Szablon:Wielkanoc Zestawy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 72: | Linia 72: | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = Bronie Detektywa | | Nazwa = Bronie Detektywa | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = PalkaDetektywa | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = Nic | ||
| Kolor = #ffa700 | | Kolor = #ffa700 | ||
|}} | |}} | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = Ubrania wędrowca | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = KapeluszWedrowca | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = PlaszczWedrowca | ||
| Kolor = | | Kolor = #008744 | ||
|}} | |}} | ||
|{{Zestaw | |{{Zestaw | ||
| Nazwa = | | Nazwa = Bronie wędrowca | ||
| Obrazek lewy = | | Obrazek lewy = GrzmotWedrowca | ||
| Obrazek prawy = | | Obrazek prawy = Nic | ||
| Kolor = | | Kolor = #008744 | ||
|}} | |}} | ||
|- | |- | ||
|Zestaw tancerza Tlingit | |Zestaw tancerza Tlingit | ||
|Ubrania detektywa | |Ubrania detektywa | ||
|Bronie Detektywa | |||
|Ubrania wędrowca | |||
|Bronie wędrowca | |||
|- | |||
| | | | ||
---- | |||
| | | | ||
---- | |||
| | | | ||
---- | |||
| | | | ||
---- | ---- | ||
| | | | ||
---- | ---- | ||
|- | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Ubrania Szaunisów | |||
| Obrazek lewy = KoronaSzaunisow | |||
| Obrazek prawy = BluzaSzaunisow | |||
| Kolor = #d62d20 | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Bronie Szaunisów | |||
| Obrazek lewy = TomahawkSzaunisow | |||
| Obrazek prawy = Nic | |||
| Kolor = #d62d20 | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Plemienne artefakty | |||
| Obrazek lewy = ŁukTancerzaTlingitFull | |||
| Obrazek prawy = MaczugaTancerzaTlingitFull | |||
| Kolor = #dc6900 | |||
|}} | |||
|- | |||
|Ubrania Szaunisów | |||
|Bronie Szaunisów | |||
|Plemienne artefakty | |||
|- | |||
| | | | ||
---- | ---- | ||
Linia 107: | Linia 138: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
|} |