Doświadczenie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Usunięcie niepotrzebnych rzeczy) |
(nowa tabela) |
||
Linia 5: | Linia 5: | ||
Aby osiągnąć kolejny poziom wymagana jest określona ilość punktów. Im większy poziom, tym więcej punktów potrzebujesz. Obecnie 99 poziom to najwyższy który można osiągnąć. | Aby osiągnąć kolejny poziom wymagana jest określona ilość punktów. Im większy poziom, tym więcej punktów potrzebujesz. Obecnie 99 poziom to najwyższy który można osiągnąć. | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center; float: left; width: 75%;" | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center; float: left; width: | |||
|- | |- | ||
! Poziom !! punkty doświadczenia | ! Poziom !! punkty doświadczenia !! Poziom !! punkty doświadczenia | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
|0 | |0 | ||
|51 | |||
|46025 | |||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
|14 | |14 | ||
|52 | |||
|48739 | |||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
|33 | |33 | ||
|53 | |||
|51558 | |||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
|59 | |59 | ||
|54 | |||
|54484 | |||
|- | |- | ||
|5 | |5 | ||
|94 | |94 | ||
|55 | |||
|57519 | |||
|- | |- | ||
|6 | |6 | ||
|140 | |140 | ||
|56 | |||
|60665 | |||
|- | |- | ||
|7 | |7 | ||
|199 | |199 | ||
|57 | |||
|63924 | |||
|- | |- | ||
|8 | |8 | ||
|273 | |273 | ||
|58 | |||
|67298 | |||
|- | |- | ||
|9 | |9 | ||
|364 | |364 | ||
|59 | |||
|70789 | |||
|- | |- | ||
|10 | |10 | ||
|474 | |474 | ||
|60 | |||
|74399 | |||
|- | |- | ||
|11 | |11 | ||
|605 | |605 | ||
|61 | |||
|78130 | |||
|- | |- | ||
|12 | |12 | ||
|759 | |759 | ||
|62 | |||
|81984 | |||
|- | |- | ||
|13 | |13 | ||
|938 | |938 | ||
|63 | |||
|85963 | |||
|- | |- | ||
|14 | |14 | ||
|1144 | |1144 | ||
|64 | |||
|90069 | |||
|- | |- | ||
|15 | |15 | ||
|1379 | |1379 | ||
|65 | |||
|94304 | |||
|- | |- | ||
|16 | |16 | ||
|1645 | |1645 | ||
|66 | |||
|98670 | |||
|- | |- | ||
|17 | |17 | ||
|1944 | |1944 | ||
|67 | |||
|103169 | |||
|- | |- | ||
|18 | |18 | ||
|2278 | |2278 | ||
|68 | |||
|107803 | |||
|- | |- | ||
|19 | |19 | ||
|2649 | |2649 | ||
|69 | |||
|112574 | |||
|- | |- | ||
|20 | |20 | ||
|3059 | |3059 | ||
|70 | |||
|117484 | |||
|- | |- | ||
|21 | |21 | ||
|3510 | |3510 | ||
|71 | |71 | ||
|122535 | |122535 | ||
|- | |- | ||
|22 | |||
|4004 | |||
|72 | |72 | ||
|127729 | |127729 | ||
|- | |- | ||
|23 | |||
|4543 | |||
|73 | |73 | ||
|133068 | |133068 | ||
|- | |- | ||
|24 | |||
|5129 | |||
|74 | |74 | ||
|138554 | |138554 | ||
|- | |- | ||
|25 | |||
|5764 | |||
|75 | |75 | ||
|144189 | |144189 | ||
|- | |- | ||
|26 | |||
|6450 | |||
|76 | |76 | ||
|149975 | |149975 | ||
|- | |- | ||
|27 | |||
|7189 | |||
|77 | |77 | ||
|155914 | |155914 | ||
|- | |- | ||
|28 | |||
|7983 | |||
|78 | |78 | ||
|162008 | |162008 | ||
|- | |- | ||
|29 | |||
|8834 | |||
|79 | |79 | ||
|168259 | |168259 | ||
|- | |- | ||
|30 | |||
|9744 | |||
|80 | |80 | ||
|174669 | |174669 | ||
|- | |- | ||
|31 | |||
|10715 | |||
|81 | |81 | ||
|181240 | |181240 | ||
|- | |- | ||
|32 | |||
|11749 | |||
|82 | |82 | ||
|187974 | |187974 | ||
|- | |- | ||
|33 | |||
|12848 | |||
|83 | |83 | ||
|194873 | |194873 | ||
|- | |- | ||
|34 | |||
|14014 | |||
|84 | |84 | ||
|201939 | |201939 | ||
|- | |- | ||
|35 | |||
|15249 | |||
|85 | |85 | ||
|209174 | |209174 | ||
|- | |- | ||
|36 | |||
|16555 | |||
|86 | |86 | ||
|216580 | |216580 | ||
|- | |- | ||
|37 | |||
|17934 | |||
|87 | |87 | ||
|224159 | |224159 | ||
|- | |- | ||
|38 | |||
|19388 | |||
|88 | |88 | ||
|231913 | |231913 | ||
|- | |- | ||
|39 | |||
|20919 | |||
|89 | |89 | ||
|239844 | |239844 | ||
|- | |- | ||
|40 | |||
|22529 | |||
|90 | |90 | ||
|247954 | |247954 | ||
|- | |- | ||
|41 | |||
|24220 | |||
|91 | |91 | ||
|256245 | |256245 | ||
|- | |- | ||
|42 | |||
|25994 | |||
|92 | |92 | ||
|264719 | |264719 | ||
|- | |- | ||
|43 | |||
|27853 | |||
|93 | |93 | ||
|273378 | |273378 | ||
|- | |- | ||
|44 | |||
|29799 | |||
|94 | |94 | ||
|282224 | |282224 | ||
|- | |- | ||
|45 | |||
|31834 | |||
|95 | |95 | ||
|291259 | |291259 | ||
|- | |- | ||
|46 | |||
|33960 | |||
|96 | |96 | ||
|300485 | |300485 | ||
|- | |- | ||
|47 | |||
|36179 | |||
|97 | |97 | ||
|309904 | |309904 | ||
|- | |- | ||
|48 | |||
|38493 | |||
|98 | |98 | ||
|319518 | |319518 | ||
|- | |- | ||
|49 | |||
|40904 | |||
|99 | |99 | ||
|329329 | |329329 | ||
|- | |||
|50 | |||
|43414 | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 22:09, 23 sie 2010
Doświadczenie
Są 4 sposoby na zdobycie punktów doświadczenia. Za każdą pracę otrzymujesz trochę doświadczenia. Możesz także
otrzymać doświadczenie wykonując zadania (Questy). Dla ludzi lubiących walki na Collty w samo południe najlepszym wyjściem jest pojedynkowanie się z innymi graczami. Można także walczyć ramie w ramię z kompanami próbując obronić fort lub go zdobyć. Do Ciebie należy wybór jak będziesz zdobywać pkt doświadczenia. Wraz z każdym osiągniętym poziomem doświadczenia otrzymujesz 3 pkt umiejętności oraz 1 cechę.
Aby osiągnąć kolejny poziom wymagana jest określona ilość punktów. Im większy poziom, tym więcej punktów potrzebujesz. Obecnie 99 poziom to najwyższy który można osiągnąć.
Poziom | punkty doświadczenia | Poziom | punkty doświadczenia |
---|---|---|---|
1 | 0 | 51 | 46025 |
2 | 14 | 52 | 48739 |
3 | 33 | 53 | 51558 |
4 | 59 | 54 | 54484 |
5 | 94 | 55 | 57519 |
6 | 140 | 56 | 60665 |
7 | 199 | 57 | 63924 |
8 | 273 | 58 | 67298 |
9 | 364 | 59 | 70789 |
10 | 474 | 60 | 74399 |
11 | 605 | 61 | 78130 |
12 | 759 | 62 | 81984 |
13 | 938 | 63 | 85963 |
14 | 1144 | 64 | 90069 |
15 | 1379 | 65 | 94304 |
16 | 1645 | 66 | 98670 |
17 | 1944 | 67 | 103169 |
18 | 2278 | 68 | 107803 |
19 | 2649 | 69 | 112574 |
20 | 3059 | 70 | 117484 |
21 | 3510 | 71 | 122535 |
22 | 4004 | 72 | 127729 |
23 | 4543 | 73 | 133068 |
24 | 5129 | 74 | 138554 |
25 | 5764 | 75 | 144189 |
26 | 6450 | 76 | 149975 |
27 | 7189 | 77 | 155914 |
28 | 7983 | 78 | 162008 |
29 | 8834 | 79 | 168259 |
30 | 9744 | 80 | 174669 |
31 | 10715 | 81 | 181240 |
32 | 11749 | 82 | 187974 |
33 | 12848 | 83 | 194873 |
34 | 14014 | 84 | 201939 |
35 | 15249 | 85 | 209174 |
36 | 16555 | 86 | 216580 |
37 | 17934 | 87 | 224159 |
38 | 19388 | 88 | 231913 |
39 | 20919 | 89 | 239844 |
40 | 22529 | 90 | 247954 |
41 | 24220 | 91 | 256245 |
42 | 25994 | 92 | 264719 |
43 | 27853 | 93 | 273378 |
44 | 29799 | 94 | 282224 |
45 | 31834 | 95 | 291259 |
46 | 33960 | 96 | 300485 |
47 | 36179 | 97 | 309904 |
48 | 38493 | 98 | 319518 |
49 | 40904 | 99 | 329329 |
50 | 43414 |