Z Wiki The-West PL
Wersja z dnia 20:16, 20 cze 2010 autorstwa XKonto6 (dyskusja | edycje) (Utworzył nową stronę „=Zleceniodawca= Na mapie znajdziesz Zleceniodawców którzy to mogą ci zaoferować jakieś małe zadanie. Zleceniodawca nie musi być osobą, może być także miejsc…”)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj

Zleceniodawca

Na mapie znajdziesz Zleceniodawców którzy to mogą ci zaoferować jakieś małe zadanie. Zleceniodawca nie musi być osobą, może być także miejsce w okolicach którego będziesz miał zadanie do wykonania. Zleceniodawcy są pokazani poprzez punkt na minimapie, na mapie świata nie są ukazywani. Wielu zleceniodawców jest zlokalizowanych blisko siebie a więc odległość między nimi nie jest zbyt duża. Aby przyjąć zadanie od Zleceniodawcy, musisz znajdować się koło niego.

Odnalezienie Zleceniodawcy

W kilku Questach otrzymasz zadanie odnaleźć Zleceniodawcę. Nie każdy zleceniodawca znajduje się na twoim obszarze. W zadaniach są podpowiedzi, gdzie mógł się zatrzymać Zleceniodawca. Jeżeli powinieneś szukać na zachodzie to przeszukaj cały zachodni obszar. Najlepszym sposobem aby odnaleźć zleceniodawcę to przeszukanie MiniMapy pod kątem białych punktów.

Jeżeli Zleceniodawca lub zadanie się nie pojawia, problem leży przeważnie w tym iż zapomniałeś przyjąć lub zamknąć dane zadanie.

1.)Zleceniodawca znajduje się na północy.

2.)Zleceniodawca znajduje się na wschodzie.

3.)Zleceniodawca znajduje się na południowym zachodzie.