Szablon:Wielkanoc Zestawy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 18 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 3: | Linia 3: | ||
|[[Plik:odstep.png|center]] | |[[Plik:odstep.png|center]] | ||
|- | |- | ||
|<center><div style="font-size:15px;">''' | |<center><div style="font-size:15px;">'''Wielkanoc''' </div></center> | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:odstep.png|center]] | |[[Plik:odstep.png|center]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
{| border="0" width="98%" style="background:#FFEECC; border-radius:10px; border-spacing: | {| border="0" width="98%" style="background:#FFEECC; border-radius:10px; border-spacing:1px; padding:10px 20px 10px 20px;" align="center" | ||
|- | |- | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = ZestawJerryego | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = Wielkanoc2015-nagorda2 | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = Wielkanoc2015-nagorda6 | ||
| Kolor = | | Kolor = #008744 | ||
|}} | |}} | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = Zestaw Wyatta Earpa | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = KapeluszEarpa | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = PłaszczIKamizelkaEarpa | ||
| Kolor = | | Kolor = #008744 | ||
|}} | |}} | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = Zestaw Flinta Eastwooda | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = StetsonEastwooda | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = KamizelkaEastwooda | ||
| Kolor = | | Kolor = #ffa700 | ||
|}} | |}} | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = Zestaw Erica Pintera | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = KapeluszPintera | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = PłaszczPintera | ||
| Kolor = | | Kolor = #ffa700 | ||
|}} | |}} | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = Bronie parowe | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = Pełno-parowyKarabin | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = ParowyRewolwer2.0 | ||
| Kolor = | | Kolor = #dc6900 | ||
|}} | |}} | ||
|- | |||
|Zestaw Jerry'ego Wielkanocnego | |||
|Zestaw Wyatta Earpa | |||
|Zestaw Flinta Eastwooda | |||
|Zestaw Erica Pintera | |||
|Bronie parowe | |||
|- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
|- | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = ZestawTancerzaTlingit | |||
| Obrazek lewy = MaskaKruka | |||
| Obrazek prawy = SkrzydłaKruka | |||
| Kolor = #008744 | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Zestaw Detektywa | |||
| Obrazek lewy = MelonikDetektywa | |||
| Obrazek prawy = PlaszczDetektywa | |||
| Kolor = #ffa700 | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Bronie Detektywa | |||
| Obrazek lewy = PalkaDetektywa | |||
| Obrazek prawy = Nic | |||
| Kolor = #ffa700 | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Ubrania wędrowca | |||
| Obrazek lewy = KapeluszWedrowca | |||
| Obrazek prawy = PlaszczWedrowca | |||
| Kolor = #008744 | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Bronie wędrowca | |||
| Obrazek lewy = GrzmotWedrowca | |||
| Obrazek prawy = Nic | |||
| Kolor = #008744 | |||
|}} | |||
|- | |||
|Zestaw tancerza Tlingit | |||
|Ubrania detektywa | |||
|Bronie Detektywa | |||
|Ubrania wędrowca | |||
|Bronie wędrowca | |||
|- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
|- | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Ubrania Szaunisów | |||
| Obrazek lewy = KoronaSzaunisow | |||
| Obrazek prawy = BluzaSzaunisow | |||
| Kolor = #d62d20 | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Bronie Szaunisów | |||
| Obrazek lewy = TomahawkSzaunisow | |||
| Obrazek prawy = Nic | |||
| Kolor = #d62d20 | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Plemienne artefakty | |||
| Obrazek lewy = ŁukTancerzaTlingitFull | |||
| Obrazek prawy = MaczugaTancerzaTlingitFull | |||
| Kolor = #dc6900 | |||
|}} | |||
|- | |||
|Ubrania Szaunisów | |||
|Bronie Szaunisów | |||
|Plemienne artefakty | |||
|- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
|- | |||
|} | |} | ||
|} |