Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

 · Wielkanoc 2013 · Wielkanoc 2014 · Wielkanoc 2015 · Wielkanoc 2016 · Wielkanoc 2017 · Wielkanoc 2018 · Wielkanoc 2019 · Eventy ·  


Wielkanoc 2018

Logowielkanoc2017.jpg


W tym roku okres wielkanocny w The West rozpocznie się 28 marca o godzinie 10:00 i potrwa do 18 kwietnia. Jak co roku, podczas loterii gracze mogą zmierzyć się z czterema rożnymi zbirami oraz otrzymać ciekawe nagrody za ich pokonanie. Dodatkowo podczas wielkanocnych rozgrywek pojawi się możliwość zbierania jajek, które mogą się przydać do przekupienia rywala po przegranej walce lub skrócenia czasu oczekiwania na kolejny pojedynek.


Zdobywanie jajek

Prace Zdobądź jajka podczas wykonywania prac.
Pojedynki Zdobądź jajka podczas pojedynków.
Bitwa o fort Zdobądź jajka podczas bitwy o fort.
Przygody Zdobądź jajka podczas przygody.
Rozbudowa miasta Zdobądź jajka podczas rozbudowy budynków w mieście.
Znajomi Otrzymaj jajka od znajomych

Co 23 godziny możemy wysłać do każdego znajomego 20 Jajka2015.png
+ NOWOŚĆ! za każde wysłane 20 jajek otrzymasz 5 jajek dla siebie!


Gra eventowa

Wielkanoc2018Bandyci.png
Po otworzeniu okna eventu, gracze mogą wyzwać na pojedynek jednego z czterech bandytów. Z bandytami można pojedynkować się wielokrotnie, jednak pomiędzy kolejnymi walkami z tym samym złoczyńcą musi minąć 8 godzin. Czas ten można skrócić wykorzystując bryłki lub jajka (waluta eventowa).

Każdy z bandytów różni się kosztem wyzwania oraz pulą nagród, które można otrzymać w przypadku wygranej. Pojedynek z Dużym Fredem jest darmowy i gwarantuje otrzymanie nagrody z puli nagród bardzo powszechnych z jedynie bardzo małym prawdopodobieństwem wylosowania czegoś z pozostałych pul. Pokonanie Van Cliffa zostanie wynagrodzone przedmiotem z puli nagród powszechnych z małym prawdopodobieństwem wylosowania czegoś z puli rzadkiej i bardzo rzadkiej, jednak jego koszt to 25 bryłek lub 1500 jajek. Podobnie wyzwanie Brinsona wiąże się z poniesiem kosztu 150 bryłek lub 9000 jajek, ale w przypadku wygranej otrzymamy przedmiot z puli nagród rzadkich (znowu z małym prawdopodobieństwem wylosowania bardzo rzadkiej nagrody), zaś pokonanie Westwooda, z którym pojedynek kosztuje 800 bryłek lub 48000 jajek, gwarantuje otrzymanie nagrody z puli nagród bardzo rzadkich.

Przeciwnicy są lustrzanymi odbiciami postaci gracza z tą tylko różnicą, że wartość ich taktyki jest równa wartości naszego zaskoczenia. Brzmi groźnie, ale nie należy się ich obawiać! Pojedynek z bandytą gry eventowej nie odbiera naszej postaci punktów życia, dlatego możliwość omdlenia jest całkowicie wykluczona. Dodatkowo, w przypadku przegranej potyczki, istnieje możliwość przekupienia przeciwnika, który za odpowiednią opłatą (8 bryłek lub 480 jajek) zgodzi sie uznać naszą wyższość.

Należy także pamiętać, że każdy wygrany pojedynek zwiększa passę wygranych gracza o 1, a odpowiednio długa nieprzerwana passa pozwala skompletować zestaw Gaucho'a ' (zobacz: Nagroda za poziom). Gracz, który zakończy event z najdłużą serią zwycięskich pojedynków nieprzerwanych porażką, otrzyma główną nagrodę eventową, jaką jest zestaw broni Assiniboinów ' (w przypadku remisu, system wybierze losowo jednego zwycięzcę). Taki zestaw przyznawany jest tylko jednej osobie na każdym ze światów i tylko na świat, na którym został on zdobyty. Swój aktualny wynik można zobaczyć w dolnej części okna rozgrywki. Jeśli gracz przegra pojedynek, przekupienie bandyty pozwala ocalić aktualną passę wygranych, jednak w przeciwnym wypadku zostaje ona zresetowana do zera.


Koszt pojedynku

Duży Fred darmowy
Van Cliff 25 Bryłki.png / 1500 Jajka2015.png
Brinson 150 Bryłki.png / 9000 Jajka2015.png
Westwood 800 Bryłki.png / 48000 Jajka2015.png
Po przegranym pojedynku istnieje możliwość przekupienia rywala za 8 Bryłki.png lub 480 Jajka2015.png, a wówczas pojedynek z nim traktowany będzie tak, jakby był wygrany.
Po każdym zakończonym pojedynku trzeba zaczekać 8 godzin, żeby móc po raz kolejny wyzwać tego samego przeciwnika. Możemy skrócić ten czas za 12 Bryłki.png lub 720 Jajka2015.png


Nagrody

Nagrody
WielkanocBG.png
Bardzo powszechny
Powszechny
Rzadki
Bardzo rzadki
Nagroda za poziom
1
5
10
15
20
25
30
40
50
60
75
Nagroda dla zwycięzcy

Zestawy

UWAGA: Bonusy zestawów oraz poszczególnych przedmiotów mogą ulec zmianie podczas trwania eventu!

Zestaw Henry'ego Hooker'a

BgTop rozcestnik.png

Zestaw Henry'ego Hooker'a
to zestaw przedmiotów wprowadzony do gry podczas eventu Wielkanoc 2018

Bronie Henry'ego Hooker'a

BgTop rozcestnik.png

Broni Henry'ego Hooker'a
to zestaw broni wprowadzony do gry podczas eventu Wielkanoc 2018

Zestaw Davida C. McCales'a

BgTop rozcestnik.png

Zestaw Davida C. McCales'a
to zestaw przedmiotów wprowadzony do gry podczas eventu Wielkanoc 2018.

Bronie Davida C. McCales'a

BgTop rozcestnik.png

Bronie Davida C. McCales'a
to zestaw broni wprowadzony do gry podczas eventu Wielkanoc 2018.

Zestaw małej Britches

BgTop rozcestnik.png

Zestaw malej Britches
to zestaw przedmiotów wprowadzony do gry podczas eventu Wielkanoc 2018

Bronie małej Britches

BgTop rozcestnik.png

Bronie małej Britches
to zestaw broni wprowadzony do gry podczas eventu Wielkanoc 2018

Zestaw Gaucho'a

BgTop rozcestnik.png

Zestaw Gaucho'a
to zestaw przedmiotów wprowadzony do gry jako nagrody etapowe podczas eventu Wielkanoc 2018

Zestaw broni Assiniboinów

BgTop rozcestnik.png

Zestaw broni Assiniboinów
to zestaw przedmiotów wprowadzony do gry jako nagrody dla zwycięzcy eventu Wielkanoc 2018