Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Aktualizacja do wersji 2.55TytulFull.png
NOWOŚCI I ULEPSZENIA
  • Nowa linia zadań: Impreza z okazji dziewiątych urodzin. Sto lat The West! Linia zadań składa się z 3 questów dostępnych dla wszystkich graczy. Po ukończeniu tej krótkiej serii otrzymasz osiągnięcie "Dziewiąte urodziny The West!"
Dziewiąte urodziny The West!
  • Nowa linia zadań: Ważny mecz amerykańskiego footballu - Czeka na Ciebie nowa linia zadań, składająca się z 10 questów. Linia zadań będzie dostępna dla każdego, kto ukończył serię "Ocal Saloon, część 2". Gotowy na wielki mecz? Po zakończeniu linii zadań otrzymasz osiągnięcie " Spotkanie z legendą footballu"
Spotkanie z legendą footballu
  • Zestawy z Wielkanocnej rozgrywki - Zestawy Pata Garrett'a, Johna Wesley'a Hardin'a oraz Butcha Cassidy'iego będzie można ulepszać, sprzedawać i licytować.
  • Nowe kolekcje przedmiotów - Nowe przedmioty będzie można znaleźć w pracach oraz w liniach zadań. Razem z kilkoma przedmiotami ze sklepu skompletujesz kolekcje, dzięki którym otrzymasz nowe 4 osiągnięcia. Spragniony więcej informacji? Szczegóły zostaną ogłoszone już jutro na naszym forum.


TytulFull.png
NAPRAWIONE BŁĘDY
  • Migracja nie była możliwa dla niektórych graczy. Po wyborze świata, zostawali przekierowani do kolejki, z której postacie nie migrowały na wybrany świat.