Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Informacje ogólne:

Godło Thug Paradise
  • Nazwa miasta: Thug Paradise (pl: Bandycki Raj)
  • Sojusze: brak
  • Data założenia: 02.06.2011r.
  • Typ miasta: Pojedynkowe
  • Założyciele: Eldo13 oraz Wojtas D. Nowak

Geneza miasta:

Miasto powstało z inicjatywy Wojtasa D. Nowaka, cpt.Will`a Turner`a, Eldo13 i Avason`a. Pewnego dnia wpadliśmy na pomysł by stworzyć miasto pojedynkowe, mające na celu zrzeszanie naszych znajomych z innych światów, których zachęcimy do zabawy w pojedynki. Jak tylko pojawił się serwer Dakota plan został wcielony w życie. Zaprosiliśmy na początek kilku budowniczych, którzy mieli za zadanie w miarę szybko i sprawnie rozbudować miasto. Kilka minut po wybudowaniu grabarza, przystąpiliśmy do pojedynków, a było to 03.06.2011r. Obecnie jesteśmy w ścisłej czołówce miast pojedynkowych na Dakocie.

Cele:

U nas nie ma przebacz, walczymy do końca i niczego się nie boimy. Pojedynki są całym naszym życiem i spędzamy na nich mnóstwo czasu by wyrobić sobie renomę najgorszego miasta na całym świecie. Planujemy być zmorą uczestników bitw fortowych.

Opis miasta:

Miasto powstało by zrzeszać największych cwaniaków dzikiego zachodu, czyli zawadiaków i żołnierzy dezerterów, którym nie straszne walki do upadłego, Thug Paradise to miejsce dla prawdziwych twardzieli. Bezmyślny ten, kto odważysz się kogoś z naszych zaatakować, będzie się wił z bólu w agonii, która trwać będzie bez końca. Jesteśmy najgorszymi typami jakich widziała ta ziemia i jeżeli chcesz tu być i z nami rabować, gwałcić i szabrować to po pierwsze musisz mieć ikrę! Jeżeli jej nie masz to bywaj zdrów i nie pokazuj się nam na oczy.

Pojedynki:

Pierwszy pojedynek w Thug Paradise


Zorganizowane akcje:

Dnia: 15.06.2011 miała miejsce pierwsza zorganizowana akcja na ludzi pod fortem.