Tribal Wars 2

Z Wiki The-West PL
Przejdź do nawigacji

Tribal Wars 2

TribalWars2Logo.png

Tribal Wars 2 to darmowa gra na przeglądarkę, godny następca klasycznych Plemion. Swoją przygodę rozpoczynasz od małej wioski, którą musisz zamienić w wielką fortecę otoczoną potężnymi murami. Oczywiście Tribal Wars 2 nie jest banalną strategią polegającą wyłącznie na budowaniu – Twoim zadaniem będzie również rekrutacja i wyszkolenie armii, na przykład toporników i pikinierów. Znacznie ułatwi to obronę i rozwój królestwa w tej darmowej, średniowiecznej grze strategicznej.

Nowa gra przeglądarkowa oparta na klasycznych Plemionach zachwyca zjawiskową grafiką i usprawnieniami interfejsu. Poza tym Tribal Wars 2 oferuje funkcję mapy strategicznej, na której poszczególne obszary zapewniają różne bonusy do produkcji surowców. Co więcej, teraz możliwe będzie śledzenie ruchów wojsk na mapie w czasie rzeczywistym. Niezależnie od tego, czy dopiero poznałeś Tribal Wars 2, czy jesteś weteranem starych, dobrych Plemion, na pewno czeka Cię wiele nowych strategicznych wrażeń!

Czasami w grach strategicznych, takich jak Tribal Wars 2, zgromadzenie dużej liczby żołnierzy może nie wystarczyć do odniesienia sukcesu w bitwach PvP. Dlatego warto zawierać sojusze z innymi graczami. Z pomocą tak zwanych plemion, Twoje szanse na zwycięstwo znacznie wzrosną. Czy zdołasz powalić wrogów na kolana i zdobyć prawdziwą potęgę?
Sprawdź już dziś i zagraj w: Tribal Wars 2!

TribalWars2.jpg