Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Bank

Budynki mieszkalne

Drogowskaz

Grabarz

Hotel

Kościół

Krawiec

Nickelodeon

Ratusz

Rusznikarz

Saloon

Szeryf

Targ

Wielobranżowy

BgTop rozcestnik.png

Krawiec
Krawiec.png
Krawiec jest sprzedawcą. Tu możesz kupić czapki, ubranie i buty. Aby kupić przedmiot, wystarczy kliknąć na niego prawym przyciskiem myszy, a następnie zatwierdzić swój wybór. Pieniądze zostaną pobrane natychmiastowo, a przedmiot znajdzie się w twoim plecaku.


Drogowskaz 1.png
Musisz znajdować się w mieście danego handlarza, aby móc kupić przedmiot. Aby dotrzeć do miasta, możesz kliknąć na drogowskaz. Ponadto, na świecie z nowym systemem premii można zakupić przedmioty za 10 bryłek z dowolnego miejsca na mapie.

U krawca masz również możliwość sprzedania przedmiotów, które posiadasz ze sobą. Ceny sprzedaży są jednakowe wszędzie, bez względu na to gdzie sprzedaż przedmiot.

Z każdym kolejnym poziomem budynku krawca, oferuje on coraz to nowsze przedmioty. Przedmioty te są przeważnie lepsze niż uprzednio oferowane. Przedmioty oferowane w mieście są wybierane losowo. Każde miasto ma inne przedmioty do sprzedania. Nie każdy poziom daje tym samym nowe przedmioty z danej dziedziny. Maksymalny poziom rozbudowania budynku wynosi 15.

Zaletą rozwijania swojego krawca jest to, że sprzedaje on towary w dobrej cenie jedynie mieszkańcom miasta. Dla innych graczy koszt zakupu jest czterokrotnie wyższy.