Aktualizacja 2.123: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 4: | Linia 4: | ||
{{TytulFull |T='''''NOWOŚCI I ULEPSZENIA'''''}} | {{TytulFull |T='''''NOWOŚCI I ULEPSZENIA'''''}} | ||
* '''Ustawienia przedmiotów''' - Niektóre zestawy lub przedmioty, pozyskane z zadań nie mogły być sprzedane handlarzowi. Zmieniliśmy ustawienia 481 przedmiotów, czyli zestawy: <br> | * '''Ustawienia przedmiotów''' - Niektóre zestawy lub przedmioty, pozyskane z zadań nie mogły być sprzedane handlarzowi. Zmieniliśmy ustawienia 481 przedmiotów, czyli zestawy: <br> | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
|[[Zestaw Niepodległości]], || [[Zestaw spirytualisty]], | |||
|- | |||
|[[Tradycyjny strój bawarski]], || [[Zestaw św. Patryka]], | |||
|- | |||
|[[Zimowe ubrania]], (?) || [[Zestaw Speedy Gonzales]], | |||
|- | |||
|[[Walentynkowa odzież]], (?) || [[Amerykański zestaw ubrań]], (?) | |||
|- | |||
|[[Zestaw wielkanocnej rozgrywki]], (?) || [[Zestaw Fortowca 2017]], (?) | |||
|- | |||
|[[Zestaw Niepodległości Jeffersona]], || [[Collector's set]], (???????) | |||
|- | |||
|[[Zestaw Ludwika Oktoberfest]], || [[Zestaw kupidyna]], | |||
|- | |||
|[[Komplet La Catriny]] i [[Komplet Mariachi]], || [[Zestaw świąteczny]], (?) | |||
|- | |||
|[[Romeo oh Romeo]], || [[Zestaw koszmaru]], | |||
|- | |||
|[[Zestaw Jerry'ego Wielkanocnego]], || [[Snowman's set]], (?) | |||
|- | |||
|[[Zestaw paradny]], (?) || [[Zestaw Gaucho'a]], | |||
|- | |||
|[[Zestaw Johanna]], || [[Zestaw George'a Waszyngtona]], | |||
|- | |||
|[[Zestaw W. H. Rowea]], || [[Colcord's set]] (???????????) | |||
|- | |||
|[[Ubrania Mikołaja]], || [[Zestaw braci Wright]], | |||
|- | |||
|[[Zestaw Juana]], || [[Zestaw Amerykańskiego Footballu]], | |||
|- | |||
|[[Dead man walking's sets]] (????) || [[Zestaw skazanych braci]], | |||
|- | |||
|[[Zestaw Matoaka'e]], || [[Zestaw Samotnego Kowboja]], | |||
|- | |||
|[[Zestaw Johna Rolfe'a]], || [[Hawajski zestaw]], | |||
|- | |||
|[[Zestaw Majów]], || [[Zestaw zastępcy szeryfa kuchni]], (szeryfa?????) | |||
|- | |||
|[[Zestaw Saturiwy]], || [[Zestaw Westernowego Piątku]], | |||
|- | |||
|[[Zestaw Elfa]], (?) || [[Zestaw Oficera Unii]], | |||
|- | |||
|[[Zestaw Prowincjonalnego lekarza]], || [[Zestaw Thomasa A. Edisona]], | |||
|- | |||
|[[Zestaw Karnawałowy]], || [[Zestaw piłkarskiego kibica]] oraz [[Niebieski zestaw piłkarski]]. | |||
|} | |||
<br> | <br> | ||
Wersja z 12:03, 15 kwi 2020
Aktualizacja do wersji 2.123 (21.04.2020)
NOWOŚCI I ULEPSZENIA
- Ustawienia przedmiotów - Niektóre zestawy lub przedmioty, pozyskane z zadań nie mogły być sprzedane handlarzowi. Zmieniliśmy ustawienia 481 przedmiotów, czyli zestawy:
Oraz można sprzedać poniższe przedmioty: | |
---|---|
Kapelusz wiedźmy | |
Indiański pióropusz | |
Czerwona magiczna czapka | |
Shepherdess's and Shepherd's canteen | |
Gwizdek sędziego | |
Almighty Brown Tie | |
Złoty śnieżny naszyjnik | |
Szlafrok | |
Soccer shirt | |
Summer poncho | |
Straw sandals | |
Soccer shoes | |
Struś | |
Soccer shorts | |
Niewidzialne spodnie |
- Poprawa zadania świątecznego - Seria zadań "Odnaleźć Pana Zająca Wielkanocnego" jest dostępna jedynie od 05.04.2020, godziny 00:00 do 26.04.2020, godziny 00:00. Mimo to nie wszystkie zadania miały ten wymóg czasu.
NAPRAWIONE BŁĘDY
- Sheriff doesn't load - After the "The new train station" quests are available, the sheriff refuses to load.