Szablon:Wielkanoc Zestawy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 3: | Linia 3: | ||
|[[Plik:odstep.png|center]] | |[[Plik:odstep.png|center]] | ||
|- | |- | ||
|<center><div style="font-size:15px;">''' | |<center><div style="font-size:15px;">'''Wielkanoc''' </div></center> | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:odstep.png|center]] | |[[Plik:odstep.png|center]] | ||
Linia 40: | Linia 40: | ||
| Kolor = ff0000 | | Kolor = ff0000 | ||
|}} | |}} | ||
|- | |||
|Zestaw Jerry'ego Wielkanocnego | |||
|Zestaw Wyatta Earpa | |||
|Zestaw Flinta Eastwooda | |||
|Zestaw Erica Pintera | |||
|Bronie parowe | |||
|- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
|- | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Zestaw_Fridolina | |||
| Obrazek lewy = SpacerowyKapeluszFridolina | |||
| Obrazek prawy = TradycyjnaKamizalkaFridolinaFull | |||
| Kolor = ff0000 | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Zestaw_Fridolina | |||
| Obrazek lewy = SpacerowyKapeluszFridolina | |||
| Obrazek prawy = TradycyjnaKamizalkaFridolinaFull | |||
| Kolor = 000299 | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Zestaw_Fridolina | |||
| Obrazek lewy = SpacerowyKapeluszFridolina | |||
| Obrazek prawy = TradycyjnaKamizalkaFridolinaFull | |||
| Kolor = ff0000 | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Zestaw_Fridolina | |||
| Obrazek lewy = SpacerowyKapeluszFridolina | |||
| Obrazek prawy = TradycyjnaKamizalkaFridolinaFull | |||
| Kolor = ff0000 | |||
|}} | |||
|{{Zestaw | |||
| Nazwa = Zestaw_Fridolina | |||
| Obrazek lewy = SpacerowyKapeluszFridolina | |||
| Obrazek prawy = TradycyjnaKamizalkaFridolinaFull | |||
| Kolor = ff0000 | |||
|}} | |||
|- | |||
|Zestaw Jerry'ego Wielkanocnego | |||
|Zestaw Wyatta Earpa | |||
|Zestaw Flinta Eastwooda | |||
|Zestaw Erica Pintera | |||
|Bronie parowe | |||
|- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
| | |||
---- | |||
|- | |||
|} | |} |