Elvenar

Z Wiki The-West PL
Przejdź do nawigacji

Elvenar

ElvenarLogo.png

Elvenar przeniesie Cię do pięknego, tajemniczego świata fantasy. Wcielając się we władcę elfów lub ludzi, możesz wznieść własny gród i zadbać o jego świetność. Tajemnicze elfy władają potężną magią, co widać w ich stworzeniach i budynkach. Natomiast rasa ludzi skłania się ku inspirowanemu średniowieczem uzbrojeniu. W grze fantasy online Elvenar prawie każdy budynek można ulepszyć kilkukrotnie. Zwiększa to jego wydajność produkcyjną i upiększa go. Ratusz, manufaktury, chaty robotników, kwatery i wiele innych budynków czeka na rozbudowę! Zamień małą osadę w królestwo z prawdziwego zdarzenia!

Badaj rozległą Mapę Świata, podejmij się ekscytujących zadań i posiądź wiedzę Twoich mądrych przodków. Odkryj ziemie wokół swojego miasta, aby znaleźć rzadkie artefakty, negocjuj lub walcz o potężne Relikty, by zwiększyć produkcję. Pamiętaj też o rozwoju nowych technologii! W grze online Elvenar możesz opracować ich ponad 200 podczas wznoszenia swojego grodu.

Możesz stać się utalentowanym i znanym handlarzem, udoskonalić swoją sztukę produkcji albo poprowadzić swoje wojska do zwycięstwa w animowanych bitwach 3-D, decyzja należy do Ciebie.
Już dziś wkrocz do fantastycznego świata: Elvenar!

Elvenar.jpg