Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Plemiona

Rycerz.jpg

Plemiona to gra, która przeniesie Cię w czasy wczesnego średniowiecza. Rozpocznij swą przygodę jako przywódca małej wioski, dążąc do władzy i osiągając chwałę. Rozbuduj wieś i zwiększ liczebność swojej armii. Możesz w tym celu skorzystać z szeregu budynków, takich jak cegielnia i tartak. Koszary pozwolą Ci zwiększyć atak i obronę żołnierzy. Pod Twoim przywództwem wieś się rozwinie, a wraz ze wzrostem produkcji, zakwitnie jej handel.

Nie tylko Twoja wioska będzie się rozwijać, ale inne w pobliżu również. Większość wiosek w Twoim otoczeniu to inni gracze, którzy mają ten sam cel - stać się potężnymi. Rekrutuj wojska i umacniaj swoje wioski, by stały się silniejsze. Dzicy wojownicy będą chcieli ograbić Twoje włości.

Z czasem spotkasz na swojej drodze innych graczy i wspólnie założycie plemię, abyście mogli sobie pomagać i wspierać się wzajemnie. Tworząc sojusz z innymi dowódcami, korzystaj z ich ochrony oraz wysyłaj w zamian własne wsparcie.

Powoli Twoja wioska zacznie się stawać większa i silniejsza, będziesz mógł rekrutować nowe lepsze jednostki, a w pewnym momencie nadejdzie czas na podbój innych wiosek. Zwołaj swoje wojska i udowodnij, na co cię stać, pokonując wrogie plemiona w bitwie o nowe ziemie.
Zagraj już dziś i podbij świat łącząc się w: Plemiona!


Wioska.jpg