Forge of Empires

Z Wiki The-West PL
Przejdź do nawigacji

Forge of Empires

FoELogo.png


W grze Forge of Empires obejmiesz kontrolę nad swoim miastem na przestrzeni różnych epok historycznych. Zaczynając w epoce kamienia i badając nowe technologie, będziesz mógł odkrywać największe z osiągnięć ludzkości i uzyskasz dostęp do zaawansowanych jednostek, rzadkich towarów i spektakularnych budynków, które pozwolą ci przeprowadzić swoją osadę przez kolejne epoki aż do czasów przyszłości. Stworzysz unikalne budynki, które sprawią, że twoje miasto będzie prezentować się imponująco.

Zmierz się w Kampanii dla pojedynczego gracza i podbij wszystkie kontynenty lub spróbuj swoich sił przeciwko innym w trybie dla wielu graczy. Zapaleni budowniczowie będą mieli okazję do zaprojektowania swoich miast oraz przekształcenia ich w najwspanialsze metropolie. Umiejętności gospodarcze również się przydadzą. By imperium mogło się rozwijać, trzeba je skutecznie finansować z pieniędzy poddanych.

W Forge of Empires nie wszystko jest tak spokojne. Stocz ekscytujące bitwy i odnieś sukces dzięki pomocy wyspecjalizowanych zdolności twoich armii, ukształtowania terenu i innych czynników. Wyzwij na pojedynek znajomych i przeciwników i wykorzystaj swoje umiejętności taktyczne, aby dać im nauczkę. Na polu bitwy możesz grać samodzielnie lub automatycznie. Steruj losami swojego imperium: Forge of Empires!


FoE.png