Szablon:Wielkanoc Zestawy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 13 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 11: | Linia 11: | ||
|- | |- | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = ZestawJerryego | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = Wielkanoc2015-nagorda2 | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = Wielkanoc2015-nagorda6 | ||
| Kolor = | | Kolor = #008744 | ||
|}} | |}} | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = Zestaw Wyatta Earpa | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = KapeluszEarpa | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = PłaszczIKamizelkaEarpa | ||
| Kolor = | | Kolor = #008744 | ||
|}} | |}} | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = Zestaw Flinta Eastwooda | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = StetsonEastwooda | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = KamizelkaEastwooda | ||
| Kolor = | | Kolor = #ffa700 | ||
|}} | |}} | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = Zestaw Erica Pintera | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = KapeluszPintera | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = PłaszczPintera | ||
| Kolor = | | Kolor = #ffa700 | ||
|}} | |}} | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = Bronie parowe | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = Pełno-parowyKarabin | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = ParowyRewolwer2.0 | ||
| Kolor = | | Kolor = #dc6900 | ||
|}} | |}} | ||
|- | |- | ||
Linia 59: | Linia 59: | ||
|- | |- | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = ZestawTancerzaTlingit | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = MaskaKruka | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = SkrzydłaKruka | ||
| Kolor = | | Kolor = #008744 | ||
|}} | |}} | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = Zestaw Detektywa | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = MelonikDetektywa | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = PlaszczDetektywa | ||
| Kolor = | | Kolor = #ffa700 | ||
|}} | |}} | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = Bronie Detektywa | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = PalkaDetektywa | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = Nic | ||
| Kolor = | | Kolor = #ffa700 | ||
|}} | |}} | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = Ubrania wędrowca | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = KapeluszWedrowca | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = PlaszczWedrowca | ||
| Kolor = | | Kolor = #008744 | ||
|}} | |}} | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = Bronie wędrowca | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = GrzmotWedrowca | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = Nic | ||
| Kolor = | | Kolor = #008744 | ||
|}} | |}} | ||
|- | |- | ||
|Zestaw tancerza Tlingit | |||
|Ubrania detektywa | |||
|Bronie Detektywa | |||
|Ubrania wędrowca | |||
|Bronie wędrowca | |||
|- | |||
| | | | ||
---- | |||
| | | | ||
---- | |||
| | | | ||
---- | |||
| | | | ||
---- | ---- | ||
| | | | ||
---- | ---- | ||
|- | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Ubrania Szaunisów | |||
| Obrazek lewy = KoronaSzaunisow | |||
| Obrazek prawy = BluzaSzaunisow | |||
| Kolor = #d62d20 | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Bronie Szaunisów | |||
| Obrazek lewy = TomahawkSzaunisow | |||
| Obrazek prawy = Nic | |||
| Kolor = #d62d20 | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Plemienne artefakty | |||
| Obrazek lewy = ŁukTancerzaTlingitFull | |||
| Obrazek prawy = MaczugaTancerzaTlingitFull | |||
| Kolor = #dc6900 | |||
|}} | |||
|- | |||
|Ubrania Szaunisów | |||
|Bronie Szaunisów | |||
|Plemienne artefakty | |||
|- | |||
| | | | ||
---- | ---- | ||
Linia 107: | Linia 138: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
|} |