Produkty do znalezienia w pracach: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
(→Przedmioty do znalezienia w pracach: nowe prace) |
|||
Linia 728: | Linia 728: | ||
|36$ | |36$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik: | |[[Plik:Kuleduzegokalibru.PNG]] | ||
|Kule dużego kalibru | |Kule dużego kalibru | ||
|Wytapianie kul | |Wytapianie kul | ||
Linia 746: | Linia 746: | ||
|30$ | |30$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Szczypce. | |[[Plik:Szczypce.png]] | ||
|Szczypce | |Szczypce | ||
|Budowa osady | |Budowa osady | ||
Linia 758: | Linia 758: | ||
|1500$ | |1500$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik: | |[[Plik:Bandaze.PNG]] | ||
|Bandaże | |Bandaże | ||
|Budowa lazaretu | |Budowa lazaretu | ||
Linia 782: | Linia 782: | ||
|70$ | |70$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik: | |[[Plik:Trąbkadomusztry.PNG]] | ||
|Trąbka do musztry | |Trąbka do musztry | ||
|Dowodzenie wojskiem | |Dowodzenie wojskiem | ||
Linia 800: | Linia 800: | ||
|25$ | |25$ | ||
|- | |- | ||
|[[Plik: | |[[Plik:Kamien_graniczny.PNG]] | ||
| | |Kamień graniczny | ||
|Pracuj jako | |Kolonizowanie nowych obszarów | ||
|4$ | |||
|8$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Dokumenty publiczne.PNG]] | |||
|Dokumenty publiczne | |||
|Pracuj jako ambasador | |||
|22$ | |||
|44$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Laska ceremonialna.PNG]] | |||
|Laska ceremonialna | |||
|Planowanie rezerwatu | |||
|35$ | |||
|70$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Scyzoryk.PNG]] | |||
|Scyzoryk | |||
|Pracuj jako traper | |||
|33$ | |||
|66$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Łuska.PNG]] | |||
|Łuska | |||
|Pracuj jako rewolwerowiec | |||
|2$ | |||
|5$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Ostre_papryki.PNG]] | |||
|Ostre papryki | |||
|Zbieranie papryk | |||
|8$ | |||
|16$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Sygnet.PNG]] | |||
|Sygnet | |||
|Pracuj dla loży | |||
|100$ | |||
|200$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Duże_majtki.PNG]] | |||
|Duże majtki | |||
|Pracuj jako aktor sceniczny | |||
|1$ | |||
|2$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Surowe_jajka.PNG]] | |||
|Surowe jajka | |||
|Siłowanie na rękę | |||
|2$ | |||
|5$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Detonator.PNG]] | |||
|Detonator | |||
|Produkcja dynamitu | |||
|20$ | |||
|40$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Czaszka.PNG]] | |||
|Czaszka | |||
|Pracuj jako grabarz | |||
|4$ | |||
|9$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Białerękawiczki.png]] | |||
|Białe rękawiczki | |||
|Pracuj jako funkcjonariusz pokoju | |||
|12$ | |12$ | ||
|25$ | |25$ | ||
|- | |||
|[[Plik:Dogmat.PNG]] | |||
|Dogmat | |||
|Pracuj jako kaznodzieja | |||
|5$ | |||
|10$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Skóra_aligatora.PNG]] | |||
|Skóra aligatora | |||
|Polowanie na aligatory | |||
|17$ | |||
|35$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Wódka_2.PNG]] | |||
|Wódka | |||
|Destylacja alkoholu | |||
|14$ | |||
|28$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Lejce.png]] | |||
|Lejce | |||
|Pracuj dla Wells Fargo | |||
|14$ | |||
|29$ | |||
|- | |||
|[[Plik:Pismo.PNG]] | |||
|Pismo | |||
|Prowadzenie ekspedycji | |||
|2$ | |||
|4$ | |||
|} | |} |
Wersja z 16:03, 4 cze 2014
Produkty: z prac · z zadań · do setów · kolekcjonerskie · z rzemiosła · inne · do użycia · karty ·