Z Wiki The-West PL
Skocz do: nawigacja, szukaj

Aktualizacja do wersji 2.60TytulFull.png
NOWOŚCI I ULEPSZENIA
  • Dzień Niepodległości - Przedmioty z Dnia Niepodległości 2017 będzie można sprzedawać i kupować na targu, oraz będzie można je ulepszać. Zmiana dotyczy przedmiotów z zestawów:
    • Francisco Pizarro
    • Juan'a Ponce de Leon'a
    • Benjamina Franklin'a
  • Ranking Fortowy - Nadszedł czas na wdrożenie najbardziej oczekiwanego dodatku związanego z fortami:

Ranking dla fortowców! Znajdziesz go, otwierając okno "Ranking" (czwarta ikona przy awatarze). Po otwarciu rankingów, znajdziesz nową zakładkę, nazwaną "bitwy fortowe". Obok miejsca rankingowego i nazwy gracza, znajdziesz tam dodatkowe informacje o udziale gracza w bitwach fortowych (np: wygrane bitwy, zadane obrażenia...) oraz nazwę sojuszu, do którego gracz należy. W odróżnieniu do statystyk prowadzonych przez społeczność The West, w tym rankingu znajdziemy nie tylko obrażenia, czy liczbę wygranych bitew, ale mieszankę różnych fortowych statystyk, jak np. uniki.

Pozycję gracza w rankingu oblicza się w następujący sposób:
Pozycja w rankingu = (całkowite obrażenia/200)+(wszystkie otrzymane trafienia+wszystkie wykonane uniki)*współczynnik przygody

Współczynnik przygody, jest to stała zależna od klasy postaci. Dla poszukiwaczy przygód, czynnik ten wynosi 1.75, zaś dla wszystkich pozostałych klas postaci, czynnik przygody równy jest 1.0.

Formuła ta była wielokrotnie testowana, zmieniana i sprawdzana, aż do uzyskania doskonale wyważonego wyniku. Po aktualizacji, ranking może wyświetlać błędne dane. Po około godzinie, gdy zostanie on automatycznie odświeżony, dane w nim zawarte powinny być poprawne.


TytulFull.png
NAPRAWIONE BŁĘDY
  • Zestaw skałkowy - Do bonusu setowego zestawu skałkowego dodano 20% więcej doświadczenia z prac, pojedynków i walk fortowych