Cała naprzód ku nowej przygodzie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
*+ 1 Darmowe punkty umiejętności | *+ 1 Darmowe punkty umiejętności | ||
*$10 | *$10 | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} |
Wersja z 13:40, 12 lis 2011
Zleceniodawca | Nazwa | Nagroda |
---|---|---|
Powitanie |
| |
Pierwsza praca |
| |