Obligacje Union Pacific: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 6: | Linia 6: | ||
!scope="col" class="unsortable"|Grafika!! Nazwa !!Efekt!!Cena | !scope="col" class="unsortable"|Grafika!! Nazwa !!Efekt!!Cena | ||
|- | |- | ||
| | |[[Plik:torba.png|Ta skrzynia zawiera powszechny produkt.]] | ||
| | |Torba ze zwykłym przedmiotem | ||
| | |Zawiera przedmiot | ||
| | |14 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | ||
|- | |||
|[[Plik:SZRP.png|Ta skrzynia zawiera rzadki produkt.]] | |||
|Skrzynka z rzadkim produktem | |||
|Zawiera przedmiot | |||
|40 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:SZR.png|Ta skrzynia zawiera przedmioty o wartości do 5000$]] | |||
|Skrzynia z rupieciami | |||
|Zawiera przedmiot | |||
|50 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:Drewniane pudełko.PNG|Ta skrzynia zawiera różne zwykłe przedmioty.]] | |||
|Drewniane pudełko | |||
|Zawiera przedmiot | |||
|75 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:Skrzynia z żelaznymi okuciami.PNG|Ta skrzynia zawiera różne zwykłe i rzadkie przedmioty.]] | |||
|Skrzynia z żelaznymi okuciami | |||
|Zawiera przedmiot | |||
|100 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:TZ.png|Torba z różnymi produktami dla znachora. Ilość otrzymywanych produktów może być różna.]] | |||
|Torba znachora | |||
|Coś do rozpakowania... | |||
|125 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:TR.png|Torba z różnymi produktami dla rymarza. Ilość otrzymywanych produktów może być różna.]] | |||
|Torba rymarza | |||
|Coś do rozpakowania... | |||
|125 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:TK.png|Torba z różnymi produktami dla kucharza. Ilość otrzymywanych produktów może być różna.]] | |||
|Torba kucharza | |||
|Coś do rozpakowania... | |||
|125 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:TKK.png|Torba z różnymi produktami dla kowala. Ilość otrzymywanych produktów może być różna.]] | |||
|Torba kowala | |||
|Coś do rozpakowania... | |||
|125 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:Skrzynia ze stalowymi okuciami.PNG|Ta skrzynia zawiera różne rzadkie przedmioty.]] | |||
|Skrzynia ze stalowymi okuciami | |||
|Zawiera przedmiot | |||
|175 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:SS.png|Ta skrzynia zawiera przedmioty o wartości powyżej 5000$]] | |||
|Szlachecka skrzynia | |||
|Zawiera przedmiot | |||
|200 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:US.png|Ta skrzynia zawiera przedmioty o wartości powyżej 10000$]] | |||
|Unikatowa skrzynia | |||
|Zawiera przedmiot | |||
|500 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:SP.png|Ta skrzynia zawiera przedmioty warte ponad 5000$. Istnieje mała szansa, że będzie to rzadki też rzadki przedmiot taki jak jeden z trzech kluczy, pierwsza lub trzecia część kartki.]] | |||
|Skrzynia premium | |||
|Zawiera przedmiot | |||
|1500 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|Najlepsze rzemiosło ze starego świata. Dobre dla konia i siodła.]] | |||
|Kozacki czaprak | |||
|Przedmiot rzemiosła | |||
|100 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|Znane ze swojej ostrości.]] | |||
|Papryczki Habanero | |||
|Przedmiot rzemiosła | |||
|100 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|Wykonane niesamowicie dokładnie.]] | |||
|Pozłacane tryby | |||
|Przedmiot rzemiosła | |||
|100 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |||
|[[Plik:.png|Nadal zawiera śmiertelny jad.]] | |||
|Ząb kobry | |||
|Przedmiot rzemiosła | |||
|100 [[Plik:uop.png|OBLIGACJE UNION PACIFIC / BRYŁKI ZŁOTA]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Wersja z 08:22, 7 cze 2012
Strona w budowie Ta strona jest aktualnie w czasie budowy lub modernizacji, prace zostaną ukończone w jak najszybszym czasie. Dziękujemy za zrozumienie. |
Przedmioty
Grafika | Nazwa | Efekt | Cena |
---|---|---|---|
Torba ze zwykłym przedmiotem | Zawiera przedmiot | 14 | |
Skrzynka z rzadkim produktem | Zawiera przedmiot | 40 | |
Skrzynia z rupieciami | Zawiera przedmiot | 50 | |
Drewniane pudełko | Zawiera przedmiot | 75 | |
Skrzynia z żelaznymi okuciami | Zawiera przedmiot | 100 | |
Torba znachora | Coś do rozpakowania... | 125 | |
Torba rymarza | Coś do rozpakowania... | 125 | |
Torba kucharza | Coś do rozpakowania... | 125 | |
Torba kowala | Coś do rozpakowania... | 125 | |
Skrzynia ze stalowymi okuciami | Zawiera przedmiot | 175 | |
Szlachecka skrzynia | Zawiera przedmiot | 200 | |
Unikatowa skrzynia | Zawiera przedmiot | 500 | |
Skrzynia premium | Zawiera przedmiot | 1500 | |
Najlepsze rzemiosło ze starego świata. Dobre dla konia i siodła. | Kozacki czaprak | Przedmiot rzemiosła | 100 |
Znane ze swojej ostrości. | Papryczki Habanero | Przedmiot rzemiosła | 100 |
Wykonane niesamowicie dokładnie. | Pozłacane tryby | Przedmiot rzemiosła | 100 |
Nadal zawiera śmiertelny jad. | Ząb kobry | Przedmiot rzemiosła | 100 |
Wzmocnienia
Grafika | Nazwa | Efekt | Cena |
---|---|---|---|
zdjecie | nazwa | efekt | cena |