Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Aktualizacja do wersji 2.31TytulFull.png
NOWOŚCI I ULEPSZENIA
OSMorzeKwiatow.png
  • Event Día De Los Muertos - Planowo event powinien wystartować 6 listopada o 10:00 i będzie trwać 18 dni. Zakończy się 24 listopada o 10:00. Podczas imprezy można zbierać kwiaty aksamitki, które odblokowują specjalne nagrody. Posiadając już 100 kwiatków odblokowujecie swoją pierwszą nagrodę, którą jest loteria de Muertos. Tam zaś będziecie poproszeni o wybranie jednej karty, którą odwrócicie. Jeśli wybierzesz właściwą kartę - wygrywasz. Ale tu znowu macie wybór - możecie zabrać nagrodę, lub przejść do kolejnego poziomu. Jednak musicie pamiętać, że przejście do kolejnego etapu, oznacza utratę nagrody z poprzedniego poziomu na rzecz możliwości uzyskania lepszej. Osobiste nagrody jak również światowe, będą przyznawane za ilość uzbieranych kwiatów aksamitki. Pamiętajcie więc, o rozsyłaniu aksamitek do przyjaciół i pomocy w dekorowaniu nagrobka. Podczas wydarzenia Dia De Los Muertos można wygrać 3 nowe zestawy. Dwa z nich można wygrać w loterii karcianej se Muertos, zaś trzeci zestaw to główna nagroda za zebranie odpowiedniej ilości aksamitek.
Nowe zestawy są następujące:

BgTop rozcestnik.png

Zestaw Gordona
to zestaw przedmiotów, który został wprowadzony do gry podczas eventu Dia de los muertos 2015.

BgTop rozcestnik.png

Bronie P. A. Gordona
to zestaw broni wprowadzony do gry podczas eventu Dia de los muertos 2015 jako nagrody do wylosowania. 

BgTop rozcestnik.png

Koń i olej P. A. Gordona
jest zestawem jeździeckim, który został wprowadzony do gry podczas Dia de los Muertos 2015 jako nagrody do wylosowania. 

BgTop rozcestnik.png

Zestaw Skarunyatei
to zestaw przedmiotów, który został wprowadzony do gry podczas Dia de los muertos 2015.

BgTop rozcestnik.png

Bronie Skarunyatei
to zestaw broni wprowadzony do gry podczas eventu Dia de los muertos 2015 jako nagrody do wylosowania.

BgTop rozcestnik.png

Pies i eliksir Skarunyatei
to zestaw jeździecki, który został wprowadzony do gry podczas eventu Dia de los muertos 2015 jako nagrody do wylosowania.

BgTop rozcestnik.png

Zestaw W. H. Rowea
to zestaw przedmiotów, który można było zdobyć tylko podczas Dia de los muertos 2015 jako nagrodę osobistą za zebranie 180 tys. aksamitek.

BgTop rozcestnik.png

Bronie W. H. Rowea
to zestaw broni, który można było zdobyć tylko podczas eventu Dia de los muertos 2015 jako nagrody osobiste za zebranie odpowiedniej ilości aksamitek. 
  • Nowa linia zadań "Noc jest ciemna". Czy jesteś gotowy by wyruszyć w straszną i przerażającą drogę by odnaleźć siostrzeńca Marii? - Linia zadań dostępna od 105 poziomu.
OSPrzezytaNocNaCmentarzu.png
  • Nowa linia questów "Szlakiem duchów". Zwycięska linia zadań w naszym Indiańskim konkursie questowym "Szlakiem duchów" jest już dostępna w grze dla graczy od poziomu 115.
OSSpacerPosrodDuchow.png


TytulFull.png
NAPRAWIONE BŁĘDY
  • Księga zleceń - W pewnych przypadkach gracze nie mogli korzystać z księgi zleceń. We wtorek, 3 listopada, zastosowano tymczasowe rozwiązanie. Jedną ze zmian, które wówczas dodano, to ilość przyjętych questów - max 30. Jeśli masz więcej zadań przyjętych, to należy część z nich anulować, aby móc przyjąć je ponownie. Aktualnie szukamy długoterminowego rozwiązania, aby móc ponownie zwiększyć ilość przyjętych zadań do 50.
  • Seria zadań " Zachodni Koszmar" - Wprowadzamy zmiany w powtarzalnej serii zadań "Zachodni Koszmar". Te poprawki mają pozwolić wykonać questy wszystkim graczom. Może się zdarzyć, że nie wszystkim aktualizacja naprawi błąd. Będziemy to monitorować i sprawdzać dokładnie po zgłoszeniu.
  • Zbyt wcześnie pojawiające się zadania - Z powodu błędu w naszych narzędziach, treść zadań powtarzalnych zaczęła pojawiać się przed terminem (data wejścia serwera beta). Błąd ten zostaje usunięty wraz z tą aktualizacją. Zadania nie zostaną zamknięte przed czasem - będą dostępne jeszcze przez 7 dni.