Świat 8: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 13: | Linia 13: | ||
|- | |- | ||
|'''Wersja''' | |'''Wersja''' | ||
| | |2.01 (edycji 20625) | ||
|- | |- | ||
|'''Data startu''' | |'''Data startu''' | ||
|05-03-2009 | |05-03-2009 | ||
|- | |||
|'''Data zamknięcia''' | |||
|12-12-2012 | |||
|- | |- | ||
|'''Specjalne Wydarzenia''' | |'''Specjalne Wydarzenia''' |
Aktualna wersja na dzień 09:07, 17 lut 2013
Świat 8 był ósmym otwartym polskim światem. W początkowej wersji 8 i 9 były światami tandemowymi, gracz mógł tylko grać na 1 z nich, z powodów technicznych blokada ta została zniesiona.
Historia świata
Historia tego świata nie została jeszcze spisana, jeśli chciałbyś pomóc, napisz do jednego z członków Wiki Teamu.
Ustawienia Świata
Ustawienia | Opis |
---|---|
Wersja | 2.01 (edycji 20625) |
Data startu | 05-03-2009 |
Data zamknięcia | 12-12-2012 |
Specjalne Wydarzenia | - |
Ustawienia fortów | Tradycyjne Ustawienia |
Ustawienia ogólne | Tradycyjne Ustawienia |
Czas Pokoju | Od 23.12.* 12:00 do 27.12.* 00:00
Od 30.12.* 14:00 do 31.12.* 23:59:59 Od 1.1.* 00:00 do 1.1.* 14:00 Od 22.04.* 00:00 do 25.04.* 23:59 |
Premium | Stare Premium
+ Skrócenie Czasu podróży, Szybki zakup przedmiotów, Udobruchaj szamana |
Migracja | Dostępna |
Dodatkowe Informacje
Najlepsze miasta fortowe
najlepsze miasta wg. rankingu WestForts
- 2009: -KB- Broth Of Bike
- 2010: Furious
- 2011: Gang Bodiego
Ciekawostki
- 28-31.10.2009 odbył się event którego zwycięzcą został Dominik-P, wygrał Floret Athosa. Był to pierwszy egzemplarz tej broni na polskim wescie.