Doświadczenie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
m (Dodanie progów doświadczenia) |
||
Linia 260: | Linia 260: | ||
! | ! | ||
| | | | ||
|- | |||
|} | |||
{{clear}} | |||
==Progi doświadczenia== | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center; float: left; width: 45%;" | |||
|- | |||
! Poziom !! punkty doświadczenia | |||
|- | |||
|1 | |||
|0 | |||
|- | |||
|2 | |||
|14 | |||
|- | |||
|3 | |||
|19 | |||
|- | |||
|4 | |||
|26 | |||
|- | |||
|5 | |||
|39 | |||
|- | |||
|6 | |||
|46 | |||
|- | |||
|7 | |||
|59 | |||
|- | |||
|8 | |||
|74 | |||
|- | |||
|9 | |||
|110 | |||
|- | |||
|10 | |||
|131 | |||
|- | |||
|11 | |||
|154 | |||
|- | |||
|12 | |||
|179 | |||
|- | |||
|13 | |||
|206 | |||
|- | |||
|14 | |||
|235 | |||
|- | |||
|15 | |||
|266 | |||
|- | |||
|16 | |||
|299 | |||
|- | |||
|17 | |||
|334 | |||
|- | |||
|18 | |||
|371 | |||
|- | |||
|19 | |||
|410 | |||
|- | |||
|20 | |||
|451 | |||
|- | |||
|21 | |||
|494 | |||
|- | |||
|22 | |||
|539 | |||
|- | |||
|23 | |||
|586 | |||
|- | |||
|24 | |||
|635 | |||
|- | |||
|25 | |||
|686 | |||
|- | |||
|26 | |||
|739 | |||
|- | |||
|27 | |||
|794 | |||
|- | |||
|28 | |||
|851 | |||
|- | |||
|29 | |||
|910 | |||
|- | |||
|30 | |||
|971 | |||
|- | |||
|31 | |||
|1034 | |||
|- | |||
|32 | |||
|1099 | |||
|- | |||
|33 | |||
|1166 | |||
|- | |||
|34 | |||
|1235 | |||
|- | |||
|35 | |||
|1305 | |||
|- | |||
|36 | |||
|1379 | |||
|- | |||
|37 | |||
|1454 | |||
|- | |||
|38 | |||
|1531 | |||
|- | |||
|39 | |||
|1610 | |||
|- | |||
|40 | |||
|1691 | |||
|- | |||
|41 | |||
|1771 | |||
|- | |||
|42 | |||
|1859 | |||
|- | |||
|43 | |||
|1946 | |||
|- | |||
|44 | |||
|2035 | |||
|- | |||
|45 | |||
|2126 | |||
|- | |||
|46 | |||
|2219 | |||
|- | |||
|47 | |||
|2314 | |||
|- | |||
|48 | |||
|2411 | |||
|- | |||
|49 | |||
|2510 | |||
|- | |||
|50 | |||
|2611 | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center; float: right; width: 45%;" | |||
|- | |||
! Poziom !! punkty doświadczenia | |||
|- | |||
|51 | |||
|2714 | |||
|- | |||
|52 | |||
|2819 | |||
|- | |||
|53 | |||
|2926 | |||
|- | |||
|54 | |||
|3035 | |||
|- | |||
|55 | |||
|3146 | |||
|- | |||
|56 | |||
|3259 | |||
|- | |||
|57 | |||
|3374 | |||
|- | |||
|58 | |||
|3491 | |||
|- | |||
|59 | |||
|3610 | |||
|- | |||
|60 | |||
|3731 | |||
|- | |||
|61 | |||
|3854 | |||
|- | |||
|62 | |||
|3979 | |||
|- | |||
|63 | |||
|4106 | |||
|- | |||
|64 | |||
|4235 | |||
|- | |||
|65 | |||
|4366 | |||
|- | |||
|66 | |||
|4499 | |||
|- | |||
|67 | |||
|4634 | |||
|- | |||
|68 | |||
|4771 | |||
|- | |||
|69 | |||
|4910 | |||
|- | |||
|70 | |||
|5051 | |||
|- | |||
|71 | |||
|5194 | |||
|- | |||
|72 | |||
|5393 | |||
|- | |||
|73 | |||
|5486 | |||
|- | |||
|74 | |||
|5635 | |||
|- | |||
|75 | |||
|5786 | |||
|- | |||
|76 | |||
|5939 | |||
|- | |||
|77 | |||
|6094 | |||
|- | |||
|78 | |||
|6251 | |||
|- | |||
|79 | |||
|6410 | |||
|- | |||
|80 | |||
|6571 | |||
|- | |||
|81 | |||
|6734 | |||
|- | |||
|82 | |||
|6899 | |||
|- | |||
|83 | |||
|7066 | |||
|- | |||
|84 | |||
|7235 | |||
|- | |||
|85 | |||
|7406 | |||
|- | |||
|86 | |||
|7579 | |||
|- | |||
|87 | |||
|7754 | |||
|- | |||
|88 | |||
|7931 | |||
|- | |||
|89 | |||
|8110 | |||
|- | |||
|90 | |||
|8291 | |||
|- | |||
|91 | |||
|8474 | |||
|- | |||
|92 | |||
|8659 | |||
|- | |||
|93 | |||
|8846 | |||
|- | |||
|94 | |||
|9035 | |||
|- | |||
|95 | |||
|9226 | |||
|- | |||
|96 | |||
|9419 | |||
|- | |||
|97 | |||
|9614 | |||
|- | |||
|98 | |||
|9811 | |||
|- | |||
|99 | |||
|0 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Wersja z 17:07, 26 sie 2010
Doświadczenie
Są 4 sposoby na zdobycie punktów doświadczenia. Za każdą pracę otrzymujesz trochę doświadczenia. Możesz także
otrzymać doświadczenie wykonując zadania (Questy). Dla ludzi lubiących walki na Collty w samo południe najlepszym wyjściem jest pojedynkowanie się z innymi graczami. Można także walczyć ramie w ramię z kompanami próbując obronić fort lub go zdobyć. Do Ciebie należy wybór jak będziesz zdobywać pkt doświadczenia. Wraz z każdym osiągniętym poziomem doświadczenia otrzymujesz 3 pkt umiejętności oraz 1 cechę.
Aby osiągnąć kolejny poziom wymagana jest określona ilość punktów. Im większy poziom, tym więcej punktów potrzebujesz. Obecnie 99 poziom to najwyższy który można osiągnąć.
Tabela pkt doświadczenia
Poziom | punkty doświadczenia | Poziom | punkty doświadczenia |
---|---|---|---|
1 | 0 | 51 | 46025 |
2 | 14 | 52 | 48739 |
3 | 33 | 53 | 51558 |
4 | 59 | 54 | 54484 |
5 | 94 | 55 | 57519 |
6 | 140 | 56 | 60665 |
7 | 199 | 57 | 63924 |
8 | 273 | 58 | 67298 |
9 | 364 | 59 | 70789 |
10 | 474 | 60 | 74399 |
11 | 605 | 61 | 78130 |
12 | 759 | 62 | 81984 |
13 | 938 | 63 | 85963 |
14 | 1144 | 64 | 90069 |
15 | 1379 | 65 | 94304 |
16 | 1645 | 66 | 98670 |
17 | 1944 | 67 | 103169 |
18 | 2278 | 68 | 107803 |
19 | 2649 | 69 | 112574 |
20 | 3059 | 70 | 117484 |
21 | 3510 | 71 | 122535 |
22 | 4004 | 72 | 127729 |
23 | 4543 | 73 | 133068 |
24 | 5129 | 74 | 138554 |
25 | 5764 | 75 | 144189 |
26 | 6450 | 76 | 149975 |
27 | 7189 | 77 | 155914 |
28 | 7983 | 78 | 162008 |
29 | 8834 | 79 | 168259 |
30 | 9744 | 80 | 174669 |
31 | 10715 | 81 | 181240 |
32 | 11749 | 82 | 187974 |
33 | 12848 | 83 | 194873 |
34 | 14014 | 84 | 201939 |
35 | 15249 | 85 | 209174 |
36 | 16555 | 86 | 216580 |
37 | 17934 | 87 | 224159 |
38 | 19388 | 88 | 231913 |
39 | 20919 | 89 | 239844 |
40 | 22529 | 90 | 247954 |
41 | 24220 | 91 | 256245 |
42 | 25994 | 92 | 264719 |
43 | 27853 | 93 | 273378 |
44 | 29799 | 94 | 282224 |
45 | 31834 | 95 | 291259 |
46 | 33960 | 96 | 300485 |
47 | 36179 | 97 | 309904 |
48 | 38493 | 98 | 319518 |
49 | 40904 | 99 | 329329 |
50 | 43414 |
Progi doświadczenia
Poziom | punkty doświadczenia |
---|---|
1 | 0 |
2 | 14 |
3 | 19 |
4 | 26 |
5 | 39 |
6 | 46 |
7 | 59 |
8 | 74 |
9 | 110 |
10 | 131 |
11 | 154 |
12 | 179 |
13 | 206 |
14 | 235 |
15 | 266 |
16 | 299 |
17 | 334 |
18 | 371 |
19 | 410 |
20 | 451 |
21 | 494 |
22 | 539 |
23 | 586 |
24 | 635 |
25 | 686 |
26 | 739 |
27 | 794 |
28 | 851 |
29 | 910 |
30 | 971 |
31 | 1034 |
32 | 1099 |
33 | 1166 |
34 | 1235 |
35 | 1305 |
36 | 1379 |
37 | 1454 |
38 | 1531 |
39 | 1610 |
40 | 1691 |
41 | 1771 |
42 | 1859 |
43 | 1946 |
44 | 2035 |
45 | 2126 |
46 | 2219 |
47 | 2314 |
48 | 2411 |
49 | 2510 |
50 | 2611 |
Poziom | punkty doświadczenia |
---|---|
51 | 2714 |
52 | 2819 |
53 | 2926 |
54 | 3035 |
55 | 3146 |
56 | 3259 |
57 | 3374 |
58 | 3491 |
59 | 3610 |
60 | 3731 |
61 | 3854 |
62 | 3979 |
63 | 4106 |
64 | 4235 |
65 | 4366 |
66 | 4499 |
67 | 4634 |
68 | 4771 |
69 | 4910 |
70 | 5051 |
71 | 5194 |
72 | 5393 |
73 | 5486 |
74 | 5635 |
75 | 5786 |
76 | 5939 |
77 | 6094 |
78 | 6251 |
79 | 6410 |
80 | 6571 |
81 | 6734 |
82 | 6899 |
83 | 7066 |
84 | 7235 |
85 | 7406 |
86 | 7579 |
87 | 7754 |
88 | 7931 |
89 | 8110 |
90 | 8291 |
91 | 8474 |
92 | 8659 |
93 | 8846 |
94 | 9035 |
95 | 9226 |
96 | 9419 |
97 | 9614 |
98 | 9811 |
99 | 0 |