym świecie główny klient | |Znany na całym świecie główny klient | ||
|Kup 20 przedmiotów na miejskim targu | |Kup 20 przedmiotów na miejskim targu | ||
Linia 271: | Linia 347: | ||
|60 | |60 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka-zielona- | |[[Plik:Ramka-zielona-dolar.png]] | ||
|Nowicjusz rynkowy | |Nowicjusz rynkowy | ||
|Kup 5 przedmiotów na targu | |Kup 5 przedmiotów na targu | ||
Linia 277: | Linia 353: | ||
|10 | |10 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-brazowy-dolar.png]] | ||
|Ekspert rynkowy | |Ekspert rynkowy | ||
|Kup 50 przedmiotów na targu | |Kup 50 przedmiotów na targu | ||
Linia 283: | Linia 359: | ||
|50 | |50 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-czerwona-dolar.png]] | ||
|Ekspert ekonomista | |Ekspert ekonomista | ||
|Kup 250 przedmiotów na targu | |Kup 250 przedmiotów na targu | ||
| | | | ||
| | |100 | ||
|} | |} | ||
Linia 322: | Linia 398: | ||
|250 | |250 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-brazowy-dolar.png]] | ||
|Pierwszy kamień | |Pierwszy kamień | ||
|Rozbuduj wędrowny cyrk za 20 punktów. | |Rozbuduj wędrowny cyrk za 20 punktów. | ||
Linia 342: | Linia 418: | ||
|[[Plik:Ramka-niebieska-dolar.png]] | |[[Plik:Ramka-niebieska-dolar.png]] | ||
|Czwarty kamień | |Czwarty kamień | ||
|Rozbuduj wędrowny cyrk za 202020 | |Rozbuduj wędrowny cyrk za 202020 punktów. | ||
|50 OUP | |50 OUP | ||
|250 | |250 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Ramka- | |[[Plik:Ramka-brazowy-dolar.png]] | ||
|Ktoś nie ma jeszcze dość? | |Ktoś nie ma jeszcze dość? | ||
|Weź udział w budowie cyrku we wszystkich hrabstwach. | |Weź udział w budowie cyrku we wszystkich hrabstwach. |
Wersja z 22:50, 1 lut 2018
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
Ramka-fioletowe-W.png | Mistrz budownictwa | Zdobądź poniższe osiągnięcia.
Konstruktor
|
Tytuł: Mistrz budownictwa | 200 |
Ramka-fioletowa-dolar.png | Walczyłem z kryzysem ekonomicznym i wygrałem | Zdobądź poniższe osiągnięcia.
Aukcjoner
|
Tytuł: Ekspert ekonomista | 200 |
Gwiazda opery mydlanej! | Zakończ serię zadań "Dramatyczne historie". | 25 |
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
Pracownik budowy | Wnieś 200 punktów rozbudowy miasta | 10 | ||
Architekt | Wnieś 3000 punktów rozbudowy miasta | 30 | ||
Konstruktor | Wnieś 30000 punktów rozbudowy miasta | 60 | ||
Bóg rozbudowy | Wnieś 1000000 punktów rozbudowy miasta | Przyznany tytuł: Bóg budowniczych | 250 | |
Budowniczy | Ukończ 1 poziom rozbudowy miasta | 10 | ||
Stolarz | Ukończ 5 poziomów rozbudowy miasta | 50 | ||
Kierownik budowy | Ukończ 10 poziomów rozbudowy miasta | 100 | ||
Uff, ostatni gwóźdź | Ukończ 25 poziomów rozbudowy miasta | 150 | ||
Budowniczy oferma | Doprowadź do nieudanej rozbudowy podczas rozbudowy miasta. | 10 |
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
Nigdy więcej samotny... | Zbierz 10 punktów przyjaźni |
[item=1971000]
Dobrze upchana fajka pokoju Efekt: Wzrost energii: 100% Nie na sprzedaż.
|
0 | |
Dwóch przyjaciół jest lepszych niż jeden | Zbierz 50 punktów przyjaźni | 3000 punktów doświadczenia | 0 | |
Jestem graczem zespołowym | Zbierz 100 punktów przyjaźni | 5000$ | 0 | |
Znam ich wszystkich | Zbierz 500 punktów przyjaźni |
[item=17002000]
Skrzynia ze stalowymi okuciami Efekt: Zawiera przedmiot Nie na sprzedaż. Potrzeba: - Poziom: 10 Można wystawić na aukcję Przedmiot nie może być ulepszony |
||
Moja reputacja mnie wyprzedza | Zbierz 1000 punktów przyjaźni | Słoń | 0 | |
Flash mob | Zbierz 5000 punktów przyjaźni | [item=59000] Nóż Sama HawkenaBroń pojedynkowa 110 - 140 Obrażenia
+20 Handel Potrzeba: - Poziom: 70Nie na sprzedaż. Przedmiot niemożliwy do ulepszenia |
0 | |
Więcej przyjaciół niż ziaren piasku na plaży | Zbierz 10000 punktów przyjaźni |
[item=17003000]
Skrzynia premium Efekt: Zawiera przedmiot Nie na sprzedaż. Potrzeba: - Poziom: 10 Można wystawić na aukcję Przedmiot nie może być ulepszony |
0 | |
Siła z którą należy sie liczyć | Zbierz 50000 punktów przyjaźni | 2000 OUP | 0 | |
Charyzmatyczny Superlider | Zbierz 100 000 punktów przyjaźni | Otrzymujesz 10 róznych przedmiotów do wyboru | 0 | |
Król świata | Zbierz 500 000 punktów przyjaźni | Otzymujesz spersonalizowany avatar oraz zestaw | 0 |