Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

River Valley. (w skrócie - RV)

Krótki opis RV

Nazwa miasta nie jest przypadkowa. Jesteśmy otoczeni dwoma rzekami, nad brzegami których nasi mieszkańcy w wolnych chwilach wypoczywają, poją konie, łowią ryby.

Znajdujemy się w świetnym strategicznie punkcie, w najbardziej cywilizowanym hrabstwie, gdzie znajduje się wiele miast sojuszniczych, jak i wrogich - gdzie nasi mieszkańcy ochoczo trenują w Saloonach strzelanie do ruchomych celów.

Należymy do Sojuszu FM-GTW. I jesteśmy z tego dumni.

Flaga rv.png

Z wizytówki miasta: "Słoneczne miasto otoczone czystymi i jakże rześkimi wodami dzikiego zachodu. W mieście panuje harmonia, każdy mieszkaniec jest jak trybik potężnej maszynerii, która pędzi ku cywilizacji."

P.s. Jest to pierwszy, jedyny oryginalny opis miasta. Gdyż spotkaliśmy się z identycznymi opisami miast na innych światach. Podobne opisy to plagiaty.

Dwa łyki historii

Miasto zostało założone dnia: 17.11.2008 przez gracza ILoveSex.

W skład pierwszej Rady oprócz oczywiście założyciela (który był jednocześnie rekrutantem bobów) wchodzili gracze:

Swistak - rekrutant poszukiwaczy(jako ciekawostkę podam fakt iż Swistak tak długo jak grał, był zawsze top 1 w rankingu)

mikomir - rekrutant żołnierzy

McCormick - rekrutant zawadiaków (szeryf)

Tak, tak.. to nie żart... Kiedy świat 3 tętnił jeszcze życiem, potrzeba było czterech osobnych rekrutantów, do różnych klas postaci, aby starannie selekcjonować nowy narybek do miasta.

Było oczywiście więcej osób które przewijały się przez Radę, jednakże wymieniono osoby które w tamtych czasach tworzyły niepowtarzalną atmosferę tego miasta, mało tego - wyznaczyli trendy i standardy funkcjonowania które są powielane do dzisiaj.

Co nas charakteryzowało i charakteryzuje do dzisiaj?

W mieście każdy mieszkaniec, bez względu na lvl ma prawo głosu. Każdego szanujemy tak samo, czy jest to początkujący gracz, czy osoba doświadczona ze 120 lvl-em. Dlatego, każdy kto do nas wstąpi nawet na chwilę - zostaje.

W dniu: 13.02.2009r. do miasta przybył obecny szef River Valley - NETER.

Zaczynał od zwykłego "pistoleta" ... Jednakże Rada River Valley, widząc poświęcenie i zaangażowanie NETERa w rozwój militarny i akcje zaczepno-obronne we wrogich Saloonach (wtedy nie było fortów), mianowała go na zastępcę szeryfa McCormicka.

Należy też wspomnieć o graczach Wennus, oraz Alx98 którzy niezmiennie lojalnie służą RV od długiego czasu, jako założyciele i pilnują szybkiego tempa narzuconego przed laty.


Z biegiem czasu nasze miasto zaczęło umacniać swą mocną pozycję na arenie świata 3. Przykładem tego może być fakt iż między innymi jest kolebką powstania Frakcji GTW, gdzie wraz z naszymi przyjaciółmi z miasta Kaer Morhen oraz Tarnów podpisaliśmy pakt o współpracy.

Wiadomo..jak każde miasto, River Valley miało swoje wzloty i upadki. W okresie szczytowym, nasze miasto posiadało kilkadziesiąt fortów + nasza kolonia River Valley2 była w posiadaniu kilkunastu fortów różnej wielkości. Pragnę jednak zaznaczyć iż większość fortów straciliśmy w nocy, po tchórzowskich atakach naszych przeciwników.

Sytuacja obecna + świetlana przyszłość

Obecnie River Valley, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych miast świata 3. Wieloletnie doświadczenie oraz lojalność naszych mieszkańców, pozwoliło nam wyrobić sobie markę której nie powstydziłby się żaden gracz The West.

Flaga Sojuszu FM-GTW

Stanowimy silne ogniwo w naszym Sojuszu FM-GTW i nie raz udowodniliśmy, że nasi Bracia i Siostry z Sojuszu mogą na nas liczyć.

RV - Wzbudzamy sympatię pośród przyjaciół i lęk wśród wrogów.

W latach świetności potrafiliśmy wystawić około 38 aktywnych fortowców + River Valley2 + ok.15, jednak i nas dopadł kryzys świata trzeciego. Obecnie, nie możemy się pochwalić taką frekwencją fortową. Jednak cały czas pracujemy nad tym aby nasze miasto nie zwalniało tempa.. Nasi mieszkańcy cały czas się szkolą i udoskonalają, aby jeszcze skuteczniej rozprawiać się z przeciwnikami FM-GTW i aby River Valley wróciło na należną mu pierwszą pozycję.

Życzymy wszystkim graczom 3 świata - miłej gry!

I do zobaczenia!

River Valley.