System zaproszeń

Z Wiki The-West PL
Przejdź do nawigacji

W wersji 1.33 wprowadzony został system zapraszania graczy. Gdy nowy gracz się zarejestruje przez reflink, to otrzymuje Worek Buffallo Billa jako prezent. Wraz z postępem gracza i zakupywaniem przez niego premium, osoba która tego gracza zaprosiła otrzymuje coraz lepsze nagrody dla swojej postaci. Zaproszenia są liczone tylko na jednym świecie, co oznacza że nie dostaniesz nagrody, gdy gracz będzie się rejestrował na kolejnych światach.

Metody zapraszania

W tej chwili są cztery metody zapraszania graczy.

Link Bezpośredni

Standardowy link do strony głównej The Westa z specjalnym parametrem, w którym zapisany jest ID zapraszającego gracza. Ten link może być łatwo przekazywany poprzez różne wiadomości i portale społecznościowe.

Email

Z góry zdefiniowany e-mail może być wysłany na wybrane adresy mailowe. Mail zawiera krótki opis gry i link referencyjny opisany wyżej.

Banner reklamowy The Westa, po kliknięciu na niego osoba jest przekierowywana na stronę główną Westa. Ten baner może być łatwo zaimplementowany na forum lub stronie internetowej.

Wcześniej dostępny tylko w Ustawieniach, osobista sygnatura pokazująca poziom Twojej postaci, rangę, osiągnięcia i wykonane zadania tak samo, jak statystyki pojedynkowe dostępne jako alternatywa dla normalnego bannera. Po kliknięciu na niego będzie teraz przekierowywał na stronę główną Westa.

System punktów

Za każde nowe konto, które zarejestruje się w grze przez Twój link referencyjny dostaniesz punkty przyjaźni dla swojej postaci na pierwszym świecie, do którego ono dołączy. Przyjaciele już dodani do Twojej listy przyjaciół, tak samo jak gracze którzy zarejestrowali się Twoim linkiem referencyjnym na kolejnym świecie nie przyczynią się do wzrostu Twoich punktów! Punkty będą wzrastać gdy ci gracze będą osiągać wyższe poziomy lub wydawać bryłki złota. Te punkty się kumulują i nie tracisz ich, gdy polecona osoba kończy grę. Ich ilość można sprawdzić w liście osiągnięć w karcie statystyk.

Dokładna liczba punktów, którą otrzymujesz za różne akcje, które wykonuje osoba polecona jest determinowana przez tajną formułę – nie jest to relacja jeden do jednego. Generalnie więcej korzyści przyniesie zaproszenie wielu graczy, którzy będą awansować na wysokie poziomy i kupować premium niż zaprosić kilku graczy, którzy skończą grę na niskich poziomach. W tej formule jest kilka zabezpieczeń przeciwko graczom, którzy będą próbowali oszukać system poprzez tworzenie wielu swoich multikont, zamiast rekrutować prawdziwych graczy, którzy przyczyniają się do przedłużenia żywotności gry.

Nagrody możliwe do uzyskania

Nagrody są przyznawane za zwiększanie punktów przyjaźni. Możliwe jest otrzymywanie każdej nagrody tylko jeden raz na danym świecie.

Lista nagród

Nagroda ref 1.png Nagroda ref 2.png Nagroda ref 3.png Nagroda ref 4.png Nagroda ref 5.png
Dobrze upchana fajka pokoju 3000 XP 5000$ Skrzynia ze stalowymi okuciami Słoń
10 punktów 50 punktów 100 punktów 500 punktów 1000 punktów
Nagroda ref 6.png Nagroda ref 7.png Nagroda ref 8.png Nagroda ref 9.png Nagroda ref 10.png
Nóż Sama Hawkena Skrzynia premium 2000 OUP 10 różnych przedmiotów do wyboru* Spersonalizowany avatar oraz zestaw*
5000 punktów 10000 punktów 50000 punktów 100000 punktów 5000000 punktów

*Przedmioty developerskie, administratorskie lub inne specjalne nie mogą być wybrane. Bonusy i grafiki przedmiotów muszą być odpowiednie i nie mogą przeszkadzać w zachowaniu balansu rozgrywki.

Spersonalizowany zestaw - szczegóły

jest zestawem przedmiotów, który można otrzymać za zdobycie 5000000 punktów przyjaźni i osiągnięcie 10 poziomu w systemie zapraszania graczy. 

BgTop rozcestnik.png

Warianty do wyboru
Kapelusz
SpersZesKapelusz.png
Naszyjnik
SpersZesNaszyjnik.png
Płaszcz
SpersZesPlaszcz.png
Broń pojedynkowa
SpersZesBron.png

SpersZesBron2.png

Broń fortowa
SpersZesStrzelba.png
Buty
SpersZesButy.png
Czarny rumak
SpersZesCzarnyRumak.png
Pas
SpersZesPas.png
Spodnie
SpersZesSpodnie.png


Odmowa wydania nagrody

InnoGames zastrzega sobie prawo do wstrzymania lub odmowy wydania nagrody z dowolnych przyczyn. W szczególności, ale nie tylko, nagrody mogą nie zostać przyznane gdy:

  • Potrzebne punkty przyjaźni zostały uzyskane poprzez wykorzystanie błędów w grze, manipulacje systemem lub łamanie regulaminu.
  • Potrzebne punkty przyjaźni zostały osiągnięte zbyt szybko, z powodu nieprzewidzianych lub nadzwyczajnych okoliczności.
  • Rynek lub świat, gdzie nagrody zostały przyznane jest w trakcie zamykania na stałe.

Ostateczna decyzja o odmowie wydania leży po stronie InnoGames i nie podlega odwołaniu.