Produkty rzemiosła: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 712: | Linia 712: | ||
|83$ | |83$ | ||
|- | |- | ||
|[[plik:Gulasz.png ]] | |||
|Gulasz | |||
|Kucharz | |||
| +3 Siła | |||
+20 Oporność | |||
Zwiększona motywacja do pracy o 5% | |||
|139$ | |||
|278$ | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| |
Wersja z 17:12, 29 gru 2013
Produkty: z prac · z zadań · do setów · kolekcjonerskie · z rzemiosła · inne · do użycia · karty ·
Przedmioty rzemiosła
Grafika | Nazwa | Klasa | Efekt | Sprzedaż | Kupno | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Węgiel drzewny | Kucharz polowy | - | $50 | $100 | |||||||
Mąka kukurydziana | Kucharz polowy | - | $50 | $100 | |||||||
Dzban wody | Kucharz polowy | - | $50 | $100 | |||||||
Kawałek tortu | Kucharz polowy | +15 punktów pracy | $50 | $100 | |||||||
Fasola z bekonem | Kucharz polowy | +15 unik
+15 siła uderzenia |
$50 | $100 | |||||||
Dżem | Kucharz polowy | +15 celowanie
+15 strzelanie |
$50 | $100 | |||||||
Zacier | Kucharz polowy | - | $50 | $100 | |||||||
Ciasto | Kucharz polowy | - | $50 | $100 | |||||||
Marynowany stek | Kucharz polowy | - | $50 | $100 | |||||||
Trunek | Kucharz polowy | - | $50 | $100 | |||||||
Tort | Kucharz polowy | - | $50 | $100 | |||||||
Bulion rybny | Kucharz polowy | - | $50 | $100 | |||||||
Pieczony indyk | Kucharz polowy | +15 Zaskoczenia
+2 Siły |
$50 | $100 | |||||||
Zupa rybna | Kucharz polowy | +15 taktyka
+2 sprawność |
$50 | $100 | |||||||
Pieróg z warzywami | Kucharz polowy | +15 dowodzenie
+2 zręczność |
$50 | $100 | |||||||
Siekane mięso | Kucharz polowy | - | $50 | $100 | |||||||
Dorsz | Kucharz polowy | - | $50 | $100 | |||||||
Kadzidło | Kucharz polowy | - | $50 | $100 | |||||||
Sos | Kucharz polowy | - | $50 | $100 | |||||||
Ryba zawinięta w gazetę | Kucharz polowy | - | $50 | $100 | |||||||
Obiad dżentelmena | Kucharz polowy | Siła: +2
Charyzma: +2 Zręczność: +2 Sprawność: +2 Punkty pracy: +50 |
$50 | $100 | |||||||
Krzesiwo | Znachor | - | $50 | $100 | |||||||
Papieros | Znachor | Zwiększenie motywacji do pracy: 7%
Zwiększenie motywacji dla pojedynków: 7% |
$50 | $100 | |||||||
Siarka | Znachor | - | $50 | $100 | |||||||
Żywica | Znachor | - | $50 | $100 | |||||||
Lek na żołądek | Znachor | Bonus punktów życia: 10% | $50 | $100 | |||||||
Wycior | Znachor | Zwiększenie motywacji dla pojedynków: + 10% | $50 | $100 | |||||||
Atrament | Znachor | - | $50 | $100 | |||||||
Kwas siarkowy | Znachor | - | $50 | $100 | |||||||
Nafta | Znachor | - | $50 | $100 | |||||||
Bimber | Znachor | - | $50 | $100 | |||||||
Destylat | Znachor | - | $50 | $100 | |||||||
Laleczka Voodoo | Znachor | - | $50 | $100 | |||||||
Herbata | Znachor | Bonus do energii: 20% | $50 | $100 | |||||||
Nalewka | Znachor | Bonus punktów życia: 15%
Bonus do energii: 10% |
$50 | $100 | |||||||
Prymka | Znachor | Zwiększenie motywacji do pracy: 25% | $50 | $100 | |||||||
Bateria | Znachor | - | $50 | $100 | |||||||
Likier Ziołowy | Znachor | - | $50 | $100 | |||||||
Ług | Znachor | - | $50 | $100 | |||||||
Papier | Znachor | - | $50 | $100 | |||||||
Cyrkiel | Znachor | - | $50 | $100 | |||||||
Woda różana | Znachor | Bonus do energii: 15%
Bonus Punktów życia: 25% |
$50 | $100 | |||||||
Nóż | Kowal | - | $50 | $100 | |||||||
Patelnia | Kowal | - | $50 | $100 | |||||||
Stopione żelazo | Kowal | - | $50 | $100 | |||||||
Zaostrzenie Broni | Kowal | + 10-20 Obrażeń | $50 | $100 | |||||||
Bagnet | Kowal | + 25-75 Obrażeń | $50 | $100 | |||||||
Odważnik | Kowal | + 15 - 25 Obrażeń | $50 | $100 | |||||||
Kowadło | Kowal | - | $50 | $100 | |||||||
Stal | Kowal | - | $50 | $100 | |||||||
Stopiony ołów | Kowal | - | $50 | $100 | |||||||
Niezastygnięta kulka | Kowal | - | $50 | $100 | |||||||
Nity | Kowal | - | $50 | $100 | |||||||
Ołowiana figurka | Kowal | - | $50 | $100 | |||||||
Chusta do chłodzenia | Kowal | +3 Ataku w bitwie o fort | $50 | $100 | |||||||
Kabłąk | Kowal | + 20 - 30 Obrażeń | $50 | $100 | |||||||
Łańcuch do broni | Kowal | + 3 Obrony w bitwie o fort | $50 | $100 | |||||||
Rękojeść | Kowal | - | $50 | $100 | |||||||
Kształtownik rewolweru | Kowal | - | $50 | $100 | |||||||
Ozdoba | Kowal | - | $50 | $100 | |||||||
Stalowe ostrze | Kowal | - | $50 | $100 | |||||||
Nierozłupana geoda | Kowal | - | $50 | $100 | |||||||
Kamień polerski | Kowal | + 30-50 Obrażeń | $50 | $100 | |||||||
Menażka | Rymarz | - | $50 | $100 | |||||||
Plik:Rzemień.png | Rzemień | Rymarz | - | $50 | $100 | ||||||
Deska do krojenia | Rymarz | - | $50 | $100 | |||||||
Torba podróżna | Rymarz | + 5% energii
+ 10% skrócenie aktualnej podróży |
$50 | $100 | |||||||
Podkucie konia | Rymarz | + 15% skrócenie aktualnej podróży | $50 | $100 | |||||||
Pasza treściwa | Rymarz | + 25% skrócenie aktualnej podróży | $50 | $100 | |||||||
Obdarte siodło | Rymarz | - | $50 | $100 | |||||||
Wypełniacz | Rymarz | - | $50 | $100 | |||||||
Skórzane pokrycie | Rymarz | - | $50 | $100 | |||||||
Znakownik | Rymarz | - | $50 | $100 | |||||||
Niewyregulowany kompas | Rymarz | - | $50 | $100 | |||||||
Strzemię | Rymarz | - | $50 | $100 | |||||||
Ostrogi | Rymarz | + 20% skrócenie aktualnej podróży | $50 | $100 | |||||||
Uzda | Rymarz | + 50% prędkość | $50 | $100 | |||||||
Śpiwór | Rymarz | + 15% energia
+ 15% motywacja do pracy |
$50 | $100 | |||||||
Dera | Rymarz | - | $50 | $100 | |||||||
Ozdoba | Rymarz | - | $50 | $100 | |||||||
Część powozu | Rymarz | - | $50 | $100 | |||||||
Koło powozu | Rymarz | - | $50 | $100 | |||||||
Eliksir celności | Rymarz | - | $50 | $100 | |||||||
Łęk siodła | Rymarz | + 100% prędkość | $50 | $100 | |||||||
Zapieczone fasolki | Kucharz | + 10% energia | $25 | $50 | |||||||
Sos pomidorowy | Kucharz | - | $7 | $15 | |||||||
Puree pomidorowe | Kucharz | - | $3 | $6 | |||||||
Amulet | Znachor | +10 Punktów życia
+10 Unik |
$25 | $50 | |||||||
Dysk z pirytu | Znachor | - | $10 | $20 | |||||||
Nieoszlifowany piryt | Znachor | - | $8 | $16 | |||||||
Smar grafitowy | Kowal | + 20-40 Obrażeń | $25 | $50 | |||||||
Sproszkowany grafit | Kowal | - | $12 | $25 | |||||||
Grafit | Kowal | - | $10 | $20 | |||||||
Wygarbowana skóra | Rymarz | - | $8 | $16 | |||||||
Skórzany worek | Rymarz | - | $12 | $25 | |||||||
Torba z paszą | Rymarz | +15% prędkość
Zwiększenie motywacji do pojedynków: +10% |
$25 | $50 | |||||||
Suszone mięso | Kucharz | - | 41$ | 83$ | |||||||
Gulasz | Kucharz | +3 Siła
+20 Oporność Zwiększona motywacja do pracy o 5% |
139$ | 278$ | |||||||