Aktualizacja 2.123: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 3: | Linia 3: | ||
{{TytulFull |T='''''NOWOŚCI I ULEPSZENIA'''''}} | {{TytulFull |T='''''NOWOŚCI I ULEPSZENIA'''''}} | ||
* '''Poprawa zadania świątecznego''' - Seria zadań [[Zadania: Odnaleźć Pana Zająca Wielkanocnego|"Odnaleźć Pana Zająca Wielkanocnego"]] jest dostępna jedynie od 05.04.2020, godziny 00:00 do 26.04.2020, godziny 00:00. Mimo to nie wszystkie zadania miały ten wymóg czasu. | |||
* '''Ustawienia przedmiotów''' - Niektóre zestawy lub przedmioty, pozyskane z zadań nie mogły być sprzedane handlarzowi. Zmieniliśmy ustawienia 481 przedmiotów, czyli zestawy: <br> | * '''Ustawienia przedmiotów''' - Niektóre zestawy lub przedmioty, pozyskane z zadań nie mogły być sprzedane handlarzowi. Zmieniliśmy ustawienia 481 przedmiotów, czyli zestawy: <br> | ||
Linia 11: | Linia 14: | ||
|[[Tradycyjny strój bawarski]], || [[Zestaw Św. Patryka]], | |[[Tradycyjny strój bawarski]], || [[Zestaw Św. Patryka]], | ||
|- | |- | ||
|[[Zimowe ubrania]], | |[[Zimowe ubrania]] oraz [[Zimowe wyposażenie]], || [[Zestaw Speedy Gonzales]], | ||
|- | |- | ||
|[[Walentynkowa odzież]], | |[[Uroczy zestaw]] oraz [[Walentynkowa odzież]], || [[Amerykański zestaw ubrań]], | ||
|- | |- | ||
|[[Zestaw wielkanocnej rozgrywki]], | |[[Zestaw wielkanocnej rozgrywki]], || [[Zestaw Fortowca 2017]], | ||
|- | |- | ||
|[[Zestaw Niepodległości Jeffersona]], || [[ | |[[Zestaw Niepodległości Jeffersona]], || [[Zestaw kolekcjonera]], | ||
|- | |- | ||
|[[Zestaw Ludwika Oktoberfest]], || [[Zestaw kupidyna]], | |[[Zestaw Ludwika Oktoberfest]], || [[Zestaw kupidyna]], | ||
|- | |- | ||
|[[Komplet La Catriny]] i [[Komplet Mariachi]], || [[Zestaw | |[[Komplet La Catriny]] i [[Komplet Mariachi]], || [[Zestaw imprezowy]], | ||
|- | |- | ||
|[[Romeo oh Romeo]], || [[Zestaw koszmaru]], | |[[Romeo oh Romeo]], || [[Zestaw koszmaru]], | ||
|- | |- | ||
|[[Zestaw Jerry'ego Wielkanocnego]], || [[ | |[[Zestaw Jerry'ego Wielkanocnego]], || [[Zestaw świąteczny]], | ||
|- | |- | ||
|[[Zestaw paradny]], | |[[Zestaw paradny]], || [[Zestaw Gaucho'a]], | ||
|- | |- | ||
|[[Zestaw Johanna]], || [[Zestaw George'a Waszyngtona]], | |[[Zestaw Johanna]], || [[Zestaw George'a Waszyngtona]], | ||
|- | |- | ||
|[[Zestaw W. H. Rowea]], || [[ | |[[Zestaw W. H. Rowea]], || [[Zestaw Colcorda]] | ||
|- | |- | ||
|[[Ubrania Mikołaja]], || [[Zestaw braci Wright]], | |[[Ubrania Mikołaja]], || [[Zestaw braci Wright]], | ||
Linia 37: | Linia 40: | ||
|[[Zestaw Juana]], || [[Zestaw Amerykańskiego Footballu]], | |[[Zestaw Juana]], || [[Zestaw Amerykańskiego Footballu]], | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Żywy trup]] || [[Zestaw skazanych braci]], | ||
|- | |- | ||
|[[Zestaw Matoaka'e]], || [[Zestaw Samotnego Kowboja]], | |[[Zestaw Matoaka'e]], || [[Zestaw Samotnego Kowboja]], | ||
Linia 43: | Linia 46: | ||
|[[Zestaw Johna Rolfe'a]], || [[Hawajski zestaw]], | |[[Zestaw Johna Rolfe'a]], || [[Hawajski zestaw]], | ||
|- | |- | ||
|[[Zestaw Majów]], || [[Zestaw zastępcy szeryfa kuchni]], | |[[Zestaw Majów]], || [[Zestaw zastępcy szeryfa kuchni]], | ||
|- | |- | ||
|[[Zestaw Saturiwy]], || [[Zestaw Westernowego Piątku]], | |[[Zestaw Saturiwy]], || [[Zestaw Westernowego Piątku]], | ||
|- | |- | ||
|[[Zestaw Elfa]], | |[[Zestaw Elfa]] oraz [[Zestaw Skrzata]], || [[Zestaw Oficera Unii]], | ||
|- | |- | ||
|[[Zestaw Prowincjonalnego lekarza]], || [[Zestaw Thomasa A. Edisona]], | |[[Zestaw Prowincjonalnego lekarza]], || [[Zestaw Thomasa A. Edisona]], | ||
Linia 58: | Linia 61: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Oraz można sprzedać poniższe przedmioty:!! | ! Oraz można sprzedać handlarzowi poniższe przedmioty:!! | ||
|- | |||
| Kapelusz wiedźmy || align="center"|<div class='LEData' id="42033000"><span id='ladowanie'> </span></div> | |||
|- | |- | ||
| | | Indiańskie pióra || align="center"|<div class='LEData' id="51241000"><span id='ladowanie'> </span></div> | ||
|- | |- | ||
| | | Czerwona magiczna czapka || align="center"|<div class='LEData' id="51309000"><span id='ladowanie'> </span></div> | ||
|- | |- | ||
| | | Manierka Pastereczki i Pasterza|| align="center"|<div class='LEData' id="51236000"><span id='ladowanie'> </span></div> <div class='LEData' id="51237000"><span id='ladowanie'> </span></div> | ||
|- | |- | ||
| | | Gwizdek sędziego || align="center"|<div class='LEData' id="41220000"><span id='ladowanie'> </span></div> | ||
|- | |- | ||
| | | Brązowy krawat Wszechwiedzącego || align="center"|<div class='LEData' id="41999000"><span id='ladowanie'> </span></div> | ||
|- | |- | ||
| | | Naszyjnik z muszelką || align="center"|<div class='LEData' id="41230000"><span id='ladowanie'> </span></div> | ||
|- | |- | ||
| Złoty śnieżny naszyjnik || < | | Złoty śnieżny naszyjnik || align="center"|<div class='LEData' id="51386000"><span id='ladowanie'> </span></div> | ||
|- | |- | ||
| Szlafrok || < | | Szlafrok || align="center"|<div class='LEData' id="40037000"><span id='ladowanie'> </span></div> | ||
|- | |- | ||
| | | Koszulka piłkarska || align="center"|<div class='LEData' id="40220000"><span id='ladowanie'> </span></div> | ||
|- | |- | ||
| | | Letnie ponczo || align="center"|<div class='LEData' id="40235000"><span id='ladowanie'> </span></div> | ||
|- | |- | ||
| | | Słomiane sandały || align="center"|<div class='LEData' id="43230000"><span id='ladowanie'> </span></div> | ||
|- | |- | ||
| | | Buty piłkarskie || align="center"|<div class='LEData' id="43220000"><span id='ladowanie'> </span></div> | ||
|- | |- | ||
| Struś || < | | Struś || align="center"|<div class='LEData' id="613000"><span id='ladowanie'> </span></div> | ||
|- | |- | ||
| | | Spodenki piłkarskie || align="center"|<div class='LEData' id="10320000"><span id='ladowanie'> </span></div> | ||
|- | |- | ||
| Niewidzialne spodnie || < | | Niewidzialne spodnie || align="center"|<div class='LEData' id="50110000"><span id='ladowanie'> </span></div> | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 21:33, 20 kwi 2020
Aktualizacja do wersji 2.123 (21.04.2020)
NOWOŚCI I ULEPSZENIA
- Poprawa zadania świątecznego - Seria zadań "Odnaleźć Pana Zająca Wielkanocnego" jest dostępna jedynie od 05.04.2020, godziny 00:00 do 26.04.2020, godziny 00:00. Mimo to nie wszystkie zadania miały ten wymóg czasu.
- Ustawienia przedmiotów - Niektóre zestawy lub przedmioty, pozyskane z zadań nie mogły być sprzedane handlarzowi. Zmieniliśmy ustawienia 481 przedmiotów, czyli zestawy:
Oraz można sprzedać handlarzowi poniższe przedmioty: | |
---|---|
Kapelusz wiedźmy | |
Indiańskie pióra | |
Czerwona magiczna czapka | |
Manierka Pastereczki i Pasterza | |
Gwizdek sędziego | |
Brązowy krawat Wszechwiedzącego | |
Naszyjnik z muszelką | |
Złoty śnieżny naszyjnik | |
Szlafrok | |
Koszulka piłkarska | |
Letnie ponczo | |
Słomiane sandały | |
Buty piłkarskie | |
Struś | |
Spodenki piłkarskie | |
Niewidzialne spodnie |