Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj
Przedmioty odgrywają kluczową rolę w The West. Obrazują Twoją prezencje i dają również pożyteczne bonusy. Przedmioty mają różne kształty i kolory. Wszystkie przynoszą różnego rodzaju korzyści. Istnieją cztery różne sposoby zdobycia przedmiotów. Możesz je kupić u handlarza, zdobyć w czasie pracy, dostać poprzez otwarcie skrzynki oraz otrzymać za wykonanie zleconego zadania. Wszystkie założone przedmioty możesz zobaczyć w swoim profilu.


Nakrycia głowy

Nakrycia głowy


Nakrycie.png
Nakrycia głowy, czyli kapelusze, apaszki, opaski czy czapki. Możesz je kupić u krawca. Nakrycie głowy może podnieść cechy i umiejętności.

Naszyjniki

Naszyjniki


Metalowy krzyżyk.png
Ozdoby na szyję to kolie, krawaty czy klejnoty. Możesz je kupić u handlarza ze sklepu wielobranżowego. Ozdoba na szyję może podnieść cechy i umiejętności.

Ubrania

Ubrania


Niebieskie ubranie.png
Ubrania, czyli podkoszulki, kurtki czy marynarki. Możesz je kupić u krawca. Ubranie może podnieść cechy i umiejętności.

Spodnie

Spodnie


Spodnie Buffalo Billa.png
Spodnie, czyli różne rodzaje od krótkich do długich i na szelkach. Spodnie mogą podnieść Cechy i umiejętności. Możesz je kupić u krawca.

Paski

Paski


Paski.png
Różne rodzaje pasków od prostych do eleganckich i zdobionych. Paski mogą podnieść cechy i umiejętności. Możesz je kupić u handlarza ze sklepu wielobranżowego oraz w sklepie Union Pacific.

Buty

Buty

Buty.png
Buty mogą być kupione u krawca. Mogą podnosić niektóre z cech i umiejętności. Wiele butów podnosi twoją wytrzymałość.

Broń do pojedynków

Broń pojedynkowa

Broń pojedynkowa.png
Bronie pojedynkowe dzielą się na bronie białe oraz bronie strzeleckie. Mogą one podnosić wartości cech i umiejętności. Dodatkowo każda broń posiada swoją wartość zadawanych obrażeń. O tą wartość pomniejszają się punkty życia przeciwnika w razie trafienia go w czasie pojedynku. Bronie te można nabyć u rusznikarza. Bronie te nie są używane w trakcie bitew o forty.

Broń fortowa

Broń fortowa

Broń strzelecka.png
Bronie podręczne składają się z łuków oraz karabinów. Mogą one dostarczyć polepszenia wartości atrybutów oraz sprawności. Dodatkowo każda broń posiada swoją wartość zadawanych obrażeń. O tą wartość pomniejszają się punkty życia przeciwnika w razie trafienia go. Bronie te można nabyć u rusznikarza. Broni tych nie można używać podczas pojedynków.

Wierzchowce

Wierzchowce

Wielblad.png
Zwierzętami, które występują w The West są głównie osły i konie. Dzięki nim możesz się znacznie szybciej poruszać po świecie.

Produkty

Produkty

Torba z łupami.PNG
Produkty są przedmiotami, które można znaleźć w czasie pracy bądź wykonać w oknie rzemiosła z innych produktów i nie można ich kupić u handlarzy. Są ważne dla wykonania zleconych zadań lub dają nam specjalne bonusy. Można nosić wyroby przy sobie. Większość z nich nie daje żadnych bonusów.
Lista dostępnych produktów