Wielkanoc 2015: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Linia 122: | Linia 122: | ||
|} | |} | ||
<includeonly> | |||
== Nagrody w loteryjnych pojedynkach == | == Nagrody w loteryjnych pojedynkach == | ||
Linia 127: | Linia 128: | ||
{|style="border-bottom: 2px solid #BDB7B1;border-bottom-left-radius: 5px;border-bottom-right-radius: 5px;border-left: 2px solid #BDB7B1;border-right: 2px solid #BDB7B1;display: block;margin-left: -8px;margin-top: -22px;width: 850px;border-top: 2px solid #BDB7B1;border-top-left-radius: 5px;border-top-right-radius: 5px;text-align:center;" | {|style="border-bottom: 2px solid #BDB7B1;border-bottom-left-radius: 5px;border-bottom-right-radius: 5px;border-left: 2px solid #BDB7B1;border-right: 2px solid #BDB7B1;display: block;margin-left: -8px;margin-top: -22px;width: 850px;border-top: 2px solid #BDB7B1;border-top-left-radius: 5px;border-top-right-radius: 5px;text-align:center;" | ||
|-style="background-color:#BDB7B1;" | |-style="background-color:#BDB7B1;" | ||
|align="center" width="250"| ''' | |align="center" width="250"| '''Jajko wielkanocne''' | ||
|align="center" width="250"| ''' | |align="center" width="250"| '''Jajko wielkanocne''' | ||
|align="center" width="250"| ''' | |align="center" width="250"| '''Jajko wielkanocne''' | ||
|align="center" width="250"| ''' | |align="center" width="250"| '''Jajko wielkanocne''' | ||
|-style="background-color:#BDB7B1;" | |||
|align="center"|[[Plik:jajko1.png]] | |||
|align="center"|[[Plik:jajko2.png]] | |||
|align="center"|[[Plik:jajko3.png]] | |||
|align="center"|[[Plik:jajko4.png]] | |||
|-style="background-color:#BDB7B1;" | |||
|align="center"|'''Jajko wielkanocne''' | |||
|align="center"|'''Jajko wielkanocne''' | |||
|align="center"|'''Zielona koperta''' | |||
|align="center"|'''Napój małej mądrości''' | |||
|-style="background-color:#BDB7B1;" | |-style="background-color:#BDB7B1;" | ||
|align="center"|[[Plik: | |align="center"|[[Plik:jajko5.png]] | ||
|align="center"|[[Plik: | |align="center"|[[Plik:jajko6.png]] | ||
|align="center"|[[Plik: | |align="center"|[[Plik:zeilkop.png]] | ||
|align="center"|[[Plik: | |align="center"|[[Plik:napojmm.png]] | ||
|-style="background-color:#BDB7B1;" | |-style="background-color:#BDB7B1;" | ||
|align="center"|''' | |align="center"|'''Świąteczny pieczony indyk''' | ||
|align="center"|''' | |align="center"|'''Torba ze zwykłym produktem''' | ||
|align="center"|''' | |align="center"|'''Medal bonusu postaci''' | ||
|align="center"|''' | |align="center"|'''Medal bonusu energii''' | ||
|-style="background-color:#BDB7B1;" | |-style="background-color:#BDB7B1;" | ||
|align="center"|[[Plik: | |align="center"|[[Plik:pieczonyindyk.png]] | ||
|align="center"|[[Plik: | |align="center"|[[Plik:torbazwykła.png]] | ||
|align="center"|[[Plik: | |align="center"|[[Plik:medalpostaci.png]] | ||
|align="center"|[[Plik: | |align="center"|[[Plik:medalenergii.png]] | ||
|-style="background-color:#BDB7B1;" | |-style="background-color:#BDB7B1;" | ||
|align="center"|''' | |align="center"|'''Medal bonusu automatyzacji''' | ||
|align="center"|''' | |align="center"|'''Medal bonusu zarobku''' | ||
| | | | ||
| | | | ||
|-style="background-color:#BDB7B1;" | |-style="background-color:#BDB7B1;" | ||
|align="center"|[[Plik: | |align="center"|[[Plik:medalauto.png]] | ||
|align="center"|[[Plik: | |align="center"|[[Plik:medalzarobku.png]] | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 164: | Linia 175: | ||
|align="center" width="250"| '''Czerwona koperta''' | |align="center" width="250"| '''Czerwona koperta''' | ||
|align="center" width="250"| '''Niebieska koperta''' | |align="center" width="250"| '''Niebieska koperta''' | ||
|align="center" width="250"| ''' | |align="center" width="250"| '''Skrzynia z rzadkim produktem''' | ||
|align="center" width="250"| '''Koperta z 5000$ dolarów''' | |align="center" width="250"| '''Koperta z 5000$ dolarów''' | ||
|-style="background-color:#89b57d;" | |-style="background-color:#89b57d;" | ||
Linia 263: | Linia 274: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
</includeonly> |
Wersja z 21:14, 28 mar 2015
Wielkanoc 2015
Tak samo jak w zeszłym roku w okresie Wielkanocnym do The West zawita specjalna loteria.
Loteria rozpocznie się marca o godzinie 10:00 i trwać będzie do kwietnia do godziny 23:59. Gracze podczas loterii podczas loterii mogą walczyć z czterema rożnymi złoczyńcami. Wygrywając pojedynki otrzymujemy atrakcyjne nagrody. Dodatkowo podczas eventu mamy możliwość zbierania jajek, które można wykorzystać do przekupienia rywala po przegranym pojedynku oraz skrócić czas oczekiwania na następny pojedynek.
Gra eventowa
Koszt pojeydnku
.
Wielki Fred | Darmowe |
Van Cliff | 25 |
Brinson | 150 |
Westwood | 800 |
Po przegranym pojedynku możemy przekupić rywala za 25 lub 500.
Za każdym razem jak zakończymy pojedynek musimy zaczekać 8 godzin, żeby móc odbyć kolejny pojedynek. Możemy skrócić ten czas za 25 lub 500.
Zdobywanie jajek
.
Nagrody za ilość wygranych pojedynków
.