Dia de los Muertos 2015: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Linia 17: | Linia 17: | ||
|- | |- | ||
|'''Prace''' | |'''Prace''' | ||
|Zdobądź | |Zdobądź aksamitki podczas wykonywania prac. | ||
|- | |- | ||
|'''Pojedynki''' | |'''Pojedynki''' | ||
|Zdobądź | |Zdobądź aksamitki podczas pojedynków. | ||
|- | |- | ||
|'''Bitwa o fort''' | |'''Bitwa o fort''' | ||
|Zdobądź | |Zdobądź aksamitki podczas bitwy o fort. | ||
|- | |- | ||
|'''Przygody''' | |'''Przygody''' | ||
|Zdobądź | |Zdobądź aksamitki podczas przygody. | ||
|- | |- | ||
|'''Rozbudowa miasta''' | |'''Rozbudowa miasta''' | ||
|Zdobądź | |Zdobądź aksamitki podczas rozbudowy budynków w mieście. | ||
|- | |- | ||
|'''Znajomi''' | |'''Znajomi''' | ||
| | |Aksamitki możemy zdobywać, jak inne waluty eventowe otrzymując je od znajomych. | ||
Co 24 godziny możemy wysłać do każdego znajomego 20 [[Plik:precle.png|30px]] i również możemy je otrzymać od naszych znajomych. | Co 24 godziny możemy wysłać do każdego znajomego 20 [[Plik:precle.png|30px]] i również możemy je otrzymać od naszych znajomych. | ||
|- | |||
|'''Bryłki''' | |||
|Każdy z graczy ma możliwość odblokowania kolejnej nagrody osobistej za bryłki. | |||
1 bryłka = 60 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Wersja z 18:40, 24 paź 2015
Dia de los Muertos 2015
... OPIS ...
Gra eventowa
Zdobywanie aksamitek
Nagrody
Nagrody osobiste
Nagrody światowe
Krwistoczerwone rzeki | |
Czerwona koperta | |
Specjalna seria zadań | |
Osiągnięcie | |
Unikatowa wartościowa skrzynia |
Zestawy
Zestaw Johanna
Zestaw Johanna
jest zestawem przedmiotów, który można było zdobyć tylko podczas eventu Oktoberfest 2015 jako nagrody osobiste za postępy w loterii.
Zestaw Airda
Zestaw Airda
to zestaw przedmiotów, który został wprowadzony do gry podczas eventu Oktoberfest 2015 jako nagrody do wylosowania.
Bronie Airda
Bronie Airda
to zestaw broni wprowadzony do gry podczas eventu Oktoberfest 2015 jako nagrody do wylosowania.
Zestaw Collina
Zestaw Collina
to zestaw przedmiotów, który został wprowadzony do gry podczas eventu Oktoberfest 2015 jako nagrody do wylosowania.
Bronie Collina
Bronie Collina
to zestaw broni wprowadzony do gry podczas eventu Oktoberfest 2015 jako nagrody do wylosowania.
Zestaw Corey'a
Zestaw Corey'a
to zestaw przedmiotów, który został wprowadzony do gry podczas eventu Oktoberfest 2015 jako nagrody do wylosowania.
Bronie Corey'a
Bronie Corey'a
to zestaw broni wprowadzony do gry podczas eventu Oktoberfest 2015 jako nagrody do wylosowania.
Egzotyczne bronie z Bali
Egzotyczne bronie z Bali
Przedmioty
Grafika | Lista przedmiotów: |
---|---|
|
Bonusy
Liczba przedmiotów | Bonus |
---|---|
2 przedmioty | +0.04 Siła (na poziom)
+0.04 Sprawność (na poziom) +0.04 Zręczność (na poziom) +0.04 Charyzma (na poziom) +15% Doświadczenie za prace, pojedynki i bitwy fortowe +20% Szczęście +15% Zarobek za prace i pojedynki +150 Punkty pracy +35 Absorpcja (Bonus do bitew) +35 Obrażenia (Bonus do sektora) +5 Atak (Bonus do bitew) +5 Obrona (Bonus do bitew) |
| |
3 przedmioty | Niemożliwe jest założenie trzech przedmiotów jednocześnie. |