Grepolis

Z Wiki The-West PL
Przejdź do nawigacji

Grepolis

GrepolisLogo.png

Czy jesteś gotów na podbój starożytnej Grecji podążając śladami Odyseusza, Achillesa i innych greckich bohaterów? Jeżeli tak, dołącz do nas i rozpocznij swą przygodę w Grepolis.

W grze przeglądarkowej Grepolis zaczynasz z małym polis, które z biegiem czasu może zostać zamienione na wielką metropolię. Możesz budować swoje polis jak tylko chcesz wybierając z pośród 13 różnych budynków oraz 8 pomników. Wybuduj kopalnie srebra, przystań, tartak, a także zbadaj przeszło 30 wynalazków w Akademii, dzięki którym m.in. zwiększysz szybkość budowy lub otrzymasz możliwość napadania na obce miasta.

Możesz tworzyć potężne sojusze z innymi graczami, a także czerpać łaski od greckich bogów takich jak Zeus, Posejdon, Hera, Atena oraz Hades. Zdecyduj, który z nich będzie opiekował się Twoim miastem. Wybierz mądrze, bo każdy z bogów daje Ci inne możliwości np. Hera zwiększa produkcje w Twoim mieście, natomiast Posejdon może osłabić wrogów na morzu. Najmij armię, wybuduj statki oraz zakup mityczne jednostki takie jak Hydra, Pegaz czy Mantikora. Buduj cuda świata by dzięki nim stać się silniejszym graczem i podbić inne wyspy.

Rozpocznij swą podróż by zdobyć chwałę i sławę: Grepolis.

Grepolis.JPEG