Produkty do użycia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 141: | Linia 141: | ||
|Złoty list | |Złoty list | ||
|Obligacje: 250 | |Obligacje: 250 | ||
|Loteria/Event/Specjalny link | |||
|$0 | |||
|$0 | |||
|- | |||
|[[Plik:nadlist.PNG]] | |||
|Nadzwyczajny list | |||
|Obligacje: 1000 | |||
|Loteria/Event/Specjalny link | |Loteria/Event/Specjalny link | ||
|$0 | |$0 |
Wersja z 16:54, 1 lip 2013
Produkty: z prac · z zadań · do setów · kolekcjonerskie · z rzemiosła · inne · do użycia · karty ·