Osiągnięcia - Ogólne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
W celu uzyskania informacji kliknij na jeden z poniższych tytułów.
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
<center><small>W celu uzyskania informacji kliknij na jeden z poniższych tytułów.</small></center> | <center><small>W celu uzyskania informacji kliknij na jeden z poniższych tytułów.</small></center> | ||
<div class=" mw-customtoggle-myTable1"> | <div class=" mw-customtoggle-myTable1"> | ||
Linia 107: | Linia 106: | ||
|[[Plik:Tytul.jpg|link=|Przyznany tytuł]] | |[[Plik:Tytul.jpg|link=|Przyznany tytuł]] | ||
Czempion zachodu | Czempion zachodu | ||
|20 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png|link=]] | |||
|Poziom 160 | |||
|Osiągnięty poziom 160. | |||
|8000 [[Plik:Pdos.png|link=|35px|punktów doświadczenia]] | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png|link=]] | |||
|Poziom 170 | |||
|Osiągnięty poziom 170. | |||
|8500 [[Plik:Pdos.png|link=|35px|punktów doświadczenia]] | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png|link=]] | |||
|Poziom 180 | |||
|Osiągnięty poziom 180. | |||
|9000 [[Plik:Pdos.png|link=|35px|punktów doświadczenia]] | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png|link=]] | |||
|Poziom 190 | |||
|Osiągnięty poziom 190. | |||
|9500 [[Plik:Pdos.png|link=|35px|punktów doświadczenia]] | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png|link=]] | |||
|Poziom 200 - wspaniale! | |||
|Osiągnięty poziom 200. | |||
|10000 [[Plik:Pdos.png|link=|35px|punktów doświadczenia]] | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png|link=]] | |||
|Poziom 210 | |||
|Osiągnięty poziom 210. | |||
|10500 [[Plik:Pdos.png|link=|35px|punktów doświadczenia]] | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png|link=]] | |||
|Poziom 220 | |||
|Osiągnięty poziom 220. | |||
|11000 [[Plik:Pdos.png|link=|35px|punktów doświadczenia]] | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png|link=]] | |||
|Poziom 230 | |||
|Osiągnięty poziom 230. | |||
|11500 [[Plik:Pdos.png|link=|35px|punktów doświadczenia]] | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png|link=]] | |||
|Poziom 240 | |||
|Osiągnięty poziom 240. | |||
|12000 [[Plik:Pdos.png|link=|35px|punktów doświadczenia]] | |||
|10 | |||
|- | |||
|[[Plik:Ramka-zielona-W.png|link=]] | |||
|Poziom 250 - Legenda Dzikiego Zachodu | |||
|Osiągnięty poziom 250. | |||
|13000 [[Plik:Pdos.png|link=|35px|punktów doświadczenia]] | |||
<br>[[Plik:Tytul.jpg|link=|Przyznany tytuł]] | |||
<br>Dotarł do nieba | |||
<br><center><div class='LEData' id="2139000"> </div></center> | |||
|20 | |20 | ||
|- | |- | ||
Linia 290: | Linia 352: | ||
|Krytyk filmowy | |Krytyk filmowy | ||
|Obejrzyj 750 filmów w nickelodeonie. | |Obejrzyj 750 filmów w nickelodeonie. | ||
| | |<center><div class='LEData' id="2340000"></center> | ||
|250 | |250 | ||
|- | |- | ||
Linia 299: | Linia 361: | ||
Gap | Gap | ||
<center><div class='LEData' id="2339000"></center> | |||
|500 | |500 | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 09:48, 13 paź 2022
Ogólne |
---|
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
![]() |
Poziom 10 | Osiągnięty poziom 10. | 150 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 20 | Osiągnięty poziom 20. | 300 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 30 | Osiągnięty poziom 30. | 600 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 40 | Osiągnięty poziom 40. | 900 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 50 | Osiągnięty poziom 50. | 1200 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 60 | Osiągnięty poziom 60. | 1500 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 70 | Osiągnięty poziom 70. | 1800 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 80 | Osiągnięty poziom 80. | 2250 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 90 | Osiągnięty poziom 90. | 2700 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 99 - Stara Szkoła | Osiągnięty poziom 99. | 3000 ![]() |
20 |
![]() |
Poziom 100 - Nieznany Teren | Osiągnięty poziom 100. | 3750 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 110 | Osiągnięty poziom 110. | 4500 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 120 - Nareszcie! | Osiągnięty poziom 120. | ![]() Mistrz Zachodu |
20 |
![]() |
Poziom 130 | Osiągnięty poziom 130. | 6000 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 140 | Osiągnięty poziom 140. | 7000 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 150 - Nareszcie! | Osiągnięty poziom 150. | ![]() Czempion zachodu |
20 |
![]() |
Poziom 160 | Osiągnięty poziom 160. | 8000 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 170 | Osiągnięty poziom 170. | 8500 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 180 | Osiągnięty poziom 180. | 9000 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 190 | Osiągnięty poziom 190. | 9500 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 200 - wspaniale! | Osiągnięty poziom 200. | 10000 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 210 | Osiągnięty poziom 210. | 10500 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 220 | Osiągnięty poziom 220. | 11000 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 230 | Osiągnięty poziom 230. | 11500 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 240 | Osiągnięty poziom 240. | 12000 ![]() |
10 |
![]() |
Poziom 250 - Legenda Dzikiego Zachodu | Osiągnięty poziom 250. | 13000 ![]()
|
20 |
![]() |
Ciamajda | Wykonaj 50 akcji w grze | 10 | |
![]() |
Wiercipięta | Wykonaj 7500 akcji w grze | 50 | |
![]() |
Złota rączka | Wykonaj 25000 akcji w grze | ![]() Wiercipięta |
100 |
![]() |
Gotowy do spania | Prześpij łącznie 24 godziny | 10 | |
![]() |
Zaspanie | Prześpij łącznie 25 dni | 50 | |
![]() |
Uzależnienie od drzemek | Prześpij łącznie 100 dni | ![]() Śpioch |
100 |
![]() |
Przypadkowy klient | Śpij raz w hotelu | 10 | |
![]() |
Regularny klient | Śpij w hotelu 75 razy | 50 | |
![]() |
Stały klient | Śpij w hotelu 250 razy | 100 | |
![]() |
Śpioch | Śpij 2 razy pod rząd w hotelu | 30 | |
![]() |
Lunatyk | Śpij 3 razy pod rząd w hotelu | 60 | |
![]() |
Turysta | Prześpij 3 pełne dni w obcym hotelu | 10 | |
![]() |
Tramper | Prześpij 15 pełnych dni w obcym hotelu | 30 | |
![]() |
Obieżyświat | Prześpij 30 pełnych dni w obcym hotelu | 60 | |
![]() |
Pst, zerknij no tu... | Sprzedaj u handlarza 2 razy przedmioty | 10 | |
![]() |
To samo wypadło z dyliżansu | Sprzedaj u handlarza 75 razy przedmiot | 50 | |
![]() |
Król przemytników | Sprzedaj u handlarza 250 razy przedmiot | 100 | |
![]() |
Klient okazjonalny | Kup przedmiot u handlarza | 10 | |
![]() |
Łowca okazji | Kup 10 przedmiotów u handlarza | 50 | |
![]() |
Masowy nabywca | Kup 50 przedmiotów u handlarza | 100 | |
![]() |
Za garść dolarów | Zarób 100![]() |
10 | |
![]() |
Paser | Zarób 10000![]() |
50 | |
![]() |
Król rupieci | Zarób 1000000![]() |
![]() ![]()
[item=610000]
Złoty osioł Jazda konna
Prędkość: +150%
Potrzeba: - Poziom: 1 Nie na sprzedaż. Przedmiot niemożliwy do ulepszenia |
100 |
![]() |
Cel uświęca środki | Omdlej 50 razy | 10 | |
![]() |
Przywykłem do tego | Omdlej 250 razy | 30 | |
![]() |
Władca podziemia | Omdlej 500 razy | ![]() Władca podziemia |
60 |
![]() |
Początkujący widz | Obejrzyj 5 filmów w nickelodeonie. | ![]() Entuzjasta kina |
25 |
![]() |
Stały widz | Obejrzyj 50 filmów w nickelodeonie. | 25 ![]() |
50 |
![]() |
Chcę więcej filmów | Obejrzyj 250 filmów w nickelodeonie. | 50 ![]() |
100 |
![]() |
Krytyk filmowy | Obejrzyj 750 filmów w nickelodeonie. | 250 | |
![]() |
Filmożerca | Obejrzyj 1500 filmów w nickelodeonie. | ![]() Gap |
500 |
Podróż |
---|
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
![]() |
Podróżny | Przemierz 100000 mil | 10 | |
![]() |
Włóczykij | Przemierz 1000000 mil | 75 | |
![]() |
Globtroter | Przemierz 5000000 mil | ![]() Globtroter |
150 |
![]() |
Spacer | Przejdź piechotą 50000 mil | 10 | |
![]() |
Maraton | Przejdź piechotą 125000 mil | 30 | |
![]() |
I mógłbym przejść 250000 mil... | Przejdź piechotą 250000 mil | 60 | |
![]() |
Powoli lecz pewnie | Przejedź 50000 mil na ośle | 10 | |
![]() |
Poganiacz osła | Przejedź 250000 mil na ośle | 30 | |
![]() |
Na ośle przez pola i doliny | Przejedź 500000 mil na ośle | 60 | |
![]() |
Król marchewek | Przejedź 1000000 mil na ośle | 90 | |
![]() |
Początkujący jeździec | Przejedź 50000 mil na koniu | 10 | |
![]() |
Doświadczony jeździec | Przejedź 1000000 mil na koniu | 30 | |
![]() |
Długodystansowiec | Przejedź 5000000 mil na koniu | 60 | |
![]() |
Juhu! | Przejedź 50000 mil na kłusaku | 10 | |
![]() |
Ze wschodu na zachód, puh! | Przejedź 750000 mil na kłusaku | 30 | |
![]() |
Niczym wiatr | Przejedź 1500000 mil na kłusaku | 60 | |
![]() |
Zjechany jak koń po westernie | Przejedź 3000000 mil na kłusaku | 90 |
Pieniądze |
---|
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
![]() |
Mój pierwszy dolar w banku | Zdeponuj pieniądze we własnym banku 10 razy | 10 | |
![]() |
Ziarnko do ziarnka | Zdeponuj pieniądze we własnym banku 500 razy | 50 | |
![]() |
Potrzebuję numer konta | Zdeponuj pieniądze we własnym banku 5000 razy | 100 | |
![]() |
Pierwszy tysiąc | Posiadaj 1000![]() |
10 | |
![]() |
Pomywacz | Posiadaj 25000![]() |
75 | |
![]() |
Moja świnka skarbonka tyje | Posiadaj 100000![]() |
100 | |
![]() |
Półmilioner | Posiadaj 500000![]() |
150 | |
![]() |
Od zera do milionera | Posiadaj 1000000![]() |
![]() Milioner |
250 |
![]() |
Pierwszy depozyt | Zdeponuj w banku 1000![]() |
10 | |
![]() |
Bezpieczne do kolejnego napadu | Zdeponuj 100000![]() |
30 | |
![]() |
Jak pomyślę o podatkach... | Zdeponuj 1000000![]() |
60 |
Union Pacific |
---|
Grafika | Nazwa | Wymagania | Nagroda | Punkty |
---|---|---|---|---|
![]() |
Zasłużony zarobek | Zbierz 25 ![]() |
5 ![]() |
25 |
![]() |
Półka powoli się zapełnia | Zbierz 100 ![]() |
10 ![]() |
50 |
![]() |
Masa papieru | Zbierz 250 ![]() |
25 ![]() |
100 |
![]() |
Udziałowiec | Zbierz 500 ![]() |
50 ![]() |
250 |
![]() |
Potentat kolejowy | Zbierz 1000 ![]() |
100 ![]() |
500 |
![]() |
Kupuję sobie szczęście | Kup przedmiot w sklepie Union Pacific. | 5 ![]() |
25 |
![]() |
Przyjmujecie duże banknoty? | Kup 10 przedmiotów w sklepie Union Pacific. | 10 ![]() |
50 |
![]() |
Na szczytny cel | Kup 25 przedmiotów w sklepie Union Pacific. | 25 ![]() |
100 |
![]() |
To co zwykle proszę | Kup 100 przedmiotów w sklepie Union Pacific. | 50 ![]() |
250 |
![]() |
Oszalały | Kup 500 przedmiotów w sklepie Union Pacific. | 100 ![]() |
500 |
![]() |
Ciężka praca się opłaca | Ukończ 4 dzienne zlecenia | 1 ![]() |
25 |
![]() |
Za kolej! | Ukończ 25 dziennych zleceń | 5 ![]() |
50 |
![]() |
I zawsze więcej! | Ukończ 100 dziennych zleceń | 10 ![]() |
100 |
![]() |
Wymiatacz | Ukończ 500 dziennych zleceń | 50 ![]() |
250 |
![]() |
Walczyłem z wiatrakami i wygrałem | Ukończ 1000 dziennych zleceń | 100 ![]() |
500 |